www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Test inteligencije
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 11, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Test inteligencije Na vrh strane Na dno strane

E ovako, Gilence mi je dao ovaj test, ja sam resila 19 sama, jedno mi je Gilence rekao, jedno Nesa i jedno Doktor. Smile Ajde da vidimo Vas. Smile


_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 11, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam 18 resio sam, asocijaciju za jedno dala mi je sanjica, a od sramote, to je bilo prvo pitanje koje uopste nisam mogao resim, sve sam probao, samo ne ono sto treba Smile

Jedno pojma nisam imao sta moze da bude, dok kod ostala 2, bio sam na dobrom putu ali ipak nisam uspeo da ih resim...

8)

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, test daje netacne odgovore, tamo gde korisitimo slova iz abecede, za slova u nasoj abecedi! Razz


I btw, cisto sumnjam da je ovo test inteligencije! Jer su vecina stvari vezane vise za opstu kulturu, nego li za inteligenciju. Jer neko ne mora da zna koliko je igraca golfa (to mi je neko sapnuo) Very Happy da bi bio inteligentan. Ovo je samo test opste kulture! Wink Ne zamajavajte decu, sram vas bilo Very Happy vas troje matorih! Razz

_________________


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
E, test daje netacne odgovore, tamo gde korisitimo slova iz abecede, za slova u nasoj abecedi! Razz


Kumo probaj da citas uputstvo, zna da bude od koristi! Razz

_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 9:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad da li je bas test iz opste kulture... evo ja pojma nisam imao da to o cemu ti kiki pricas ima toliko necega ali posle ukljucivanja bubrega, to mi je nekako bilo logicno, probao sam i eto, pogodio sam Smile

U svakom slucaju, ovo ne moze da skodi, a ja sam i neke stvari koje nisam znao naucio Wink

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 9:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A gdje je taj test?
Ja ne vidim link u pocetnom postu. Question


[EDIT : Nije mi se dobro ucitala stranica. Embarassed Sad vidim gdje mogu test da skinem.]

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kumo, u testu ima kratko upustvo, gde ja ne vidim, niti i jednu rec koja govori o koriscenju nase ili engleske abecede! Upustvo(jedino) koje ja vidim kaze: Moras shvatiti sta znace slova. Pogledaj primer pod rednim brojem 0. Prema mensi ukoliko tocno rjesis 19 ili vise ti si "genije". Samo dva clana MENSE uspjela su resiti tacno celi test. i onda bodovanje! I nista drugu u upustvu. Elem, izgleda da niste razumeli na sta sam mislila, a to je: ukoliko umesto slova č ili š ili ć iskoristis alternative iz engleske abecede(ko nema nas "encoding", kao sto ja nemam kod kuce), koristi slova s i c kao zamenu za gore pomenuta slova. Iako je odgovor tacan, zbog kvacice na slovu koju nemate-dobicete netacan odgovor! Wink Na to sam mislila!
Neso, ovo jeste test opste kulture i tu nema dalje. Jeste, vezba on nase sive celije (bubrege), ali nema mnogo veze sa inteligencijom! Rolling Eyes Jer ima mnogo, mnogo inteligentnih ljudi, koji ni ne znaju sta je faranhajt, a kamoli na koliko stepeni faranhajta se voda zamrzava, tako da moze da ukljucuje bubrege koliko hoce, ako nikada nije ni cuo za faranhajt, moze od naprezanja bubrega samo da se upiski, nikako i da resi test! Wink A to nikako ne znaci da nije inteligentan, mozda i nad prosecno, vec da jednostavno nije dovoljno informisan. Znaci-ovo nije test inteligencije, vec test za vezbanje mozga i proveru opste kulture. I nikako, ali nikako nije tacna informacija iz testa, da su ga samo dva coveka (bilo koje) Mense resila do kraja.
Tako da oboje: Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green

kiss

_________________


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dakle kumo, pod hitno da nadjes naocare. Very Happy

_________________
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ja to videla uopste! Laughing A znas da sam corava. Mr. Green Opet-to ne menja mnogo. Navela sam ti primer za faranhajte, gde si videla da sam tacno odgovorila, a videla si i da mi je odgovor netacan. Sve u svemu, kao sto rekoh, dobro je kao zanimacija za mozak, ali nikako kao provera inteligencije. Wink







ps. kumo-nasla sam bre naocare, jos prosle nedelje! Eno su kod kuce, na stocicu, kod ulaznih vrata (sta li ce tamo i ko li ih je tamo stavio, samo da mi je znati)! Rolling Eyes Very Happy Laughing 8)

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn datum Pet Maj 12, 2006 2:15 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja cu poluditi, pa bih molila da mi neko napise rjesenje za "4 S na S G".
Ja to nikako ne mogu skontati (a garant je neka lagana glupost).

Test je lak.
Doduse trebalo mi je malo vremena da skontam da trazi nasa slova s kvacicama, da prihvata samo jednu varijantu (kod abeceda/azbuka recimo), da prihvata samo ekavicu...
Ali u sustini nije tesko.

Sve je islo lako, samo su pitanja 8, 10 i 20 bila meni malo teza za dokuciti.
Ali na "3 T na T" i "4 S na S G" sam se napatila, satima doslovno (3 sata vec kontam, a jos uvijek "4 S na S G" nisam dokucila).

Bazirala sam se prvo na 3 T na T i trebalo mi je vise od sat vremena da vidim "tacno" nakon mog unosa.
Ali pod rednim brojem 6, "4 S na S G" ne mogu nikako!!! Sad

Ako ne zelite ovdje pisati rjesenja moze i na PM.
Moliiim vas. Embarassed

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslat odgovor na PP. Wink

_________________
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim, kuma me preduhitrila! Very Happy

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Test inteligencije Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon