www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Skupa školarina
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam upisala fax skolarina je bila 550 eura(drzavni u Kragujevcu) to u sustini nije mnogo ali opet se vise isplate privatni iako su duplo skuplji,ali oni dobijaju knjige,meni za svaki ispit u proseku 4 knjige treba puta oko 15 eura,plus stan u Kg,plus put,plus svaki ispit po 5 eura u proseku,plus hrana i da ne nabrajam,preskupo.............


_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
zuja014
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Maj 2006
Poruke: 6
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 11:06 am    Naslov poruke: a Na vrh strane Na dno strane

Na privatnima dobijas sve knjige ili materijale iz kojih se uci, osim prijave ispita, plus su mnogo ljubazniji i vise im je stalo da se nesto nauci, narocito ako su manje grupe. Definitivno se isplati se veca cena.
 
malaala987
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Dec 2005
Poruke: 101

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja je 1000evra i ne znam gde da nadjem a zaista zelim da studiram
to je veoma nepravedno, jer nisam uspela da upadnem na budzet
 
Tandzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Avg 2006
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 4:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene ste rasplakali!!!! :2gunfire:

Privatni college placam po $10,000 godisnje. To je jos i dobro jer jedna godina kosta $32, 000. Imam oko $20,000 kredita koji otplacujem. Grozno!
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sada je situacija takva da ko nije na budzetu, placa ko i privatni fakultet, a onda je i bolje da ide na privatni, bice mu mnogo lakse
 
tijana87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 458

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e, to si dobro rekao... Very Happy
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja placam 2000e.
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je sada skolarina 45000 din + sto se svaki ispit placa po 1000 din=katastrofa

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
mivanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 92

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam na budzetu, ali znam da je na mom faksu skolarina 240000
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Re: Skupa školarina Na vrh strane Na dno strane

boban11 je napisao/la sledeće:
Da li imate problema sa malo većom školarinom, koliko plaćate godinu.

Evo recimo kod mene u gradu je prošle godine otvoren Fakultet za poslovni menadžment i godina je koštala 1200KM, što je jako prihvatljivo za neki privatni fakultet i upisalo ga je dosta studenata. Ali problem je štoje već najavljeno da će sledeći upis, upis na drugu godinu takođe iznositi 2040KM. Mislim da to nije u redu.

Šta vi mislite o tome?


Poenta teme je jasna! Molim članove da prilikom upisa postova, objasne na kojem su fakultetu, koliko im teško pada ta i ta školarina, zašto je onda bolje biti na privatnom! Hvala!

Ja sam na Višoj turističkoj, na samofinansiranju, plaćam školarinu očigledno tričavih 22. 000 dinara, ove godine su povećali na 29 000!
Kolika god da je školarina, opet ću juriti budžet.
Moji nekako to podnose.
Mislim da sam na najjeftinijem fakultetu, što opet nije naivno..
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da nema faxa u srbiji gde ne deru ako nii na budzetu a sto se tice privatnih pa tpo zavisi od faxa od 1000-5000e


ja sam na masincu i na budzetu sam al godina je kostala prosle 60.000 dindzi sto nije ni malo....
a na privatnom je mozda biti bolje jer znate da cete da zavrsite to sto ste krenuli jer ipak ga placate direktno profanima u dzep al pitanje je koliko se tu nauci al se bar sigurno zavrsi...
 
Micika_Ca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 39
Mesto: Canada

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja trebam uskoro da upisem faks za par meseci...i jedna godina ce me kostati oko 5000-6000 dollara plus 1200dollara samo za parking na godinu dana kod fakulteta i plus dom da platim i to ce mi biti dobrih 4000 godisnje...i tako 5godina faksa...znaci strasno... Shocked Sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Skupa školarina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon