www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Griza savesti, kako izlazite na kraj ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

savest mi je cista......pa nemam tih problema......... Mr. Green


_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh to sve zavisi o kakvom se grijehu radi, zar ne;-)
znas, ima mali i veliki grijeh.
 
Jewelz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 14

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razvio sam svoju psihu do te mjere da nemam grize savjesti, pa bas i nemam problema sa tim! To je i dobro i lose Confused

_________________
Prodajem kineski caj protiv smrti.
Info na tel: 066/224-588
 
tidzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Okt 2006
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Savest me retko grize. Ali i u tim retkim trenutcima kada mi se to desava trudim se da opravdam svoje postupke koji su doveli do grize savesti. Nekad uspevam...nekad ne...ali i to je zivot...niko nije savrsen...
 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako me zbog neceg grize savjest onda i ne radim nista pogresno, savjest je veoma potresna
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osjetila san grižnju savjest prije par dana prema jednoj osobi, nisan iman imala mira, nisan mogla to podnit. Olakšanje san tek ositila kad san toj osobi rekla istinu. Nebim tila više da mi dodje do toga jer grižnju savjest nije lipo imat i teško se nosim sa njom.
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Re: Griza savesti, kako izlazite na kraj ? Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
to je tako losh osecaj..chovek je u tim trenucima beskrajno sam..



Slazem se, ali vreme leci sve...
Meni vreme pomogne... Bude mi jako tesko, ali posle nekog vremena zaboravim...
Ne poveravam se nikome, jer samu sebe najbolje razumem i sama sebi cu najvise pomoci...

Mada se u vecini slucajeva trudim da se ne kajem jer uvek stojim iz onoga sto uradim/kazem...
Ali sam ti navela primer sta radim i kako mi je posto je to bilo pitanje.... Smile

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
DivljaJagoda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 73

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim osecaj grize savesti kao ni kajanja tako da se trudim da ni ne dodjem u takve situacije....Ako se ipak omakne,jer ljudski je gresiti,onda se maksimalno trudim da to sto sam posejala i poznjem....

_________________
Inaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
ZVRNDULE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Sep 2006
Poruke: 39

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sada jos uvek nemam grizu savesti zbog neceg sto sam uradila...
Jadnostano postupam po poslovici:
"Ne cini zlo drugima jer ce ti se zlom i vratiti..."
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uopste nemam grizu savesti jer ono sto radim radim zato jer smatram da je ispravvno....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokusam ju rjesiti, prvo razmislim kako je najispravnije, poslusam koji savjet i ucim sto je prije moguce kako bi se rjesila toga...
 
blue037
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 182

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 12:08 am    Naslov poruke: ..... Na vrh strane Na dno strane

ni zbog cega u zivotu se ne kajem! Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Griza savesti, kako izlazite na kraj ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon