www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prijateljstvo.....ljubav
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Da li je vasa najbolja veza zapoceta bas iz lepog prijateljstva?
Da
52%
 52%  [ 20 ]
Ne
47%
 47%  [ 18 ]
Ukupno glasova : 38

Autor Poruka
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa lepo joj reci da osim prijateljstva osecas nesto vise :dvasrca:


_________________
 
Shit_HappenS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam u slicnoj situaciji. Meni se svidjao drug i ,naravno, rekla sam mu sta osecam, zato sto nisam mogla to vise da krijem. Iako osecanja nsu bila obostrana, presla sam preko toga... Ne mogu da kazem da je sve kao pre, da se normalno druzimo i to, ali nije lose.

Ali zato svaki put kad sam pored njega ja Embarassed

Vredi rizikovati, ne mozes mnogo toga izgubiti, ako, ne daj boze, reakcija bude negativna, i ako vi zelite da se i dalje druzite, sve ce biti Ok.

Trust me Wink
 
demmm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2006
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e trebas se boriti za svoju ljubav!!!!!!!ma ko ona bila!!!ako ti se zaista svidja najbolje joj odmah reci.....onda ce ona znati sta osecas,a ako nije tako i s njene strane,mislim da je najbolje lepo da popricate,upravo zbog tog dobrog prijateljstva....ona ima prava da zna tvoja osecanja,kao i ti njena!!lako ces naci jos drugarica...dakle ako ti se stvarno svidja,reci joj.... Smile
 
Shit_HappenS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

demmm je napisao/la sledeće:
ako ti se zaista svidja najbolje joj odmah reci.....onda ce ona znati sta osecas,a ako nije tako i s njene strane,mislim da je najbolje lepo da popricate,upravo zbog tog dobrog prijateljstva....ona ima prava da zna tvoja osecanja,kao i ti njena!!lako ces naci jos drugarica...dakle ako ti se stvarno svidja,reci joj.... Smile


Slazem se u potpunosti 8)

Vredi li rizikovati dugogodisnje prijateljstvo?
Priznati ili kriti osecanja u nadi da je sve to samo prolazno?
Da li bi vi mogli da, kada vam prijatelj/prijateljica prizna tako nesto, nastavite druzenje s njim/njom?

I'm waiting for some answers




[Edit by knknpnkn: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ovako, dešavalo se mi to. dosta toga zavisi od osobe nasuprot tebe. mada je najbolje te osječanja "progutati", bolje je da se nikad ne saznaju. za sebe znam, da bi mogao nastaviti prijateljstvo, ali je fakat da se prijateljstvo promjeni, možda i ne vlastitom krivnjom, ali jednostavno to tako bude.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi od osobe.....ako je zaista pravi prijatelj, nece ti okrenuti ledja pri takvoj izjavi...

mada uvek treba biti iskren i reci sve, kada se jave osecanja , tesko ih je kriti, a bar ovako treba znati na cemu si...nekad moze da uspe, nekad ne....mozda vredi rizikovati

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 2:15 am    Naslov poruke: ljubav ili prijateljstvo? Na vrh strane Na dno strane

Kako vam se cini ova situacija:
Decko se lozi na najbolju drugaricu iz odeljenja. Provodi sa njom puno vremena, prica o svacemu, priznao joj je ono sto nikom nikada nije.... Ali ne sme da joj kaze da mu se svidja da ne bi pokvario prijateljstvo.... Da li bi bilo pamtenije da joj kaze pa sta bude? Ili da cuva to u sebi i da pati, i kasnije da se kaje kada mu ona bude pricala o svom decku kad ga bude imala...???
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako misli da postoji i najmanja sansa da se i on njoj dopada kao decko,a ne samo kao drug,trebao bi da pokusa,ali ako nije siguran da bi to sa njih dvoje islo,onda nek precuti i saceka bolji momenat,ali neka se malo drugacije postavi prema njoj,neka joj da mali nagovestaj a ako se ona slicno oseca sigurno ce shvatiti o cemu je rec

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka joj kaze pa sta bude nema sta da izgubi, s vremenom nece moci biti ni prijatelji kada nadje decka jer on to nece moci podnijeti.

_________________
 
milosbojic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 24

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smile to se meni dogodilo. Najbolje je da kaze sta oseca i da malo "zacini", ulepsa. Verovatno ce biti necega, ali ako ne uspe onda je problem jer tu osobu mora gledati dugo, dugo vremena.
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvar je u tome sto se on plasi da joj kaze. Kao kako ce reagovati, da li ce ga drugacije gledati ako nista ne bude, bla bla... Najveci problem je u tome sto idu u isto odeljenje... On misli da bi njoj sam to predstavljalo problem jer ona nece da mesa ljubav i skolu...

_________________
"Mudar čovek ne kaže sve što misli, ali misli sve što kaže"
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja veza je tako pocela i mislim da je to dobro jer kad dodjes u vezu vec poznajes dovoljno tu osobu

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> prijateljstvo.....ljubav Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon