www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prijateljstvo.....ljubav
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Da li je vasa najbolja veza zapoceta bas iz lepog prijateljstva?
Da
52%
 52%  [ 20 ]
Ne
47%
 47%  [ 18 ]
Ukupno glasova : 38

Autor Poruka
saki10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jun 2006
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Valjda po njenom ponsanju mozes da provalis sta ona oseca......tako da je mala verovatnoca da ces da se zaj_bes!U svakom slucaju moj ti je savet da pokusas da joj kazes sve,a ti razmisli da li vredno izgubiti nekog kao prijatelja jer je i to moguce!

 
Sweet_Jovanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2006
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 6:03 am    Naslov poruke: U MOM SLUCAJU . . . . . Na vrh strane Na dno strane

Sa najboljom (i jedinom) drugaricom sam skoro pricala o tome kako mi ne prija da se druzim sa devojkama i da je ona jedina sa kojom sam se nasla. Zaista je tako, ja imam samo drugove, i to bas puno njih. U njihovom drustvu sam najopustenija i taaaako su mi zabavni! Svaki od njih u meni pronadje najboljeg prijatelja, sestru, ortakinju... Ali onda uvek pozele da im postanem jos nesto - devojka. Ali nikad im se ta zelja nije ostvarila iz nekoliko razloga. Kad nekog od starta pocnem da gledam kao druga onda to tako uglavnom i ostane, ne zelim da mu dajem lazne nade, da pokvarim prijateljstvo i naravno razlog je i to sto ja vec imam nekog. Onda dam sve od sebe na im na najlepsi moguci nacin to sve objasnim i uvek ostajem pri tome da mozemo i dalje biti drugovi ili ako on to ne zeli, da zavrsimo nase druzenje mirnim putem. A ja samo vise od svega zelim da imam PRAVOG druga za ceo zivot! Zasto svaki mora da se zaljubi u mene, pitam se sta je zasluzno za to. Sta vi mislite?? Please dajte mi neki savet!!
VASA DRUGARICA : )






[Edit by knknpnkn: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]


Poslednja prepravka: Sweet_Jovanica datum Sub Avg 26, 2006 11:16 am; ukupno izmenjena 1 put
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovakva tema vec postoji! Nema potrebe otvarati temu za temom, bez da proverite da li je ista takva, mozda vec otvorena!


Drugo @Sweet_Jovanica
OBAVEZNO procitaj pravilnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pisanje poruke za porukom TAKODJE NIJE DOZVOLJENO!!!!

_________________


 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što se tiče ankete, meni se dogodilo suprotno. Lijepa veza prešla je u prijateljstvo.

Što se tiče pitanja; tko ne riskira, ne profitira.
 
black_lace
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Avg 2006
Poruke: 4

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel mogu ja da nesto kazem za dnevnik?

Pozdravljam sve one hrabre koji bi u ime ljubavi uradili svasta, ali u ime prave ljubavi, a ne ludog flerta ili 5 minuta strasti.

Moja prica pocinje sa novim milenijumom, tada sam upoznala NJEGA, gospodina Milicu i srecicu, jedno hipergotivno bice, sa kojim se, verovali ili ne u tim prvim mesecima poznanstva nikako nisam slagala!! Ama nikako! Problem je bio, sto me je on "procitao" u samom startu kao malu folirantkinju.
Posle par meseci, jedna zurka je bila dovoljna, par komicnih situacija i jedan koktel da mi progovorimo i da, mic po mic, pocnemo da se druzimo. U tom periodu me je zivot vodio u inostranstvo, na malo duze vreme, on i ja smo bili u stalnom tel. kontaktu, kad smo se vidjali to je bilo kao da smo jedno drugom centar sveta, svaki moj decko i svaka njegova cica je znala da je nas odnos very special.
Napominjem da su jedini poljupci bili u obraz.
Ja sam samo jednom osetila lavinu osecanja prema njemu, Nove 2003/04. kad sam jedva obuzdala svoju zelju da ga poljubim iako je momenat za to bio savrsen-mi u njegovim kolima pred mojom kucom, pada sneg, mrak, a ja dobijam jednu savrsenu knjigu na poklon! I sad se secam kako su mu oci tad sijale... Medjutim to sam pripisala svojoj ludoj glavi i trenutnoj slabosti. Nazalost ili na srecu nismo se videli poslednjih godinu i nesto niti culi, ja sam ga okrenula i trazila da se vidimo. Bez ljutnje, bez besa sto se nije javljao, nisam ga ni gnjavila puno pitanjima-sad je tu i ne ide nigde, ali, zasto su mu usne ovako slatke i zasto se smeska ovako milo???

Da skratim, cutala sam 2 nedelje, slusala neku suplju pricu o nekoj maloj koju muva bezuspesno, a onda sam presekla duuuuuuuboko udahnula i krenula: Vidi, kako da ti kazem...
I rekla sam... Ostao je zatecen... Nije verovao, jer je i sam to osecao, ali nije smeo da mi pridje jer je mislio da cu da ismejati po sistemu - sta ti je drugovi smo!
Nisam ga ismejala. Iskreno se volimo, uzivamo u svakom momentu, uskoro pocinjemo i da zivimo zajedno, a ako vas zanima svadba? Dogodine!!
Tako da, prijatelju, i svi oni koji ne znate sta vam je ciniti, ako prepoznajete pravu ljubav-go 4 it! Uzivajte i volite se! lover
 
jovanicar
*mala_garava*
*mala_garava*



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 1505
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je najbolje da se ne prelazi granica drugarstva osim ako zelja nije obostrana...sto se naravno primeti...

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osetila sam ljubav koja je pocela iz prijateljstva...posle nekoliko godina druzenja..ups Embarassed Laughing jednostavno, toliko vremena smo provodili zajedno, toliko smo tajni delili, toliku slobodu imali jedno prema drugom, postepeno postajali ljubomorni jedno na drugo i ne znajuci da se iza svega toga krije ljubav...i negirali je vrlo dugo...imali veze sa strane, jadali se i hvalili jedno drugom, a onda se poceli i svadjati oko istih...jer su valjda osecanja nekako sve vise i vise isplivavala na povrsinu..i na kraju zavrsili zajedno..ne mogu da kazem da nije vredelo... Wink ne mogu da kazem ni da sve to nije imalo losih strana..ali te veze iz prijateljstava su nekako vrlo cesto logican sled dogadjaja...i vrlo cesto se rode a da nismo ni svesni toga..prisnost ucini svoje..ali u svakom slucaju treba staviti na vagu osecanja i prijateljstvo..i pokusati bistre glave razmisliti sta je od ta dva vaznije Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako u njoj vidis nesto vise od prijateljice,moras joj to reci,postoji sansa da cete izgubiti prijateljstvo ali opet postoji sansa da cete postati par,razmisli da li se isplati riskirati...

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vredi,budi iskren,a ako ona oseca isto prema tebi,uzvratice ti...



Edit by knknpnkn
uklonjen ti je linkn iz poruke. Niti ima poente da tu stoji, niti ima koju svrhu!
Wink

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi da li i ona prema tebi oseca nesto vise. Ako oseca onda je jos bolje za tebe i ishod ce biti pozitivan na kraju, mada ako je suprotno to prijateljstvo moze da padne u vodu. Moras sam da odlucis, mada mozda je najbolje da rizikujes.
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskusila sam to!
najbolji drug mi je priznao sta oseca prema meni, iznenadilo me je veoma..
Ali sam ga odbila, jer sam u srecnoj dugoj vezi. to je kao vise trebala biti mala avanturica.
ipak smo ostali (donekle) dobri drugari
 
takito
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 64
Mesto: Od njega je i bog digo ruke

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iz lepog prijateljstva nekad dodje i do veze!!! Veoma je tanka nit izmedju prijateljstva i ljubavi!!! ? Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> prijateljstvo.....ljubav Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon