www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zelite nekog svakog trena........
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
DJ_C
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2006
Poruke: 58

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 17, 2006 2:02 am    Naslov poruke: Zelite nekog svakog trena........ Na vrh strane Na dno strane

Eeee ljudi da li vam se desava da zelite da je voljena osoba uvek pored vas, da vam nedostaje iako sete ga/je videli pre 5 minuta i da ga/je zelite svakog trena..................................



:dvasrca: :srculence: :zaljubljena:




Poslednja prepravka: DJ_C datum Čet Maj 18, 2006 2:03 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 17, 2006 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno! To je i jedan od bitnijih razloga, sto sam sada njegova zena! Wink

_________________


 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno... kad nekog volim onda bi bila sa njim non-stop i ni to mi ne bi bilo dovoljno!!!!

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

apsolutno...nekako mi je sve bolje sa mojim dragim i sve ono što sam nekad radila sa društvom on je soldino zamijenio i s njim mi je svaki tren dragocjenm, a minuta bez kao vječnost, hi hi

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno,ali samo ako ga mnoooogooo volim.... Wink
 
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada sam najvise zaljubljen

_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
gorec16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 179
Mesto: Poreč

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da mi nedostaje,nedostaje mi svaku sekundu ovog je**nog života.....meni je još gore jer se nismo vidjeli od 24.3.,mislim čujemo se,ali se ne možemo viđati jer ja ne mogu do njega(ne vozim),a on je nedavno imao sudar i sjebao je auto tako da sad moram čekati dok ne kupi novi....ljudi moji totalno sam u ku*cu...tako mi fali za popizdit....
joooooooooojjjjjjjjjj..................je*em ti ovakav u***** život........

_________________
Bolje da me mrze zbog onoga što jesam nego da me vole zbog onoga što nisam!!!
 
nelika18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: u raju

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa naravno želim svog sina pored sebe 24 sata dnevno

_________________
JASMINKO PUNO TE LOLIM :macka:, TVOJA MAMICA
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 9:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno.Secam se da sam taj dan otpratio devojku na bus i ja krenuo kod keve.Kada sam izasao iz busa krenuo sam peske jer sam osecao toliku zelju da je kraj mene da sam mislio da cu zaplakati od bola jer nije bila tu.I tako sam setao i gledao u zvezde dok se nisam smirio.Inace zbog toga sad zivimo zajedno...

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
Sami-sa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2006
Poruke: 152

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 8:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni licno bi taj "neko"dosadio da je svakog trena uz mene Sad mislim ono svaka osoba treba malo slobode hm...neznam ali ko se tako osjeca sigurno je da je zaljubljen i to zesce hihihi
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno...ali mi je potrebno i "moje" vreme,koje provodim sa drustvom ili na faxu ili kad izadjem bez nje...
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 7:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, zelim da moja devojka bude kraj mene svake sekunde, da delimo sve zajedno, jer to je ljubav i to nas cini srecnim, to treba negovati i uciniti da bude jos jaca i da beskrajno dugo traje Embarassed

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zelite nekog svakog trena........ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon