www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

X-MEN 3 : Poslednje Uporiste
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 12:31 am    Naslov poruke: X-MEN 3 : Poslednje Uporiste Na vrh strane Na dno strane

Premijera: 2006-05-25, Sava centar
Režija: Brett Ratner
Uloge: Hugh Jackman, Halle Berry, Patrick Stewart, Ian McKellen


TRAILER X-Men 3


U filmu X-MEN: POSLEDNJE UPORIŠTE, završnom poglavlju filmske trilogije “X-Men”, “lek” protiv mutacija preti da izmeni tok istorije. Po prvi put, mutanti imaju izbor: da zadrže svoju jedinstvenost, iako ih ona izoluje i otuđuje, ili da se odreknu svojih moći i postanu ljudi. Suprotni stavovi vođa mutanata Čarlsa Egzavijera, koji propoveda toleranciju, i Magneta, koji veruje u opstanak najsposobnijih, naći će se pred konačnim testom – koji će započeti rat koji će okončati sve ratove.

U formi epa, ova priča puna akcije, X-MEN: POSLEDNJE UPORIŠTE pokreće pitanja od velike važnosti: da li je konformizam protivotrov za predrasude? Da li je kukavički odreći se svoje individualnosti kako bi se uklopilo i izbeglo proganjanje? Da li cilj opravdava sredstvo? Da li je velika moć blagoslov ili prokletstvo?

X-MEN: POSLEDNJE UPORIŠTE ponovo okuplja sve zvezde prva dva filma: Hju Džekmen kao Volverin, Hali Beri kao Storm, Ian MekKelen kao Magneto, Patrik Stjuart kao profesor Ksavijer, Famke Jansen kao Džin Grej, Ana Pakin kao Roug, Rebeka Romejn kao Mistik, Džejms Marsden kao Kiklop i Šon Ešmor kao Ledeni. Svoje uloge iz drugog dela repriziraju i Aron Stenford kao Piro i Danijel Kadmore kao Kolos.

Kelsi Gremer se pridružuje ekipi filma X-MEN: POSLEDNJE UPORIŠTE kao Doktor Henri MekKoj, poznat i kao Zver. MekKoj je veoma inteligentan genetičar, mutant obdaren nadljudskom snagom i brzinom. Posle jednog od svojih eksperimenata, MekKoj je još više mutirao i izraslo mu je plavo krzno.

Vini Džouns igra nezaustavljivog Džagernauta, a Elen Pejdž glumi Kiti Prajd, poznatu kao Šedouket, mladu ženu koja poseduje sposobnost da prolazi kroz čvrstu materiju. Ben Foster igra Vorena Vortingtona III, ili Anđela, kome ptičja krila omogućavaju da leti. Majkl Marfi je Voren Vortington stariji, Anđelov otac, čija zabrinutost zbog sinovljevih mutantskih moći dovodi do toga da on podrži novi “lek”.

Glumačkoj ekipi se pridružuju i Dania Ramirez kao Kalisto, čija osetljiva čula njoj omogućavaju da locira i preuzme moći drugih mutanata; Erik Dejn je Višestruki Čovek, koji može da stvori replike samog sebe; Kameron Brajt kao Lič koji može da crpi moć drugih mutanata; Olivija Vilijams kao Dr. Mojra MekTagert, jedan od vodećih svetsih stručnjaka na polju genetske mutacije i Egzavijerova dugogodišnja koleginica i prijatelj; i Šoreh Agdašlo kao genetičar dr.Kavita Rao.

Bret Retner, koji je uspostavio filmsku franšizu “Gas do daske”, i pročirio serijal “Kad jaganjci utihnu” filmom “Crveni zmaj” režira film X-MEN: POSLEDNJE UPORIŠTE.

Producenti su Loren Šuler Doner i Ralf Vinter, koji su producirali i prva dva filma. Avi Arad i legendarn koautor stripa X-Men Sten Li su izvršni producenti. Autori scenarija su Zek Pen i Sajmon Kinberg.



 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mogu docekati film...nadam se da ce biti dobar kao prethodna dva

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od najgori filmova sto postoji...xmen je bas glupav film po mom izboru...
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda zato sto nisi kao dijete gledala crtane filmove,inace meni je to bas super ideja da se filmovi rade po superherojima koje smo kao djeca obozavali Very Happy
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa gledala sam crtane filmove kao mala,svasta od tebe,ali ima koji heroji kao supermen,batman i tkd mi se svidaju a taj film ne na zalost...
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

X2 je prevazisao prvi, mislim da ce to biti slucaj i sa X3...

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ocekujem da ce biti dobar..posto ce se ovamo emitovati uskoro ici cu da gledam..pa videcemo
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obavezno cu pogledati ovaj film. Gledao sam prva dva (skoro su bili i na RTS-u). Svidja mi se prica...

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da ću pogledati! i to zato što sam i prva dva i baš me zanima 3 dio!....nije nešto posebno, ali nije film ni za okrenuti leđa Mr. Green

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledala sam emisiju o snimanju filma i jedva cekam premijeru 26.5.
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslednji nastavak SF triologije "X-men: Poslednje uporište", za samo tri dana, proteklog prazničnog vikenda u SAD, zaradio je 107miliona dolara, čime je postigao četvrto najveće otvaranje u istoriji kinematografije.
Sa ovim rezultatom "X-men: Poslednje uporište", plasirao se na listu najboljih otvaranja, odmah iza "Spajdermena" (114 miliona dolara), "Ratova zvezda- Epizoda 3: Osveta Sita" (108, 4 miliona dolara) i "Šreka 2" (108 miliona dolara).
Treći nastavak "X-men: Poslednje uporište" sa zaradom od 72 miliona dolara, za tri dana, beleži jače otvaranje i od Spilbergovog spektakla "Park iz doba Jure" iz 1997. godine, a bolji je i od svojih prethodnika, "X men" koji je 2000-te godine, otvorio sa 54 miliona dolara i "X men 2" čija je zarada prvog vikenda iznosila 86 miliona dolara.
Treći nastavak "X-men: Poslednje uporište", postao je rekorder i po zaradi u prvih 24 časa, koja iznosi 44, 5 milona dolara, što je za 15 miliona dolara više od zarade koju je za isto vreme inkasirao film "Da Vinčijev kod".
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2006 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razocaran sam. Film je neobjasnjivo zbrzan. Ne razumem zasto. Traje otprilike sat i po, a prica je pruzala mogucnosti za jos sat vremena vrlo uzbudljive radnje. Cela prica oko Jean Grey morala je da se odradi mnogo bolje, sa mnogo vise drame i emocija. Ovako, najmocnije bice koje je ikada zivelo jedva da progovara ceo film, a akcenat se stavlja na scene borbe izmedju mutanata (koje su zaista fantasticne). Pogibije glavnih likova su uradjene kao da se nista nije desilo.
Nadao sam se velikom finalu, a odgledao sam najslabiji nastavak trilogije.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> X-MEN 3 : Poslednje Uporiste Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon