www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vam nedostaje romantika?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 7:24 pm    Naslov poruke: !!! Na vrh strane Na dno strane

ksantipa je napisao/la sledeće:

eeee draga moja "koleginice" to je samo dok nas neosvoje, a onda bas ih boli d.pe dal ti places il ne on ce i dalje zuriti pred Tv-u i bas ga briga sto ti u drugoj sobi places.....


Zar je tako lako imati dva lica? Sad
Ako je tako lako, zasto ja to ne mogu pred njim? Kako mi se moze jedan tjedan kleti da me voli, da ce dati zivot za mene, da sam mu jedina, najdraza. Da cemo imati jednog dana malu bebu koja ce biti slatka kao ja.... Kako cemo imati savrsen zivot....

A onda biti tako hladan, nepristupacan i reci da sve zaboravim i da nadjem drugog. Da zaboravim?? Zar je tako lako zaboraviti sve sto volis? Zar je lako izbrisati najljepse trenutke zivota iz svoje glave, i glumiti kao da se nista nije dogodilo... ja bi dala sve da mogu... Da prestanem da placem, da kazem da je kreten, da ga mrzim i da idem veceras da nadjem drugog!!! Sad Sad Sad


 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da mi nedostaje... nisan to ositila jako dugo nažalost
 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da preterana doza romantike gubi svoju car..treba je davati ali na kasicicu
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DA, nedostaje mi puno romantika :(
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Više mi ne nedostaje, sad ima osoba koja mi pruža sve sa zadovoljstvom
 
Nattally
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 95

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U potpunosti se slažem da ima jako malo romantičnih i strpljivih muškaraca!Kod njih je to uglavno sve u fazonu:"Ako ti nećeš sa mnom,ima drugih koje hoće"!Dakle,sve je to hoćeš-nećeš!
 
Sonata
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 114
Mesto: Holland

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako sam romanticna i mislim da se romantika ne uci kroz zivot kako neko rece...to se ne uci,takav se ili rodis i zivis zivot kao romantikus ili ne....
To su u stvari sitnice ali romanticnim osobama puno znace i samo su im znak vise da su voljene jer pridaju paznju trenutcima sa voljenom osobom uz priguseno svjetlo,plamen svijeca,...ruze,...vino na stolu i lagana muzika u pozadini....ili jednostavno nesto sasvim drugo sto je u njihovim ocima romanticno....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danas je teesko naci romanticne osobe.Sto zbog tog sto se zivot ubrzo em sto zbog prvonavedenog proizilazi da ljudi "nemaju vremena" za i neke osnovnije stvari a kamoli romantiku.Ja sam veliki romantik sto moze da potvrdi moja devojka.Ali retko danas ima vrlo malo romanticnih muskaraca kad moze da dobije sta pozeli od danasnjih klinki(casst izuzetcima) samo ako "trzne kljuceve od merdze".Ja sam par puta ranije bio u situaciji da su mi devoke svasta rekle kad sam im npr kupio ruzu.Sto pokazuje da i devojke sve vise nemaju i pored prica zelju za romantikom,sto zbog muskaraca koji nisu romanticni sto zbog toga sto im je to detinjasto i papucarski i sto misle da tako oces samo da ih uvuces u krevet.....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
ravel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 19
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 3:15 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

kad bi svaki muskarac bio muskarac,svaka zena bi bila dragulj...
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni ne volim nesto specijalno romantiku,i vise mi kod muskaraca nedostaje originalnosti u pristupu

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A kome ne nedostaje????
uvek je lepo cuti ili uraditi nesto sto ce vas golicnuti...i vi cete se osecati lepo...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim romantiku i ne fali mi jer je imam dovoljno. Samo ne volim kad prijeđe u sladunjavost!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li vam nedostaje romantika? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 4 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon