www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vam nedostaje romantika?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nedostaje mi romantika

 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tek kad neki frajer bude romantican shvatim da mi je to falilo...a nikad se ne setim pre toga.Lepo je to...biti romantican samo sto je uglavnom gledano danas romantika nesto sto je deo paklenog muskog plana

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazen se s Filickom...Nedostaje nan romantike..al opet nije sad ka šta je bilo prije.. Rolling Eyes

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam i previse romantike! Very Happy

_________________
 
bal pod maskama
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam neki preterani romantik.........ali da prija mi..........i da nedostaje mi....ne znam zasto dansnji momci to toliko zapostavljaju........Sad

_________________
CLEAR YOUR MIND
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto ima devojaka koje ne vole romantiku, koliko puta sam samo ispao budala kada kazem nesto lepo nekoj devojci a ona mi smeje u lice i kaze "ne se*i"...
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A shta znam.....ponekad mi nedostaje!

_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim pretjeranu romantiku, pretjerano govoriti slatke riječi i tepati...U redu je do neke granice,ali kad bi to stalno slušala mislim da bi pukla Very Happy
Ne padam na takve tipove nikako, i to mi je najvjerojatnije velika greška jer onda naletim na one bez srca...prave muške tzv. gadove Smile
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad mi jako nedostaje!
Ponekad mi previse romantike ide na zivce!
Zavisno od raspolozenja godi mi /ne godi romantika. Confused

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam veliki romanticar i zato mi nedostaje sa druge strane on to nije!
 
bambina23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre njega sam mislila da je romantika foliranje a ja uvek idem iskreno pa mi to ne treba...sad kad uopste nema romantike u mojoj vezi jer je on od toga operisan meni toliko nedostaje ,ne bog zna sta nego samo neka lepa rec ili gest s vremena na vreme...a da imam takvog decka ,verovatno bi me smaralo...ali dobro,odsad ucim to da cenim...ucim na greskama...wish me luck...
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaki dan sa mojim dragim mi je romantican,tako da mi ni malo ne nedostaje Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li vam nedostaje romantika? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon