www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mivanja zelje
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Mivanja zelje Na vrh strane Na dno strane

Alen Mukovic-Pitaj me


_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 9:10 pm    Naslov poruke: Re: Mivanjine zelje Na vrh strane Na dno strane

Mivanja je napisao/la sledeće:
Alen Mukovic-Pitaj me



Pesma ti se nalazi OVDE uzivaj Wink
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao hvala vam puno!!!Obozavam tu pesmu a nisam mogla nigde da je nadjem.

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 14, 2006 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma ide "Jos jedan poljubac za kraj,jedno drugom bar to dugujemo",ne znam tacno kako se zove...

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 15, 2006 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PA tesko naci tako pesmu da znas barem refren ili ko peva musko ili zensko. To bi nam barem malo pomoglo.

U Trazim naziv pesme ili Izvodjaca mogla bih da upises i da zapitas Wink

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 15, 2006 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mivanja je napisao/la sledeće:
Pesma ide "Jos jedan poljubac za kraj,jedno drugom bar to dugujemo",ne znam tacno kako se zove...


Procitaj pravila Fontane zelja, ne stoje da bi mi to ponavljali, vec da bi Vi citali!!!

Pesmu imas u Novitetima 2006, izvodi je Goran Vukosic zove se Poljubac za kraj, sledeci put cu ti zakljucati temu.

_________________
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogul (Beovizija 2003) - Oci kafene

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma ti je postavljena u DOWNLOAD sekciji slovo M Wink
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao hvala!!!!Slusacu je ceo dan!!!

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Colonia-Ne gledaj me tako
Unapred hvala! Smile

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mivanja je napisao/la sledeće:
Colonia-Ne gledaj me tako
Unapred hvala! Smile


Pesmu sam ti postavio OVDE Wink
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti punoooo! Very Happy

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> Mivanja zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon