www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ogame.org
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 6:54 pm    Naslov poruke: Ogame.org Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li ste posetili ovaj sajt, ali odlican je! Ja vec evo par dana igram na njemu, i zarazio sam se. Poenta ove teme je da bih zeleo da pitam da li neko zna kako se pravi forum na tu foru, imam jednu ideju koja bi mogla da se iskoristi, tacnije da se potpomognemo njihovim kodom. Taj forum koji bi napravili, radio bi isto kao igra ( kao ovaj ) ali sto se radnja ne bi vrtela oko brodova i svemira vec oko automobila. Tacnije, napocetku korisnik bi imao budzet, kojim bi kupovao auto, pa i delove za njega postojale bi ulicne trke itd. E sada gde je zanimljivo? Kao prvo: kada bi se kupovali delovi postojalo bi nekoliko nivoa delova koji mogu da se upgradeuju, Kao drugo: razlicita marka kola, Kao trece ( i meni najinteresantnije ): ne bi postojali univerzumi kao u Ogame nego GRADOVI!!! Npr. to mogu biti neki veci svetski gradovi, ali mogu biti i samo srpski gradovi: BG, NS, KG...
Sta mislite?


 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 7:14 pm    Naslov poruke: Re: Ogame.org Na vrh strane Na dno strane

dreams je napisao/la sledeće:
Ne znam da li ste posetili ovaj sajt, ali odlican je! Ja vec evo par dana igram na njemu, i zarazio sam se.


Imam jednog zaraženog ludaka u kući,koji vazda brine gde su mu flote i kako su mu maloletnice,plavuše,crnke....i ne znam još kako je nazvao svoje planete Laughing
Kaže da je igra zarazna neviđeno...igra je već mesec-dva ne znam ni ja tačno koliko Rolling Eyes
Ponekad,kada nije kraj kompa,ja mu proveravam situaciju...ali ne vidim ništa interesantno u tome... Rolling Eyes
Ali,nismo svi isti i ne možemo voleti iste stvari Wink
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E to ti je kao...kao...ne mogu da opisem, jednostavno...je interesantna...Smile
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igra je super, igram je vec jedno mesec dana i veoma je zarazna Smile

Inace sto se tvog pitanja tice, ono nije forum ono je skripta pisana bas u tu svrhu, znaci kao igrica. Kod ne mozes da pozajmis prvo iz razloga sto igra nije otvorenog koda, a drugo u pitanju je php, tako da i da hoces da vidis kod ne mozes ako nemas originalnu skriptu kod sebe... i da... jos nesto, ova igra je prvi put pustena u rad 2002 godine, a sadasnja verzija ove ige je tek 0.73c. Tako da bi ti trebalo ne samo mnogo vremena da tako nesto uradis nego i znanja.

_________________
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci ne postoji sansa?
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 13, 2006 4:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam to rekao Smile ... samo treba da nadjes nekoliko ljudi koji znaju dobro da programiraju i imaju dovoljno slobodnog vremena Smile

_________________
 
Death
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 103
Mesto: Underworld

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 13, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imate i balkanski server Ogame Balkan 8)

_________________
 
SerbianGhost
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 55
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 4:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj frend je lud za tim. Uvek imam papir i olovku pored kompa gde upisuje neke kordinate. Na to se bas mozes navuci, zato nisam ni hteo da igram 8)
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da igra je zaraza strasna tek sam poceo da je igram a vec nemogu a da ne proverim kakvo je stanje.Istina je da ponekad treba papir i olovka jer bude i zabune...

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
Re-Aleksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 138

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probacu...da vidim kakav je sajt... Provodim ionako puno vremena na Kompjuteru

_________________
Aleksa
 
GrandMarsal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jun 2006
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igrao sam ovu igru i bez obzira sto mi mnogi jarani govore kako je igrica "strava" i kako je odlicna ja ne mogu nikako da shvatim sta vide i sta vi vidite u ovoj igri uopste mi nije interesantna. Cak mi je i dosadna
 
mickyWSG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 12 Apr 2005
Poruke: 708
Mesto: Kikinda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 3:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Death je napisao/la sledeće:
imate i balkanski server Ogame Balkan 8)


Ja igram na tom serveru 8)

_________________
>>>>micky<<<<
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Ogame.org Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon