www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prijateljstvo.....ljubav
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Da li je vasa najbolja veza zapoceta bas iz lepog prijateljstva?
Da
52%
 52%  [ 20 ]
Ne
47%
 47%  [ 18 ]
Ukupno glasova : 38

Autor Poruka
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 2:59 pm    Naslov poruke: godinama najbolji prijatelji.... Na vrh strane Na dno strane

moj najbolji drug i ja nerazdvojni smo vec godinama!!!
a onda je jedno vece on onako s neba pa u rebra meni rekao:"znas ja sam vec dve godine ludo zaljubljen u tebe!"
ostala sam u soku i sad vise ne znam kako da se ponasam!
pomozite?



_________________
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa zapitaj se dal ti prema njemu osecas nesto vise od prijateljstva.. ako da, onda bi mogli da probate nesto, a ako ne, onda bi bilo,po meni, najbolje da se malo odvojite na neko vreme, da on proba da se oladi od tebe..
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 3:34 pm    Naslov poruke: Re: godinama najbolji prijatelji.... Na vrh strane Na dno strane

najbolje ti je da iskreno popričaš sa njim. ako ti je prijatelj pravi, i ako ti prema njemu nemaš istih osječaja, shvatit če. najgore po meni što možeš učiniti je to, da prekinete kontakte, to ne dovodi ničemu, stvari se samo pogoršaju po meni. gadno je to, znam, znam iz ličnog iskustva, ja sam taj koji se zaljubio, i ja sam taj u koga se zaljubila bila moja dobra kolegica. u oba slučaja, sve je iskreno rečeno, i sad smo prijatelji. isitni na volju, nije više kao onda, pre toga, ali ipak smo stalno u kontaktu, i još uvjek smo iskreni jedni prema drugome, ali uvjek ostaje onaj osječaj "šta ako". na žalost je tako, ali ipak ti savjetujem, nemoj odbaciti prijatelja samo zato, jer gaji prema tebi osječaje koji su preljepi.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm pa ne znam, zaista ne znam. Nisam do sada imao slican slucaj. Ali mislim da je bolje da se odvojite na neko vreme, cisto da ne unistite prijateljstvo sto imate.

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cuo zam za mnogo takvih slucajeva! skroz je normalno da si u soku(ko ne bi bio)! ja licno ne verujem u ta musko-zenska prijateljstva! i ako izgleda tako jedan uvek latentno prizeljkuje onog drugog!
ne znam o cemu ste pricali, verovatno nista ne osecas prema njemu! mozda si mu i rekla da zelis da bude kao pre, ali NE MOZE da bude vise nikad kao pre! nece moci to da bude ono prijateljstvo kao i pre.
najbolje bi bilo da mu objasnis da nema tu sta da se trazi, da ti nisi zaljubljena u njega i shvatice te. ali ako i ti slucajno nesto osecas prema njemu nebi nista lose bilo da budete zajedno. bez obzira na to dugo prijateljstvo!
 
pikaboo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 504

guinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od prijateljstva u svakom slucaju nema nista, ukoliko je ono uopste i postojalo, a i sama si rekla da je vec 2 god. zaljubljen u tebe...prvo preispitaj sebe, sta osecas prema njemu i ako gajite ista osecanja samo napred, u suprotnom...
 
fila007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 25
Mesto: Našice

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I opet se javlja vjecno pitanje: "zasto muskarac i zena nemogu biti PRIJATELJI"
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 6:40 pm    Naslov poruke: Re: prijateljstvo.....ljubav Na vrh strane Na dno strane

Pg_boY je napisao/la sledeće:
Kako reci najboljoj drugarici da TO izmedju nas ,sa moje strane,nije samo drugarska ljubav,vec nesto ozbiljnije?Sta ako se posle toga sve pogorsa?Vrijedi li rizikovati? Question


po meni,treba da sacekas da i ona necim pokaze da zeli nesto vise od prijateljstva.probaj da je muvas,ali indirektno,tako mozes da pokusas da je osvojis,a opet,ako ne uspes,da je zaboravis a da se izmedju vas nista ne promeni.
srecno! Wink

_________________
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

99,99% mojih devojaka su posle prvog upoznavanja,a onaj 0,01% je bila moja najbolja drugarica(to je bilo samo na jedno vece,alhohol....),ali sada se rado nasmejemo tome

_________________


The world is mine
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> prijateljstvo.....ljubav Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon