www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vi, partnerka i jos neko
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
milann05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Mar 2006
Poruke: 164

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako ne mogu da zamislim da ce ona biti majka moje dece, verovatno bih to uradio, a potom vrlo brzo i raskinuo.... a ustvarti mozda bi mi se svidelo

 
djsashe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 142

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda i nije tako lose
 
_kiZa_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 89
Mesto: Bec

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi na ribu .. ako mi nesta znaci onda nebi voleo djeliti ..

al ako mi neznaci nista onda sto da ne Very Happy
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

_kiZa_ je napisao/la sledeće:
zavisi na ribu .. ako mi nesta znaci onda nebi voleo djeliti ..

al ako mi neznaci nista onda sto da ne Very Happy


Pa ako ti ništa ne znači što bi onda bio sa njom??? Mislim, ako ti nije stalo do devojke kako možeš da budeš sa njom???
I šta, nije ti stalo do devojke i onda ćeš malo da izigravaš makroa pa da je deliš sa kim stigneš, nema veze, ništa ti ne znači zar ne? Pa onda bolje da odeš u javnu kuću i lepo završiš priču.

_________________
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Belphegor je napisao/la sledeće:
_kiZa_ je napisao/la sledeće:
zavisi na ribu .. ako mi nesta znaci onda nebi voleo djeliti ..

al ako mi neznaci nista onda sto da ne Very Happy


Pa ako ti ništa ne znači što bi onda bio sa njom??? Mislim, ako ti nije stalo do devojke kako možeš da budeš sa njom???
I šta, nije ti stalo do devojke i onda ćeš malo da izigravaš makroa pa da je deliš sa kim stigneš, nema veze, ništa ti ne znači zar ne? Pa onda bolje da odeš u javnu kuću i lepo završiš priču.



Hehehehe pa ljubavi upravo tako, sve te potpisujem...svasta...kad ti devojka ne znaci nista, onda ti obicno i nije devojka zar ne...to se zove kres kombinacija, ali ljudi ocigledno brkaju pojmove i svasta pisu.

_________________
 
johny67
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 21

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 8:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgleda da nekim treba pojasniti pojam partnerka. Pod pojmom partnerka se smatra osoba, uglavnom suprotnog pola, sa kojom ste u ozbiljnoj vezi. Sto se smatra da imate obostrana jaca osecanja jedno prema drugom.

E sad pitanje je kada dodje do nekog zasicenja ili iskazivanja zelja partnera da li bi prihvatili izazov
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja i partnerka, bez još nekoga Mr. Green

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako mi nije stalo do nje, verovatno bih prihvatio, ali posle toga joj ne bi bilo dobro... he,he

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

morala bi to da mi priredi da bi znao sta bi reko nemogu to sad ni da zamislim ...ne znam sta bi reko ili uradio........ Question

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
bogevl
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 296
Mesto: Vlasotince - Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je cura sa kojom sam sigurno ne,verovatno bi zavrsio sa njom,ako nesto prolazno mozda pod uslovom da je onaj treci zenskog pola Smile
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih probao jer mi je to gadno !a ne bih je ostavio jer to su neke njene fantazije!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nebi djelio nikoga doduše nebi ni množio...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Vi, partnerka i jos neko Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon