www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Maja nikolic!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 11, 2012 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa njena boja glasa ne ide uz ovu pjesmu...da ne kazem kako se odavaja od pratnje...
kao da je juce pocela pjevati...



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Martina M.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Feb 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2012 3:03 pm    Naslov poruke: Jedna godina ljubavi Na vrh strane Na dno strane

jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
gadura...

Citat:
pa njena boja glasa ne ide uz ovu pjesmu...da ne kazem kako se odavaja od pratnje...
kao da je juce pocela pjevati..


Eto, primer neobjektivnosti. Prvo gadura, pa posle njena boja glasa ne ide uz ovu pjesmu. A da ti nije gadura, mozda bi isla njena boja glasa ?!
Drago mi je sto na youtube-u ima bar objektivnih ljudi i pozitivno komentarisu njenu pesmu i interpretaciju uprkos tome sto je ne vole kao osobu. Procitajte komentare ispod Slamke za spas, pa cete se i sami uveriti.

Nego da vas ja lepo pocastim sa jos jednom fantastcinom Majinom interpretacijom, a za vas ce to sigurno biti dranje, karikiranje zato sto peva persona koja vas do besvesti iritira, pa vas automatski iritira i njen vokal i specifican nacin izvodjenja.

Jedna godina ljubavi

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2012 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to sto ja mislim i govorim da je ona gadura nema nikakve veze s njenim pjevanjam...
a i jednostavno...nije to za nju...u neko normalno vrijeme....
slabo bi se ona dokopala...javnosti..pjevala bi po trecerazrednim klubovima...

a ti si mi pa puno objektivna..dobro ti je ovo sto je ona otpjevala..zato sto nju gotivis..

99% ljudi s kojima pricam o muzici i koji nesto znaju o muzici ..(malo vise od slusanja muzike)
su misljenja kao i ja...da je ovo cist promasaj...
samo sto je raja ...raja...i sto vec odavno nasoj raji nije bitan kvalitet...

zato i imamo takvu " muzicku scenu" koju svet izbjegava kao koleru...
i uopste ih ne osudjujem..ovo je sazrelo za izbjegavanja..
ako nesto cekam ..cekam ulazak u eu...kad ovakvi promasaji i karikature.....nece moci da se plasiraju na trziste...
bez ogromne novcane nadoknade...za prikazivanje kica i sunda...Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Martina M.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Feb 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 09, 2013 9:28 pm    Naslov poruke: Maja Nikolić - Blagoslov Na vrh strane Na dno strane

Sjajna balada Maje Nikolic i greh je da ovako kvalitetna balada nije usla bar u top 5. Za mene najemotivnija i najkvalitetnija balada u Majinoj karijeri!
Vratila je duh '70-ih kada je Srbija imala najkvalitetniju zabavnu muziku ikada (Lola, Miki, Djorjde, Boba...)

Maja Nikolić - Blagoslov

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 10, 2013 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
99% ljudi s kojima pricam o muzici i koji nesto znaju o muzici ..(malo vise od slusanja muzike)
su misljenja kao i ja...da je ovo cist promasaj...
samo sto je raja ...raja...i sto vec odavno nasoj raji nije bitan kvalitet...



Rijetko kada citiram bilo koga, ali moj prijatelj je rekao tačno ono što je i moje mišljenje, cura puca, ide u visine koje se bitno razlikuju od intonacije muzičke pratnje i nije ona jednina, na žalost, koja je promašila profesdiju. Davno sam još rekla da je na p očetku mnogo obećavala, poslije je valjda od silnih pozitivnih kritika uobrazila da može sve i svašta. Ona sam koja prepoznajew svaki pogrešan ton, a kod nje je to vrlo često. Ne odustajem od mišnjenja, jer ono što je u pojedinim emisijama pokušala da pjeva uživo, ravno je nuli. Toliko. Nemam ništa protiv nje kao ličnopsti, njen privatni život me se ne tiče, ni da je gadura, ni da je pozitivac, meni je bitno da ono što radi radi profesionalno ali na zom je polju zakazala. Nemam je razloga voljeti kao ličnost, mogu je samo voljeti kao pjevačicu, a i to ne mogu, jer ona za mene nije niti će biti pjevačica.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Martina M.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Feb 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 04, 2013 6:27 pm    Naslov poruke: Maja Nikolic - Karamel Na vrh strane Na dno strane

Maja Nikolic - Karamel

 
Martina M.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Feb 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 14, 2013 5:46 pm    Naslov poruke: Karamel - spot Na vrh strane Na dno strane

Karamel - spot

 
Martina M.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Feb 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 18, 2013 12:51 am    Naslov poruke: Maja Nikolic - I'm So Excited Na vrh strane Na dno strane

Maja Nikolic - I'm So Excited

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 13, 2014 3:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako je gadna... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
nema mi odvratnije osobe na toj sugavoj estradi.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
kako tu zenu jos uvijek nije sram pojavljivati se u javnosti.... Neutral

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 13, 2014 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino lepo i dobro u vezi Maje Nikolić pevačice su njene grudi. Nedano se slikala u Informeru bez brushaltera, i moram priznati da sam bio oduševljen kako njene grudi lepo izgledaju Very Happy Very Happy
Van toga, mislim sve najgore o Maji Nikolić, a najbolji primer kolko ona nevalja je kad sud-koji u većini slučajeva dodeli decu majki u njenom slučaju je decu dao ocu Very Happy Šta reći više...
 
mircestt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Okt 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2014 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je njen glas uzasan....Mada, koliko sam imala dodira sa neki njenim izjavama, ne svidja mi se ni kao osoba. Svaki dalji komentar na nju mi je gubljenje vremena Smile
 
alexioll
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 25
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 05, 2014 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maja mi je sva autenticna Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Maja nikolic!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon