www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bolero
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 9:56 am    Naslov poruke: Bolero Na vrh strane Na dno strane

Budući da se okuplja grupa Bolero, vrijeme je da se prisjetimo onih vremena i zemlje galebova. Ja sam jedan od onih koji sam bio lud za njima od same njihove pojave, iako mi je tad bilo tek 10ak godina, i ostali su mi trajno the best.

Jako me obradovala vijest da su ponovno zajedno i da možemo očekivati njihove nove radove. Napravili su i web stranicu na kojoj se mogu skinuti njihova dva albuma /1986-Na kraju slavlja i 1988- O Jesenjinu/.

Pozdrav svim fanovima grupe Bolero i ljubiteljima 'zemlje galebova'.


 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jel se zna kada ce biti neki koncert ili slicno???
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Saznat će se na vrijeme, vjeruj mi. Sad su i fazi okupljanja i obnavljanja.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aj kad cujes ti napisi ovde
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konačno nova pjesma grupe Bolero... tko nije dosad vjerovao neka povjeruje... Bolero je ponovno s nama Smile

Link na službene stranice grupe je dva posta gore... a tamo se može skinuti nova pjesma. Smile
 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim vecinu njihovih pjesama, drago mi se sto su se okupili
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A koje pesme poznate oni pevaju???Prvi put da cujem za njih...
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedva cekam da se okupe...

_________________
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

francuskinja je napisao/la sledeće:
A koje pesme poznate oni pevaju???Prvi put da cujem za njih...


Jelena...
Galebovi... (povedi me u zemlju galebova... tamo gdje se čuje samo pjesma)
Sjećanja ... (sjećanja na tebe ne umiru u snu, plašim se svakog sna jer znam da nisi tu)
Krčmarska Moskva ... (draga, ne vjeruješ da su mene gazili po krčmi, voliš još me voliš, volim još te volim, draga)
Moja generacija ... (moja generacija, miris jednog proljeća, svoje vrijeme ubija po kafićima)

itd.itd.itd.


Okupili su se. Nova pjesma se zove Bosna u basni i može se skinuti s njihovih web stranica.
 
Sonata
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 114
Mesto: Holland

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rado sam ih slusala i drago mi je da su ponovo tu sa nama.....Lesi se vraca kuci Rolling Eyes .....Imaju vise dobrih pjesama ali Nr1 za mene ostaju Galebovi
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Galebovi su za mene himna Very Happy
 
Sonata
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 114
Mesto: Holland

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hajde poljubi me leptiricee i ne boj se.....
.....hajde pokloni mi zamah krila,povedi me......
......samo ne reci ne.....
.............

I ponesi me u zemlju galebova,povedi me u jedan novi dan......
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Bolero Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon