www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Griza savesti, kako izlazite na kraj ?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 9:58 am    Naslov poruke: Griza savesti, kako izlazite na kraj ? Na vrh strane Na dno strane

kao sa tim izlazite na kraj ? priznajete li sebi i drugima svoje zablude, neverice,kolebanja?

znam, to je tako losh osecaj..chovek je u tim trenucima beskrajno sam..



_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja stvarno imam problem sa tim.

Jednostavno, ima trenutaka, kada mislim da sam nekome nesto lose uradio, prevario, izneverio, mozda i nisam, ali dodje mi nekada tako. I u tim trenutcima sam poprilicno depresivan. Mozda depresivan nije najbolje imenovanje mojih osecanja u tim trenutcima, ali lici na to.

Trudim se, ako mogu da ispravim, ako ne mogu trudim se da se iskupim...
 
sarcastrator
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 62
Mesto: tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji nacin je povjeriti se nekome, nekoj dragoj osobi. Odmah bude lakse

_________________
Sarcasm 4ever!
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji nacin je zaborav, provereno.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim griznju savjesti pa radije priznam nego da se izludujem pitanjema: sto ako, da li , je li, zasto, mozda...
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne radim nista preterano lose,da bih imala neku preveliku grizu savest...

_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja ne radim nista lose, ali ponekad osecam neku grizu savesti da sam nesto mogao mnogo bolje da uradim za neke meni drage osobe, i tada me uhvati blaga depresija, koju lecim spavanjem, jer ne znam kako drugacije Crying or Very sad
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh...trudim se nekako ali ako u necemu pogresim pojede me to...
 
Seraphim
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Sep 2004
Poruke: 190
Mesto: SRB

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Retko kada, jer cim osetim grizu savest prema nekome ili necemu, gledam na neki nacin da je ispravim.Jer sto se duze zadrzavaju greske to ce se teze njih i osloboditi.Naravno covek ne moze ispraviti sve, ali vecinu definitvno moze!
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam problema sa "griznom savescu".Savest mi je mirna i,nisu mi ruke"krvave"-mirno spavam!!! Laughing

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 09, 2006 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je savest mirna. Stvarno nemam razloga, da me savest uznemirava. Iako napravim gresku, nije namerna i to odmah razresim sa kim treba (ponekad i sa samom sobom). Wink

_________________


 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 09, 2006 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E sad, cesto imam ovo osecanje. Grise zavesti. Ne zbog jedne stvari, uvek je tu nesto vise, pa pitanja; zasto, kako, zbog cega...beskrajna pitanja. Jednostavno moj lek za ovo zaista smarajuce osecanje za pustiti da odleti, tj. vreme leci sve sto se kaze. Nema te stvari koje vreme nemoze da izleci.

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Griza savesti, kako izlazite na kraj ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon