www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vam nedostaje romantika?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slatke riječi i tepanja mi ne nedostaju. Na tome ne štedi. Ali mi nedostaje npr. cvijet u znak pažnje, neko originalno iznenađenje, nešto čime će neki, nama važan dan, učiniti zaista posebnim. Za godišnjicu se uopšte nije potrudio Sad Očigledno nije shvatio da poenta nije u poklonu Neutral Ali eto, obećao je da će u petak spremiti ROMANTIČNU večeru za nas dvoje Very Happy E da mi je vidjet šta oni to smatraju romantikom Mr. Green


_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije da mi nešto pretjerano nedostaje ali uvijek volim neki mali znak pažnje i lijepu riječ. to uopće ne znači da moraju bit violine, večera i stol za dvoje, nego večer provedena u nekoj intimi, uživanju u jednom drugom i makar samo pogledima. Wink
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedostaje mi Sad ovaj moj balkanac izgleda misli da me je sad upecao i vise ne mora da se trudi Sad videcemo da ipak nesto iz njega izvucemo Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
ovaj moj balkanac izgleda misli da me je sad upecao i vise ne mora da se trudi


to se i meni događalo, pa sam jednog frajera natjerala da idemo u Pozorište Laughing Laughing Poslije toga mi je svaku večer govorio ,,Kako si lijepa, kako si lijepa,, Laughing Laughing Samo da ne ide na predstave.

Šalim se, nije to poenta, poenta je da ta romantika nikad ni ne prestane. Ne treba je sad održavat non-stop kao biljku, ali nekako spontano, slučajno da se dogodi. Da se ponovo još više zaljubiš Smile
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm, popravlja se Very Happy Sinoć me dočekala večera na stolu- riba, vino, svijeće. Eto, a ja sumnjala u njega Laughing Samo se bojim da ću se načekati dok se to ponovo dogodi Mr. Green

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
gandalf 999
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Avg 2007
Poruke: 101

newzealand.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 11, 2007 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Toga u mome zivotu nema,nazalost

_________________
[CENTER]
GLEDAJTE KA SUNCU U ZORU PETOGA DANA
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 11, 2007 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u mom zivotu toga ima Mr. Green

_________________

~ Banetova Žena ~
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 11, 2007 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
to se i meni događalo, pa sam jednog frajera natjerala da idemo u Pozorište Poslije toga mi je svaku večer govorio ,,Kako si lijepa, kako si lijepa,, Samo da ne ide na predstave.


hehe Cool super forica Cool hehe Cool elem,"ovaj moj balkanac" ipak voli pozoriste, ali mislim da mu opera i balet nisu bas omiljeni zanrovi. kekekeekekek Mr. Green sad cemo mi lepo pravac u Narodno,pa cemo videti sta ce posle toga biti Very Happy

osim toga,mozda bih eto,za promenu ja mogla nesto romanticno da pripremim.. neki piknik kod mene u sobici,na podu.. neko fino cebence, sveceice, korpa sa hranom, nesto slatko slatko.. Wink
hajde neka uce na nasem primeru. mozda ga to motivise Cool
 
dika88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Nov 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim romantiku,ali treba da se nadje granica da ne predje u patetiku.To mi je fuuuuuuujjj!!!!Musko uvek treba biti musko!
Nasla ja jednog kretena,romantican je bas po mojoj meri,al ne vredi...Svaler.Bice da je ta romantika vise stvar vezb nego inspiracije i mastovitosti u datom trenutku.A je guska.....
 
jellena_b77
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2007
Poruke: 333
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa pnekad da ali sta reci ....

_________________
"... Savrsen dan da krenem 'nemam pojma kuda' i da budem 'nemam pojma gde' i da zavrsim 'nemam pojma kako'..."
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
sad cemo mi lepo pravac u Narodno,pa cemo videti sta ce posle toga biti Very Happy


Samo javi da li je bilo učinkovito! Laughing Šalim se

:LOL: je napisao/la sledeće:
osim toga,mozda bih eto,za promenu ja mogla nesto romanticno da pripremim..


E, to je već lijepo! Ma dovoljno je samo da o tome razmišljaš. Ja baš tak volim da mislim kaj bih mogla spremit, ništ spektakularno ali opet nešto da se sjećamo!
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2007 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema vise romanticnih muskaraca...otisli sa ledenim dobom tj izumrla vrsta

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li vam nedostaje romantika? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon