www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vam nedostaje romantika?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne, nedostaje mi romantika

 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 1:20 am    Naslov poruke: Re: Da li vam nedostaje romantika? Na vrh strane Na dno strane

dangerousyu je napisao/la sledeće:
Znate,ja sam neizlecivo romanticna. I mislim da nijedna devojka ne moze da odoli muskarcu koji je romantican i koji cini sve da bi se ona osetila posebnom i voljenom. Nije mu neophodan mu ni debeo novcanik,ni prepumpani misici, ni ostale povrsne stvari da bi osvojio zenu.
Da li se i vama cini da je razlog sto su mnoge dobre devojke same upravo to sto muskarci nemaju strpljenja i volje da lagano osvajaju zenu,nego bi sve instant,na brzinu??? Da li vam nedostaje romantika?


Svako da mi nedostaje... Pa i ja sam, nepopravljivi romantik.Nažalost, takvih je muškaraca, sve manje... Sad

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo volim romantiku i naravno da mi uvek treba vise nego sto dobijam
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ovako........ne nedostaje mi...imam jako puno romatike u mojoj vezi...ne treba mi je vise tremam malo hlađenja Laughing
 
aquarius2006
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 882

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
danas je teesko naci romanticne osobe.Sto zbog tog sto se zivot ubrzo em sto zbog prvonavedenog proizilazi da ljudi "nemaju vremena" za i neke osnovnije stvari a kamoli romantiku.Ja sam veliki romantik sto moze da potvrdi moja devojka.Ali retko danas ima vrlo malo romanticnih muskaraca kad moze da dobije sta pozeli od danasnjih klinki(casst izuzetcima) samo ako "trzne kljuceve od merdze".Ja sam par puta ranije bio u situaciji da su mi devoke svasta rekle kad sam im npr kupio ruzu.Sto pokazuje da i devojke sve vise nemaju i pored prica zelju za romantikom,sto zbog muskaraca koji nisu romanticni sto zbog toga sto im je to detinjasto i papucarski i sto misle da tako oces samo da ih uvuces u krevet.....


U potpunosti se slazem:) Sve brzi nacin zivota polako ali sigurno ubija romantiku. A i materijalizam je, na zalost, sve prisutniji. Kao i zelja za dokazivanjem, tako da kupljena ruza ne mora uvek da oznacava romantiku:) Sve vise je onih koji zaboravljaju da su svakodnevne male paznje dragocenije od mnogih skupih poklona. Morate priznati da romantika u danasnjem svetu u kome su sve vrednosti preokrenute i nema bas mnogo sanse za opstanak. Ali sam ipak optimista i verujem da na svetu ima jos puno romantika. Mozda se samo stide da se otkriju, ali su tu medju nama:) Samo ih treba ohrabriti i vise nam nece nedostajati romantike... Very Happy
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm...Volim kada mi muškarac posvećije više pažnje i kada se vidi da mu je stalo...ali pretjerana romantika mi nije baš nešto....Ipak, živimo u stvarno svijetu,a ne u bajci...Romantika kad tad prođe...a osjećaji ako ostanu, ostanu...ako ne, nitijedna romantična izjava ili bilo št adrugo neće pomoći da se ta veza spasi... Smile bar po mom mišljenju...
 
Female Toxic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 169
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada je nisam voljela, no sada mi silno nedostaje.

Fali mi malo njeznosti, paznje... dosta mi je muskaraca kojima je svrha zivota piti pivo pred TV-om cijeli dan (i jos nakon toga ocekuju da budemo raspolozene za seks.)

_________________
Dacu ti gram po gram, ti samo reci am, tvoja sam od cokolade
devojka, pod rukom lepim se, topim u ustima, to sam ja...


.
 
vlajkov s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 70

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako sam romanticna,ali nema bas muskaraca kojima to toliko znaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne s sadašnjim dečkom imam je dovoljno ili bolje reći taman Smile
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam romantiku,ponekada i zafali ali i ne treba preterivati zna romantika nekada i da gusi zavisi od situacije u principu sam za romantiku
 
Re-Aleksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 138

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne...zato sto imam romanticnog decka pored sebe....

_________________
Aleksa
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf ja volim da mashtam...jebesh romantiku...

sex na haubi kadilaka usred plaze i notji sa ogromnim krvavim mesecom!

ima li shta bolje!!??
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li vam nedostaje romantika? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon