www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Biti sa deckom/devojkom a ne voleti ga!!!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
shine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 59

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O,da meni je ta situacija dobro poznata. Tesko je biti sa jednom osobom koju vise ne volis ,a emotivno pripadas drugoj.

 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 9:00 am    Naslov poruke: Re: Biti s nekim, a voljeti nekoga ko je tako daleko... Na vrh strane Na dno strane

Leo Flawless je napisao/la sledeće:
Jeste li bili u situaciji kada ste bili s nekim, no potpuno pripadali nekome tko je tako daleko od vas?
Kako ste se izvukli iz te situacije?


Jesam, bila sam u toj situaciji.. I to zbog tog sto su mi svi govorili, jao bas je divan momak, da sam na tvom mjestu bila bi super zadovoljna.. Pa sam pokushavala da vidim to "nesto" sto svi drugi vide u tom decku sem ja.. U drugu ruku ja sam bila ludo zaljubljena u jednog drugog koji je daleko..
Na kraju sam skuzila da ta veza ne ide i prekinula sa deckom na koliko toliko fin nacin (iako prekinut sa nekim nije nikad fino).. Rekla sam mu istinu.

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
maSSSa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne znam nisam imao iskustva sa tim...
 
jerumi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2007
Poruke: 186

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh jos kako... nista, ja sam tu vezu prvu, koja je trajala godinu dana raskinula, i sad potpuno pripadam tom nekom ko je daleko od mene, ali me ispunjava kako ovaj prvi nikad nije mogao. Emocije su mi najvaznije, kad ih nema, kad si pored nekog prazan emotivno, o cemu onda pricamo...? ja uvek slusam svoje srce i sta ono kaze, bez obzira na logiku New Spiral

_________________
nemam ja toliko kofera, kada me tuga potera, da spakujem sva ta gorka osecanja...
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li sam ovde napisao svoj odgovor ali ako nisam napisacu sada .. ne skodi Wink

Sto se mene tice ne bih mogao da budem sa nekom devojkom a da je ne volim jer to jednostavno nije fer prema devojci da je "zadrzavam" i da joj dajem neke lazne nade ako nemam nikakvih osecanja prema njoj.

U sadasnjoj vezi sam veoma zadovoljan a ako nekada budem osetio da to nije to .. uz pricu cu videti ako to moze da se popravi .. ako ne moze .. sto kazu .. svako svojim putem ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 17, 2010 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne bih mogla. Moram nekog da volim ili da mi se bar svidja dok sam u vezi. A sa nekim reda radi stvarno ne bih mogla da budem. Ja sam po principu "Bolje kvalitetno sama nego u nekvalitetnoj vezi"

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 17, 2010 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto se i uopšte upuštati u nešto bez ljubavi i zadovoljstva kad to nikud ne vodi osim u promašaj.
Ne bih. Zašto?
Ne želim da gubim vreme ni svoje ni tuđe.
U ljubavi zanemarujemo tuđe mane za razliku od biti sa nekim koga ne voliš - primetiš i vidiš svaku sitnicu, pa što se nervirati dzaba, ne vredi.
Svako ima pravo na sopstvenu sreću, nek je nađe sa onim koga hoće, ne obrnuto Wink
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 19, 2010 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čitam postove...jednom bila, bio...ne bih bila... desilo mi se jednom...
Živjela sam emotivno prazna i neispunjena godinama, a sve veze su bile sa ljudima koje nisam voljela i koji mi nisu uspjeli otključati emocije, tek zadovoljiti tjelesne potrebe, a stoga sam i odlazila, ne razmišljajući, niti žaleći. Nisam imala problema sa tim stvarima, kraj je bio nešto posve prirodno za mene. Da, mogla sam biti sa ljudima koje ne volim, dok je u srcu postojala bol i ljubav prema čovjeku kojeg mi nikad i niko više neće vratiti.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Biti sa deckom/devojkom a ne voleti ga!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strana 13 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon