www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto je sve lakse reci preko telefona...
Strana 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Zasto je sve lakse reci preko telefona... Na vrh strane Na dno strane

Dal je u pitanju raskid,ili neki poziv,neki posao,ili prvo upoznavanje???????
-Sve se svodi na mobilni i sms,A zasto?



_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uopce nisam fan telefona za sve vrste komunikacije (cak imam i neki pretpotopni Siemens mobilni, ja sam od onih koji ih ne mijenjaju cim se neki novi model pojavi).

Dakle, kod mene ide to u lice. Sve uglavnom. Telefon koristim samo za medjumjesne ili medjunarodne razgovore.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne umem da pricam telefonom Rolling Eyes
Uvek mi je bilo lakse da sve kazem direktno u lice...Takva sam osoba...
 
SoloDpr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 11
Mesto: Pančevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne da bih se razlikovao od ostalih, vec iz licnog iskustva moram da kazem da mi je X puta bilo lakse reci preko telefona ili SMS-a. A posebno preko SMS-a jer jeftinije je a i ne postoji intonacija kojom govoris. I naravno koristim se klasicnim pravilima pisanja poruka kako bih shvatio onaj kome saljem sta cu i nakoji nacin reci. Ponekad me prst zaboli od tipkanja poruka.

_________________
SNAGA BEZ KONTROLE NE ZNAČI NIŠTA !
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dal je u pitanju raskid,ili neki poziv,neki posao,ili prvo upoznavanje???????
-Sve se svodi na mobilni i sms,A zasto?

Ne znam da li ti to radiš,ali ne bih se složio sa tvojim mišljenjem.Možda je to karakteristično za tvoje vršnjake ili okolinu.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa valjda sto ne moras gledati tu osobu u oci,ne moras vidjeti izraz lica..nis...

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za ozbilne stvari nikad ne kazem preko tel,uvek se nadem sa osobom o kome je rec...nisam neka osoba pa da nemam iskrenoscu u meni,kazem stvari u lice da su lepe ili ruzne,nista iza leda,o tome nicemu ne vodi samo problema,pa onda lepo objasnim u lice osobi sta je i onda vidim kako reaguje i kako se ponasa,pa mozes po tome da cinis sta treba...
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sigurno je lakše telefonom i smsom, jer ne trebaš da gledaš osobi u oči. al nisam baš fan toga. Mislim, da je na tebi, da ako imaš nešto da kažeš pogledaš osobu i rečeš joj u lice sve što ti leži na duši. Mada je ponekad situacija takva, da ne ide drugačije, nego preko telefona...
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne koristim telefon za takve svrhe.

Pa verovatno to neki rade posto nemaju kesu da pogledaju osobu u oci i ispljunu ono sto su mislili. Stvarno ne znam cega sa plase Rolling Eyes

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste da je lakse.....ali je i kukavicki.......samo se kukavice obrcunavaju preko telefona....... Rolling Eyes .......nije uvek sve lako i dobro...... Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Trtt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moderno doba moderna resenja Smile
brzooo i ludooo
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada ne resavam nista preko telefona, ako imam i najmanju mogucnost da sa tom nekom osobom, govorim licem u lice. Prvo-to je jaaaaaaaaaako nekulturno. Onda nekorektno. Trece-bez veze! Rolling Eyes

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Zasto je sve lakse reci preko telefona... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  sledeća
Strana 1 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon