www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Maja nikolic!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ComiX je napisao/la sledeće:
Po meni je ona OK, jeste da ima malo ponasanje koje provocira, ali sta da se radi. Glupo bi bilo kad bi svi bili pod isti kalup. Pratim njenu karijeru i mogu reci da ima jako dobre pesme. Jedino sto me nervira kod ovog njenog novog albuma sto je prepun vec islusanih pesama. Jeste da ih ima 17, ali su vise od pola pesama odavno poznate tako da ja ovo i ne svrstavam u nesto novo. Znam da izdaje retko albume i da nije jedna od onih koja snima svake godine tako da je ovo bilo i za ocekivati, ali.. Ima tu i nekoliko potpuno novih a jako dobrih pesama, na primer Ulica. Sve u svemu jedna od boljih pevacica na srpskoj estradi Wink

e sa ovim se misljenjem moram sloziti.jeste da i mene nerviraju one buljave okice jos kad se izbeci Shocked Laughing ali cinjenica je da traje daleeeeeeko duze na nasoj sceni nego mnoge od ovih novijih estradnih zvezdica i da zaista ima kvalitet koji retko koja pevacica ima. Narocito kada je u pitanju uzivo pevanje.Ja je se secam jos dok je imala kovrdzavu kosu i bila sva buckasta..divno je pevala.E sad jedno vreme me je nervirala sa izjavama da na nasoj sceni nema mesta za nju bla bla bla, ali sa druge strane, kad je bio prosle godine ako se ne varam jedan od muzickih festivala u Crnoj Gori ona je bila jedna od onih koja je javno iznela optuzbe o namestanju pobednika i cak pre samog takmicenja nabrojala favorite za koje se znalo da ce odneti pobedu.Tada sam pomislila da ona mozda ipak nesto zna bolje nego mi koji smo sve to gledali sa strane Wink Sve u svemu, da pesme su vec islusane i staren, nisu nesto narocito, ali opet ona je jedan od prvih izvodjaca koji su u srpsku pop muziku uneli elemente etno muzike..mislim na to da je jedna od prvih nekako pocela da topi tu striktnu granicu koju su zabavnjaci imali kad je u pitanju narodna muzika Rolling Eyes



_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maja je jedan od najboljih vokala u zemlji,ima i super pesme.
 
Aco91
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 243
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 4:13 am    Naslov poruke: Aco Na vrh strane Na dno strane

Album joj je izašao pre dva meseca a hitova nigde.Imam utisak da je totalno out što se tiče kvaliteta pesama!
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 4:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko je ta??? to neki rod od ane nikolic...?
 
shokatz
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 82
Mesto: subotica

gabon.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nazalost meni je ona samo dobra riba i nista vise. nekako joj je glas izmiksan. a to ne volim.
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ona ima dobar glas,ali me strasno nervira...mogla je da napravi dobru karijeru,ali nije stigla dalje od festivala i prica kako je tamo sve namesteno,a ona ima najbolju pesmu(i tako 10ak godina ista prica)
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 4:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gertruda je napisao/la sledeće:
Uopste je ne volim, toliko mi je ogavna, jos kad pocne da bulji jos vise one njene buljave oci muka mi pripadne. Zamislja se da je neka zvezda a ja bas ne vidim da je toliko obozavaju




hahahahahaha.........delimo isto misljenje......cula sam par njenih izjava ili bolje reci provala.......zenska je totalno otkacila........a ono njeno buljenje i vestacke face su mi odvratne......mogla bi bar nekad da pogleda snimke svojih nastupa i da prestane vise da plasi malu decu......... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
radiopetica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 248
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 8:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maja Nikolic je zena sa fantasticnom bojom glasa....
 
Sekazauvek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 169

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesvidja mi se
 
vqww
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2006
Poruke: 91

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima super glas ali pesme joj i nisu bas nesto
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaooo,jaoo..pricala je maja nikolic kako je ona u americi neko i nesto,a i sama zna da je niko i nista...pemse su lose,onaj glas jos gori,a tek kad izbeci oci,da poludim..kao vampir
 
serbiangel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 139

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 5:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mislim da su njene peseme nesto originalne
i glas nije nesto fenominalno
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Maja nikolic!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon