www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vam nedostaje romantika?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam skroz zapostavila romantiku, tako da čak ne primjetim kada je neko romantičan prema meni i to me jako puno košta. Ne znam zašto je to tako, ali jednostavno sam takva.

 
WaNjIcA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: vicenza

italy.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Romantika...jao to je nesto najlepse....
Ja sam jako romanticna i bas pre neki dan mi je decko spomenuo posto cemo se videti u avgustu dolazi kod mene kuci zeli da za nase zadnje vece pripremim nesto romanticno a ja kakva sam romanticna osoba razmisljala sam jednoj sobi punoj mirisljavih sveca i latica crvenih ruza rasutih po podu malom stocetu i dva malih jastucica na kojima bi sedeli dve case sampanjac i jagode sa slagom uz laganu muziku...bilo bi bas lepo zar ne? :srculence:

_________________
Prodao si moje snove, zeleo si neke nove, kazu nisi za mene...Ko da srce nebi htelo kad bi samo jednom smelo tebe da zaboravi pa ce pre da oprosti
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost retko koji decko u poslednje vreme pravi romanticna iznenadjenja svojoj devojci!Mislim da takva vrsta frajera polako izumire!!!!Naravno da volim romantiku i da mi prija.

_________________
zivot je lep
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 3:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neizlecivi sam romantik i imam srece da mi je sadasnji deckic pravi romantik....uzivancija...
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da mi to jako nedostaje... nedostaje mi.. Sad
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Embarassed Embarassed Embarassed nisam bas neka romanticna dusa...tako da je moj odgovor NE Shocked

_________________
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne nedostaje mi, kao sto vec rekoh na jednoj slicnoj temi malo opsirnije. Nedostaje mi samo kada on nije tu sto ne mogu da uzivam tada u njemu i svim romanticnim trenucima i stvarima sa njim, ali kada je pored mene, ne nedostaje mi nista Wink

_________________
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne,nedostaje mi romantike.... pored moje srece sve imam... i kad nije tu pored mene on uvek pravi neto da se osecam divno i da mi je uvek lepo....

_________________
Happy & Married
 
mc_elly
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 15 Maj 2006
Poruke: 1628
Mesto: * u jednom vrtu medju cvijecem*

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

romanticna jesam i jako volim romanticne scene...meni su te vecerice kao i setnje plazom jako lijepa stvar...mozda zato sto sam riba u horoskopu pa preferiram to da me voljena osoba uvijek vodi u te neka bajkovita, samo u nasoj masti zamisljena mjesta...ne sad da sam totalno nerealna, ali zaista uzivam u romantici...

pa ljudi zar nesto fali ovome

_________________
LjUbAv Je VaLjDa JeDiNa StVaR nA sViJeTu KoJu Ne TrEbA oBjAsNjAvAtI i TrAzItI jOj RaZlOg
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni ne ima je dovoljno
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj decko je nekada bio do bola romantican. Tako me i osvojio...Bio je tako sladak, tako brizan, tako njezan i drukciji prema meni. Zato i jesam postala tako ovisna o njemu. Sada me sve sto uradi boli, i uzasno me povrijedio prosli tjedan, tako da nisam vise ista osoba. Sad
Placem svaki dan zbog njega, a on to ne vidi i briga ga...
Kajem se jednim dijelom zbog svega sto sam napravila.....zbog nekih njegovih postupaka. Jer tek sad polako shvacam da nisam mu onako vazna kao sto je govorio...kao sto je bilo nekada Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Moj decko je nekada bio do bola romantican. Tako me i osvojio...Bio je tako sladak, tako brizan, tako njezan i drukciji prema meni. Zato i jesam postala tako ovisna o njemu. Sada me sve sto uradi boli, i uzasno me povrijedio prosli tjedan, tako da nisam vise ista osoba. Sad
Placem svaki dan zbog njega, a on to ne vidi i briga ga...
Kajem se jednim dijelom zbog svega sto sam napravila.....zbog nekih njegovih postupaka. Jer tek sad polako shvacam da nisam mu onako vazna kao sto je govorio...kao sto je bilo nekada Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



eeee draga moja "koleginice" to je samo dok nas neosvoje, a onda bas ih boli d.pe dal ti places il ne on ce i dalje zuriti pred Tv-u i bas ga briga sto ti u drugoj sobi places.....

Romantika ???? Ma dajte to vise nema ni u ljubavnim romanima a kamo li na javu... A bilo bi jako lepo da je ima Rolling Eyes

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li vam nedostaje romantika? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 3 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon