www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem sa jednim P2P programom...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 2:52 am    Naslov poruke: Problem sa jednim P2P programom... Na vrh strane Na dno strane

Evo o cemu se radi...imam Bearshare program...kada hocu nesto da skinem,automatski mi se kompjuter restartuje...sve normalno radi do trenutka kada treba da pocne da downloaduje...da li mozdda znate o cemu se radi? i sta da uradim da bi mi normalno skidao muziku itd..? Hvala puno unapred...

 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 4:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm nije mi se tako nesto nikad desilo... koji windows imas? Od kad ti se to pocelo desavati? Da li si instalirala neki novi softver skoro? Da li ti se to desava samo sa Bearshare-om? Da li si skenirala za viruse? Spyware?

Probaj LimeWire [ www.limewire.com ] podjednako je dobar kao i Bearshare.

_________________
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 4:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam XP...imam i antivirus na kompu i zonealarm...nisam nista instalirala...a Bearshare mi je radio ranije,pa sam ga bila izbrisala i sada kada sam ga ponovo skinula i instalirala,nece da downloaduje...nemam nista u kompu od virusa,a imam instaliran i spyware...mislim,ne znam da li postoji mogucnost da antivirus ili zonealarm blokiraju skidanje fajlova sa neta...ali kada ne skidam sa Bearshare-om,nemam problema da downloadujem bilo sta...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
dejanxp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 67

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probaj Limewire - bolji je za muziku od BearShare, ali je Bearshare bolji za video.
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PiNkLaDy je napisao/la sledeće:
Imam XP...imam i antivirus na kompu i zonealarm...nisam nista instalirala...a Bearshare mi je radio ranije,pa sam ga bila izbrisala i sada kada sam ga ponovo skinula i instalirala,nece da downloaduje...nemam nista u kompu od virusa,a imam instaliran i spyware...mislim,ne znam da li postoji mogucnost da antivirus ili zonealarm blokiraju skidanje fajlova sa neta...ali kada ne skidam sa Bearshare-om,nemam problema da downloadujem bilo sta...


Probaj da iskljucis privremeno ZA, pa onda otvori Bearshare i vidi dal ce ti se restartovati komp... ali u svakom slucaju probaj i LimeWire...

_________________
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala vam puno...Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Doktor
~Sanjicino*slculence~
~Sanjicino*slculence~



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 4264
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ZA pravi probleme u starijim verzijama ali koliko sam cuo ova najnovija je O.K.

Moguce da je Zone pravio problem, to nije nista novo kod ovog software-a.

_________________
~*~Vojim svoje srculence najvise na svetu ~*~ :322:

 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kontam da ti je problem u tim programima koji skeniraju sve s neta i tako to...ili neki virus mada ga nemas Sad
Probaj ponovo da instaliras BS...mada opet ne znam zasto bi bilo koji prog te vrste dovodio do RESTARTA kompa :S
Pozdrav
losmi200
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam siguran, ali mi se cini da sam na nekom sajtu procitao da je Bearshare prepun raznih spijunskih programa, moguce da je to jedan od problema. Ne znam koji anti spyware program imas, ali jako cesto jedan nije dovoljan za zastitu. Nazalost, nisam koristio Bearshare, tako da ne mogu da kazem koliko je dobar za download, ali neces pogresiti ako instaliras neki drugi p2p program, kao sto je Shareaza.
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dare_987 je napisao/la sledeće:
Nisam siguran, ali mi se cini da sam na nekom sajtu procitao da je Bearshare prepun raznih spijunskih programa, moguce da je to jedan od problema. Ne znam koji anti spyware program imas, ali jako cesto jedan nije dovoljan za zastitu. Nazalost, nisam koristio Bearshare, tako da ne mogu da kazem koliko je dobar za download, ali neces pogresiti ako instaliras neki drugi p2p program, kao sto je Shareaza.


Dobro oko preporuka onda je najbolji DC++ ili WinMX.
I ja sam cuo to isto za BS ali sto sam to cuo i za Shareaz-u.....tako da ono..
Poz losmi200
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, dobri su i DC++ i WinMX. Shareaza 100% nema spyware, bas sam gledao na nekim sajtovima koji se bave time. Ima tacan spisak uglavnom poznatih p2p programa, sad me mrzi da trazim, ali znam da Shareaza nema. E sad, za Bearshare nisam bas siguran, mislim da ima, ali morao bih da proverim....
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala vam svima punoooo...skinula sam limewire i on mi radi bez problema...a osim zone alarma imam i spybot,ad aware i antivirus...ali mi oni ne prave nikakve smetnje sa limewirw,osim kada je neki fajl "sumnjiv"...hvala vam svima na pomoci....Wink

dare,nemoj da se maltretiras,ovo mi je za sada oki...Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Problem sa jednim P2P programom... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon