www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trbusni ples..
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 27, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam da igram trbusni ples i volim ga ali ga nikad nisam trenirala ali volela bi

 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 07, 2008 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja držim sate trbušnog plesa u Osijeku... pa ako nekoga zanima neka se javi Wink
 
ENA_Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Jul 2008
Poruke: 25
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam odlicna u svim vrstama plesa pa i u trbusnom Cool jos ako nadjem decka koji voli da mu igram Mr. Green
 
bebakiki
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 26 Nov 2007
Poruke: 470

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svidja mi se ali neznam da ga igram mada se trudim da naucim Laughing

_________________
Happy Smile
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmm...primetio sam u nekim porukama da ljudi spominju plesanje po stolu uz trubače,povezuju ga sa striptizom....Hmmmm...
Trbušni ples je jako zavodljiv i ako devojka zna da igra dobro(a uz to i lepo izgleda),čak iako ne volite ovaj ples,bar će vam zbog te devojke biti interesnatno da gledate(Eh,na jednu takvu,što se bavi time,sam i ja "odlepio" Embarassed Mr. Green ).
I što je najgore:Svaka devojka koja (misli da) ume da vrti kukovima,misli da poznaje trbušni ples.
Kao prvo:Muzika koju sviraju trubači je vezana za jug Srbije,za neparne ritmove 7/8 i 9/8(najčešće).Ples uz tu vrstu muzike se naziva ČOČEK(9/8) i igra se više grudima,a manje kukovima.Drugi ritam zastupljen u muzici sa juga Srbije je "sa-sa" ritam.Ritam je 2/2.
Pravi TRBUŠNI PLES se izvodi uz orijentalnu muziku,tj. muziku Bliskog Istoka(Turska,Sirija,Irak,...) i ritam te muzike je 4/4(trajanje je isto kao kod "sa-sa" ritma,jedan ceo ton,ali nije isto).Ples se izvodi više "iz kukova i stomaka".
Taj orijentalni ritam je zastupljen i našoj muzici,tj. muzici Balkana,ali,pritom,ne mislim na ovu modernu muziku,već na izvornu,i ne treba ga mešati sa neparnim ritmovima.Tako da ne treba mešati plesove(igre):SA-SA(ritam:2/2) i ČOČEK(ritam:9/8) sa TRBUŠNIM PLESOM(ritam:4/4).

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 20, 2008 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cudno da u ovu temu nisam jos dala komentar Mr. Green
Obozavam ga. Trenirala sam ga neko vreme, i jednostavno mogla bih da ga plesem..danima Mr. Green
Odlicno mi ide od ruke..ovaj tela Mr. Green Very Happy

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
J_A_C_Abgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 19 Nov 2008
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 20, 2008 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam isla na casove trbusnog plesa ali znam da ga igram...pre 2 god. je bila spanska serija na tv-u "zabranjena ljubav"koju sam non stop pratila i tako naucila neke pokrete a posle sama kombinovala i pokusavala da to na nesto lici.i uspelo mi je...na svu srecu sve vrste plesa mi idu od ruke i to je nesto sto najvise volim.... Smile
 
amarenna
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 10 Mar 2009
Poruke: 2342
Mesto: •● U njegovom srcu ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idem na trbusni ples...obozavam to...znam naravno da plesem xD Mr. Green

_________________
~..♥ Sebi dozvoli sve...samo jedno ne...da te ima netko tko te ne zasluzuje..♥ ~
 
Crvenkapa Bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 40
Mesto: Nedodjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja igram u jednom orijentalnom kafiću u centru Beograda trbušni ples nedeljom... Pa dođite da me gledate Mr. Green Sledeća "tezga" mi je za 2 nedelje (kad mi se završi ispitni rok). Wink

_________________
...I'm a sinner, I'm a saint, I do not feel ashamed, I'm your hell, I'm your dream, I'm nothing in between, you know you wouldn't want it any other way...
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 31, 2009 12:03 am    Naslov poruke: koleginice Na vrh strane Na dno strane

Crvenkapa Bre je napisao/la sledeće:
Ja igram u jednom orijentalnom kafiću u centru Beograda trbušni ples nedeljom... Pa dođite da me gledate Mr. Green Sledeća "tezga" mi je za 2 nedelje (kad mi se završi ispitni rok). Wink


hej da nije mozda u Sheherezadi? Smile
 
Crvenkapa Bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 40
Mesto: Nedodjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 31, 2009 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jok, tamo su mnogo manje pare Laughing mada je bilo nekog pregovaranja za to pre godinu ipo, 2... Za Novu Godinu je trebalo da se igra. Ovde su duplo veće pare, a manje se igra (8 pesama) a i volim to mesto tj. stalno sam tamo, tako da sam praktično deo inventara Smile

_________________
...I'm a sinner, I'm a saint, I do not feel ashamed, I'm your hell, I'm your dream, I'm nothing in between, you know you wouldn't want it any other way...
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 31, 2009 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heheheh bas si me zaintrigirala,ako vec neces ovako da mi kazes,volela bih da mi posaljes u privatnoj poruci Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Trbusni ples.. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Strana 12 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon