www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trbusni ples..
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 21, 2004 7:07 pm    Naslov poruke: Trbusni ples.. Na vrh strane Na dno strane

Koliko vas zna da igra dobro ili manje dobro trbusni ples?Uzivate li u tome...?
I koliko muskarci vole da gledaju trbusni ples?!?


 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 21, 2004 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je dobra igrica Mr. Green salu na stranu, meni se svidja ta vrsta igre i htela sam jedno vreme ici da naucim, ali nista od toga!

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 21, 2004 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trbusni ples. To oduvjek zelim nauciti ,
fali mi jos samo vremena i nesta extra euro Rolling Eyes
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 29, 2004 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dok se nisam ugojila bas sam bila zagrizla za taj trbusni ples...cak sam i dosta dobro znala da igram...al sad teko *ebe me kilaza Rolling Eyes
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 07, 2004 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e i mene.Jedno vreme sam mogao a sada nema sanse.kada nateras preko 90 kg nema price o tome.

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 07, 2004 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niko ti nije kriv kada po ceo dan sedis za kompom i nista neradi Razz Mr. Green

_________________
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 09, 2004 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ti kao radis.aliko ti kriv kada si dzogara.
"ja sam elegantno popunjen"

jel se secas ko je to bio u razredu Mr. Green

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 15, 2004 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dok sam bila mala jos tata me je forsirao da naucim..tada me nije zanimalo iako sam ga znala..on je voleo kada odemo negde na proslave da me popne na sto ap su se ljudi okupljali i gledali..tada me nije zanimalo..sada je vec drugacije...posteno ide mi na zice preterano forsiranje(ono sto narodnjaci sada rade-uz svaku pesmu i svaku notu trube ubaci plesacice...) ali trbusni ples sam po sebi...zaista je lep kada ga cura zna odigrati...i naravno da privlaci paznju muskaraca...pa to i jeste izmisljeno da bi njih "palilo" i zavelo...naravno da volim da plesem..nisam ekspert ali snalazim se Embarassed

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
mackica33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Dec 2004
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja obozavam trubusni ples....iako imam visak kilograma....nikad mi nije prestavljalo problem....jedna drugarica me non stop zeza: vecu povrsinmu a bolju pokretljivost zadnjice jos nisam videla....Smile

_________________
ja samo slucajno navratila....Smile))
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nema to veze sa kilazom..nego sa talentom..obozavam ga

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
lovegoddess
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 6554
Mesto: Hidden island...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam ples svake vrste,a narocito trbusni ples. Volim da igram i uzivam u tome. Smile Ovde kod mene skole za ucenje trbusnog plesa nicu kao pecurke posle kise, ali mislim da ti nikakva skola ne moze pomoci ukoliko nemas talenta.Smatram da je on presudan.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Trbušni ples se često povezuje sa erotikom i zavođenjem, kao i sa lakim moralom. Povezuje se i sa konkubinama koje su taj ples izvodile pred sultanom kako bi ga zavele. Tome uveliko doprinose plesačice koje dopuštaju muškarcima da im stavljaju novac u dekolte, kao i one koje izvode pokrete koji imitiraju snošaj.

Zbog svega toga, neretko se smatra da su žene koje umeju da izvedu trbušni ples zapravo samo malo interesantnije i egzotičnije "prijateljice noći". S druge strane, trbušni ples se danas može naučiti i po mnogim našim plesnim školama i postaje sve popularniji - kako to protumačiti? Nepovoljno po moral naših devojaka i žena? Da li se, ipak, radi o nečemu drugom?

Po predanju, trbušni ples je nastao kao drevni ritual plodnosti. Njime su devojke koje su umele da ga izvedu pokazivale da su polno zrele. Ovaj ples uopšte nije služio za zavođenje - izvodio se isključivo u ženskom društvu i devojka se njime dokazivala. Naravno, danas trbušni ples nema više tu svrhu.

Trbušni ples je ples kao i većina drugih; profesionalne trbušne plesačice će plesom zarađivati po klubovima, to je tačno, ali u samom tom plesu nema ničeg nemoralnog. Sad, to što će neke plesačice, kako bi više zaradile, u ples ubacivati pokrete kojih u njemu originalno nije bilo, to je nešto sasvim drugo - teško da bi bilo pravedno zbog takvih plesačica (koje nikako nisu u većini) optuživati za nemoral sam ples ili one koji ga pravilno izvode.

Kako je kod nas? Orijentalno i egzotično je popularno, pa tako, između ostalog, i trbušni ples. Žene i devojke koje ga uče uglavnom ga vide kao dobar izvor zabave - i ne samo to. Potrebne su godine da bi se trbušni ples pravilno naučio (i umeće je uvek moguće nadograditi) i potrebna je dobra fizička kondicija. Trbušni ples zahteva snažno i zdravo telo, i zbog toga je blagotvorno po zdravlje trenirati ga - mišići jačaju i zatežu se, držanje se popravlja, telo postaje gipkije, kondicija odlična. Naravno, žena gipkog, snažnog tela i odličnog zdravlja biće samouverena i kao takva veoma seksi - ali to baš i nije neka optužba, zar ne? ...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Trbusni ples.. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 1 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon