www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brda imaju oči - The hills have eyes
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 11, 2006 12:52 pm    Naslov poruke: Brda imaju oči - The hills have eyes Na vrh strane Na dno strane

Evo došao je u naša kina i ovaj horor za koji možda neki nisu niti čuli, ali eto neki su ga možda već i pogledali....Zanima me ako ste ga uspjeli već i pogledati da li je to jedan od onih tipično dosadnih horora koji su uvijek na istu foru, pa već i sam znaš što će se slijedeće dogoditi, ili vas je stvarno prestrašio ili barem ostavio dobar utisak na vas?!
Eto, ja inače i nisam ljubitelj horora, ali volim pogledati kvalitetan film, pa ako je i ovaj horor uspjeh onda vrijedi sjesti u kino dvorane i malo se protresti od straha! Wink



_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 11, 2006 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ovaj film ali ga jos nisam pogledala...Sigurno cu da ga pogledam...Volim takve filmove Mr. Green
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 14, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam ga gledala i nekolikoh puta mi se je slosilo Confused al mogu da kazem da je bolji od originala iz 1977 godine

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 16, 2006 9:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ga jos pogledao ali hocu sigurno jer obozavam horore.Kod nas ga jos nema.Ili na mestu gde kupujem filmove,ali ce uskoro...
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 17, 2006 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam film vec jedno nedelju dana i svaki dan kazem e sad cu da ga pogledam, videla sam par odvratnih scena i nekako se uvek odlucim da gledam neki drugi film, cim pogledam javljam se da prenesem moje ustiske Smile

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaspao sam u toku ovog filma, da li je to dobro za horor film ili ne??? Zaobidjite ovaj film, jako je glup, predvidiv i uopste nije strasan Neutral

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 3:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Katastrofa...u zivotu nisam gledao dosadniji film..radnja filma je slicna kao i u ostalih 50 pro[palih filmova ovakvog zanra..zaista zesce bacanje para....nemojte da gledate ovaj film.....ne vredi

_________________


Love don't let me go
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam dali cu ga gledati ali cula sam o tom filmu...sad neznam dali je bas kao pravi horor film i sta vi mislite o tome,dal se vredi ga gledati???
 
dadinho
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije los film
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledala sam ga...smejala sam se kao budala,kakav bre horor,to dete od 5 godina da gleda,smorilo bi se.
sr**e.
odvratan je bio samo onaj deo,ne strasan,vec odvratan,kad neki defekt ima odnos sa jednom crnkinjom,otpozadi.
fuj.

a radnja je stvarno vec izlizana,svi se horori samo ponavljaju i takmice se u tome ko ce stvoriti sugavijeg lika...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Brda imaju oči - The hills have eyes Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon