www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bugarski folk
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 11, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Bugarski folk Na vrh strane Na dno strane

Ako je neko letovao ili namerava da letuje u bugarskoj,ovde ce pronaci sve sto ga interesuje o novijim i nesto starijim bugarskim folk hitovima...Ovde mozete i da pisete kakva su vasa iskustva i sta mislite o bugarskom folku


_________________


Love don't let me go
 
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oni tamo nemaju mnogo poznatih estradnih umetnika. Ali to sto imaju, nije lose. Prosle godine smo se naslusali njihovih pesama, imaju bas dosta hitova. Sada nisam kod kuce, pa ne mogu da vam postujem listu nekih pesama. Ali, ako ti znas neke pesmice, ovogodisnje, bilo bi lepo da ih napises.

_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hitovi od prosle godine: definitivno top 5 : 1. Upsurt- Tri v edno
2. Azis i Malina-Ne znaesh
3. Aneliq- Vsichko vodi kym teb
4. Azis i Ustata - Tochno sega
5. Aneliq - Kak predade ljubovta

Od ove godine jaaaako mi se svidela pesma od Emiliq - Celuvai me i naravno 88-Sladak san

_________________


Love don't let me go
 
dovla1982
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 83

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bugarski folk sam upoznao samo preko tv palme..

vidim da je dosta pesama obrada nekih nasih hitova ..
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravu si i jeste,mada ja sam u ovoj listi ubrojio samo one pesme koje nisu proiznikle iz naseg folka...........Pesme su stvarno dobre...mada i nas folk je delom proiznikao iz grcke,izraela............

_________________


Love don't let me go
 
cro-bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Jun 2006
Poruke: 1

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 10:42 am    Naslov poruke: BG MP3 Na vrh strane Na dno strane

imam mp3 muzike koliko ti srce zeli.
zena mi je bugarkinja, cesto ljetujemo u varni.
javi mi, nekako cemo moc prenjeti muziku na tvoj PC
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ubacio u svoj profil moju e-mail adresu...kontaktiraj me...pa cemo da se dogovorimo

_________________


Love don't let me go
 
Hercegovac121
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 1

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 1:22 pm    Naslov poruke: ?? Na vrh strane Na dno strane

Oni tamo nemaju mnogo poznatih estradnih umetnika. Ali to sto imaju, nije lose. Prosle godine smo se naslusali njihovih pesama, imaju bas dosta hitova. Sada nisam kod kuce, pa ne mogu da vam postujem listu.
 
marac_k
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 16 Jul 2006
Poruke: 8

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Užaaaaaaaaaas! Znam za nekog debelog slona....bljak!
 
Rani_Mraz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzas blagi....
 
Gorbash
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jul 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 8:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel u to spada i O-zone ili...?
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne....o-zone je grupa iz susedne drzave..tako da........

_________________


Love don't let me go
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> Bugarski folk Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon