www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Biti sa deckom/devojkom a ne voleti ga!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Za Yeki...
Pa zato jer ja smatram da ako jos uvek volis neku osobu onda netreba biti sa drugom osobom jer je to onda samo koriscenje te osobe,jer onda nemozes da volis tu novu osobu i to jednostavno nije fer prema njoj jer ako ti srce pripada nekom drugom a ne osobi sa kojom si to je onda samo mucenje i sebe i te druge osobe.Zato mislim da ljudi koji ne rasciste sami sa sobom nisu spremni na novu vezu jer ce samo povrediti nekoga do koga ce im posle mozda stati kad ga povrede i ohlade se o stare osobe a tada je to uglavnom kraj jer ce te ta nova osoba prezirati sto si je iskoristio-la i cak i da ti predje preko toga da vise ne volis staru osobu tu nikad nece biti prave ljubavi tj to je od samog pocetka osudjeno na propast
uostalom zamisli kako bi se ti osecala kad bi tebe neko iskoristio samo da bi zalecio rane od stare ljubavi ili bio sa tobom dok se ne pomiri sa starom ljubavi,zamisli samo!!!
Najverovatnije bi mrzela tu osobu iz dna duse i bila bi jako povredjena i razocarana zar ne?


Slazem se, u potpunosti...prvo treba preboleti staru ljubav da bi mogli uci u novu vezu...

Mada sam ja to jednom uradila...ali sam posle izvesnog vremena prekinula to, jer sam shvatila da ne ide to tako...



_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
geniuss07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 26 Sep 2005
Poruke: 3

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo mi lici na ljubav preko NET-a a ti si u vezi....?

_________________
Genius
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako bi bila u pitanju ljubav izmedju mene i osobe koja je daleko otisla bi na kraj svijeta za njim ..... a ako bi samo ja njega volela a on uzivao negde daleko ne misleci na mene zaboravila bi i ja njega......zasto bi se mucila misleci na njega pa bolje ga zaboraviti.....na svu srecu nikada se nisam nasla u takvoj situaciji
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm...mac sa dve ostrice..nije lako...ali se treba izvuci iz te situacije..razumem o cemu pricas..ali jednostavno se na dve stolice ne moze sedeti..bar ne zadugo..jednostavno, ili prekinuti vezu u kojoj si sada, ili se pomiriti na zivot pored njega a zaboraviti na onog ko je daleko..oba nikako ne idu.Tesko jeste ali moras to pregrmeti

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Honey-bunny
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 63
Mesto: Jedan coskic

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,bila sam u takvoj situaciji...Bila sam sa jednim deckom koji zivi u Slo. jednom pre onda sam ga ostavila i bila sa nekim drugim...ali uvek sam mislila o onom tamo daleko...Posle kad sam raskinula sa deckom,pomirila sam se s tim deckom o kome sam stalno razmisljala jer sam shvatila da samo njega volim...I jos smo uvek zajedno Very Happy

_________________
Love is being stupid together...

Posetite moju stranicu:
 
Lily390
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 68

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadam se da mi se to neće dogoditi....
 
domaci-girly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jan 2005
Poruke: 38

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joooooooj.......ja sam vise puat bila u toj sitaciji..................tesko je ali ako atvarno volis onda se moze sve.....
 
sizerska
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 97
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U takvoj situaciji sam vec godinu i cetiri meseca. Tesko je volim jednog a sa drugim sam. Ne mozes se izvuci nikako. stalno mislis na njega kogavolis ,stalno ti je u glavi i onog sa kime si uporedjujes sa nim.
U njega zaljubljena, a tebe volim, njemu srecu zelim , a za tvoju se molim, njega gledam a tebi se divim, za njega umirem a za tebe zivim!!!
Mislim da ovo odgovara na tvoje pitanje.

_________________
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nema svrhe prolaziti kroz nesto tako! Drugo-nema svrhe zavlaciti nekog drugog, pored toga sto "varamo" sami sebe! Nekada je mnogo bolje biti sam, nego sa "bilo kim", a ovo je jedna od tih situacija! Wink

_________________


 
Kavlaki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 71
Mesto: larnaca.....

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam u toj situaciji,ali sam ubrzo shvatila da je bolje biti single nego sa nekim do koga ti nije stalo
 
leticija1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Avg 2004
Poruke: 58
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sizerska je napisao/la sledeće:
U takvoj situaciji sam vec godinu i cetiri meseca. Tesko je volim jednog a sa drugim sam. Ne mozes se izvuci nikako.
Zasto se ne bi mogla izvuci?
stalno mislis na njega kogavolis ,stalno ti je u glavi i onog sa kime si uporedjujes sa nim.
U njega zaljubljena, a tebe volim, njemu srecu zelim , a za tvoju se molim, njega gledam a tebi se divim, za njega umirem a za tebe zivim!!!
Mislim da ovo odgovara na tvoje pitanje.

I sto se zaista nakon toliko vremena ne moze zaljubiti u tu osobu s kojom si.. ja mislim da samo treba vremena za neke stvari. i zasto to radis? zasto se ne boris za osobu koju volis il jednostavno ne pustis ovu koju ne volis..

_________________
Možda te se sjetim,
pa ti u san doletim.
Zanimljivo će biti,
više ti se neće sniti!
Lagano ću te skinut,
Te u nebesa vinut.
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 6:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To nije tako dobra ideja biti s nekim a voljeti nekog drugog ko je mnogo daleko...nazalost jesam bila u toj situaciji ali samo iz razloga sto mi je osoba koja je bila daleko mnogo nedostajala i trebala mi je zamjena za kratko vrijeme dok sam bila daleko od osobe koje volim....da nisam imala ovu drugu osobu mislim da bi poludjela jer bi mi voljena osoba previse nedostajala Confused
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Biti sa deckom/devojkom a ne voleti ga!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 2 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon