www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Srecan rodjendan Zavodnica_CA
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 28, 2004 7:27 pm    Naslov poruke: Srecan rodjendan Zavodnica_CA Na vrh strane Na dno strane

Nasem clanu Zavodnica_CA zelimo sve najbolj ei najlepse za rodjendan, puno srece, zdravlja, veselja i ljubavi u zivotu, a za sotalo se mora sama pobrinuti. Mada koliko se po nick-u vidi, nece biti tesko Wink

 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 28, 2004 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pridruzujem se cestitkama..da pored svega toga sto je Car naveo ima puno love i to bi bilo to:)
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitamooooooooooooo i neka je sa srecom Smile
 
Gaso
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2003
Poruke: 505
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 3:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

takodje Very Happy
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 8:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i čestitke od mene, dasi nam živa i zdrava još sto godina, a posle kako hoćeš Laughing

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve najbolje i ..hmm.pa da svaki ti se dao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bubim!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
*Jedinstvena*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Jul 2004
Poruke: 131
Mesto: Lausanne

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve cestitkice i od mene Wink

Cmooooooooooooook!!!!!!


E a od cega je torta Shocked dajte meni bre jedno parce Rolling Eyes sto ste cicije Razz
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



Sve najbolje i od mene Smile!
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srecan rodjendancic i od mene!!!!!!SVE NAJ NAJ NAJ!!!!!!!!!!!puno rodjendanskih cmokica i izvlacenja usiju!!!!!! :wav: :love7: :thumbleft: :smilecolros: :B-fly: :new-bday: :occasion1: :occasion2: :love7:

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Srecan rodjendan Zavodnica_CA Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon