www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prijateljstvo.....ljubav
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Da li je vasa najbolja veza zapoceta bas iz lepog prijateljstva?
Da
52%
 52%  [ 20 ]
Ne
47%
 47%  [ 18 ]
Ukupno glasova : 38

Autor Poruka
Pg_boY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Maj 2006
Poruke: 83
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 12:38 am    Naslov poruke: prijateljstvo.....ljubav Na vrh strane Na dno strane

Kako reci najboljoj drugarici da TO izmedju nas ,sa moje strane,nije samo drugarska ljubav,vec nesto ozbiljnije?Sta ako se posle toga sve pogorsa?Vrijedi li rizikovati? Question

 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm ako te ona gleda kao druga i nikako drugacije, 99% je vise neces imati ni kao drugaricu...Ako je volis mislim da vredi rizikovati, ali ako je to samo strast to ce trajati 3 dana a drugarstva vise nece biti...
Moj savet ti je da prvo dobroooo razmislis sta osecas prema njoj isto tako da probas po njenom ponasanju da skontas sta ona oseca prema tebi i onda odluci sta ces, pa nam javi Wink

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje je prave drugarice cuvati kao drugarice,a one sa strane,mozes im reci.Pa i ako ih ne vidis vise nisi puno izgubio
Mada je ipak bolje imati vise prijatelja i to reci samo ako si siguran da ste oboje zainteresovani

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako vec prema njoj osecas vise od samog prijateljstva to nece nestati samo od sebe...Ja bih joj rekla da sam na tvom mestu...ali to je mac s dve ostrice...Mozes da poboljsas ali i pogorsas vas odnos zavisno od toga kako ce ona da odreaguje tj da li oseca isto ili ne...Mogu stvari da se izmene na gore medju vama i da vam malo zahladne odnosi s jedne strane ako ona ne oseca isto i ako joj bude neprijatno a i ti bi bio malo povredjen u tom slucaju, a opet mozda i ona oseca isto pa dobijes ono sto zelis...E sad...ti to nikako neces saznati ako ne probas...pa ako si hrabar ti probaj. Ja bih licno probala...Ima ona stara kojom se ja vodim "bez rizika nema dobitka", a ti sam odluci Wink U svakom slucaju bolje je zaliti sto si probao nego sto nisi i pitati se da li je mozda moglo da bude nesto. Rolling Eyes

_________________
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skupi hrabrosti i reci, gore je ako se odugovlači...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
zeljkot
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Nov 2004
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam to probao i jos sam u vezi sa tom "drugaricom" super nam je ali pazi ako je izgubis nema vise nicega izmedju vas Sad
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Premeri u svojoj glavi pa gde prevagne...ako je ljubav jaca od vaseg prijateljstva-onda joj trebas reci,pa sta god da to implicira,ako mislis da to nije obostrano-doziveces veliko razocarenje ako joj kazes,u tom slucaju je bolje cutati...odmeri pa vidi Smile
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 3:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covek se uvek vise kaje zbog necega sto ne uradi.Probaj!

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas kako, ja bih probala! Mada znas kako je u jednoj pesmi receno : " Bili smo drugovi pa ljubav probali a sad nijedno ni drugo..."!

Ali bih opet probala!

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razmisli prvo da li bi ti mogao nastaviti tako i dalje s njom biti samo prijatelj a da osjećaš puno više za nju. Ako nebi mogao nema ti druge nego da pokušaš, pa ako te ona smatra samo prijateljem bar ćeš znati na čemu si, koliko god ti teško bude nakon toga znati ćeš da trebaš preboliti i zaboraviti. Nije ako ali u tome slučaju ti je jedino što možeš napraviti! A ako ona tebi vrati istom mjerom odlično! No ako ju nisi spreman izgubiti kao prijateljicu unatoč svemu morat ćeš sam odlučiti da li vrijedi riskirati!
 
nokebaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma pust to prijateljstvo, ne vjerujem ti ja u to.iskeno da ti kazem nemam prijateljice samo poznanice. nije to moj stil da trpim prijateljsvo da nesto postignem lijevo. to ti je prica za levate. care pucaj na malu ako zeli deri, ako ne Od***. kraj price










edit by knknpnkn
Ne psuj!!!!
 
elgrande
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 129
Mesto: Косовска Митровица

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uff!To dodje samo od sebe-iz iskustva..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> prijateljstvo.....ljubav Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon