www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zelite nekog svakog trena........
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je normalno ako nekog želiš ili voliš...........

 
jovanicar
*mala_garava*
*mala_garava*



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 1505
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da mi nedostaje, ali mi se desava da kad smo non-stop zajedno pocnemo cesto da se svadjamo oko gluposti al se brzo pomirimo...i onda je jos lepse....

_________________
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od kada je poznajem ona je deo mog dana....ona je u meni, samnom, pored mene..svuda

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 5:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao desava mi se to...sada...danas...u poslednjih 8 meseci...bez obzira sto sam ga videla pre 5 minuta meni se srce cepa sto nije i sada pored mene...sto nece spustiti glavu na jastuk do mene...sto ga necu videti s prvim zrakom sunca...kad otvorim oci...sto sada spava pa ne mogu da mu kazem koliko ga volim..al zato cu mu poslati sms Smile...ma desava mi se da ga zelim non stop otkad sam ga upoznala-jer ga volim...jer je to ljubav...ako procitas ovo znaj Ivane volim te...
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Želin ga kraj sebe, svaku noć kad legnem i ujutro kad se probudin, želin ga kraj sebe.
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 03, 2006 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mi se to dogodilo. Cijelu godinu dana sam tako osjecala i razmisljala.....sanjala, planirala, zeljela nesto sto ne mogu da imam.
Ali covjek kad stane malo, kad se probudi iz sna pocne drukcije da razmislja i gleda na stvari. Mislila sam da ne mogu bez njega. Istina, jos mi fali ponekad... Ali nije on jedini zaboga. Nasla sam utjehu u zivotu kojim nisam imala sa njim. Nasla sam si novog decka koji ima sve ono sto on nije imao. Totalna su suprotnost. Ne volim ga bas....ali mi je ugodno sa njim. Ponekad se ipak uhvatim kako razmisljam o bivsem....i kako zelim da me on ljubi umjesto ovog...makar na 5min.. Sad
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart dok čitam kako pišeš o svemu kao da vidim svoju situaciju....totalno slične samo što ja nejmam nikom nikom nisam pružila priliku da bude samnom ili ja s njim,posle njega koji me povrjedio...ali preboljela sam to iako je trajalo dugo i čekam i želim novu sreču a i tebi želim da nemisliš na bivšeg jer nije vrjedno treba da se posvetiš onom što je uz tebe...sretno...
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,upravo mi se desava vec dve godine,a najverovatnije ce tako zauvek i ostati!
Moj dragi deckic i ja zivimo zajedno,non-stop smo zajedno,ali imamo naravno neke obaveze koje podrazumevaju da cemo biti odvojeni.Bilo to par sati,ili veci deo dana,ili u najgorem slucaju par dana,mi smo oboje jako tuzni i stalno zivkamo jedan drugog i ne mozemo da docekamo da se vidimo!!!Ja se ne osecam 'potpuno' kad on nije tu,i obrnuto.Najbolje funkcionisemo kad smo zajedno!Takvi smo! :love3:

_________________

 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da,volela bih da sam 24h sa mojim deckom,ali zivimo daleko jedno od drugog!doduse jos samo 4meseca,he,he,he...a onda zajedno lover

_________________
 
nesa_bulje_mesa_2
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 305

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U poslednje vreme moju devojku zelim svakog trena i kako vreme odmice sve vise je zelim!
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, kada sam ludo zaljubljena.

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da,da zaljubljenost je takva. Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zelite nekog svakog trena........ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon