www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jos jedna sansa!!!!
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 10:19 am    Naslov poruke: Jos jedna sansa!!!! Na vrh strane Na dno strane

U dugoj ste vezi vec nekoliko godina. U zadnje vreme se vas partner drasticno promenio, skoro i da nije vise isti on. Sve ono sto je ranije radio sada ne ni pomislja da ucini isto (dosadilo mu se da to radi, izgubio je volju da se "trudi" oko veze ili mu je samo neka prolazna faza izduvavanja). Dali i koliko mu sanse dajete. Imate li strpljenja da cekate da se "vrati" onaj vas isti dragi ili shvacate da mu se sve to vreme bilo samo masku da vas pridobije, a onda ko vas jbe pokaze svoje pravo lice.
Kako postupate u takvu situaciju?

A da nisam napomenula da ga volite vise no sebe i da takve pogreske nisu mu prvi put!!!



_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
danadk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 119

denmark.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opalim mu samar i oteram ga dodavola.

_________________
Sutra je novi dan i.. novo jutro i... novo podne....
 
KZS
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 395
Mesto: Apatin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam zensko al poznajem zensku dusu... Znam da patite tad. al to su ili prolazne faze ili nikad ne prodju. Stvar je u tome da budes strpljiva, ako ga zaista volis. ali... ne treba bas sve trpeti. Ne treba da se toliko promeni da ti budes nesrecna. Pokusaj razgovarati sa njim. Nadam se da sam pomogao. Embarassed

_________________
JeLeN PiVo - StVaRnO NaJbOljE
:occasion5:
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ništa, ali ništa se ne može rešiti bez iskrenog i otvorenog razgovora, i skretanja pažnje na ono što se promenilo, što više nije isto. Nijedno od vas dvoje neće ćutanjem išta promeniti osim što će tebi biti još gore a on to sve manje osećati. Nekad čovek mora da trgne ovog drugog, reci mu ,, šta nije u redu, da li želiš u tome da učestvujem, ako ne želiš, reci mi,, ostalo se sve samo rešava.
Samo je poenta razgovarati, ne ćutati, jer kad se neko jednom ohladi, sam će možda i uspeti ali jako,jako teško opet osetiti vatru koja je nekad gorela
.
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja znam sto je moj decko napravio...ostavio me jucer. Sad
Kaze da vise nista nije isto kao prije, da je veza napeta, da samo guramo iz mjeseca u mjesec. Ali prolazila sam jako tesko razdoblje, nisam imala razumijevanja za njega. Trebalo se sve smiriti prosli tjedan, trebali smo se vidjeti....
Medjutim, on je imao problema, nije mogao da dodje, i ja sam jednostavno pukla.
SVe ono sto sam mjesecima sanjala i planirala s njim je nestalo. I istrasla sam bijes na njega, medjutim on me ostavio.
Pokusala sam pricati s njim, on ne zeli to....
I kako sad dalje zivjeti, sa cinjenicom da sam ja kriva za prekid, a on je jedina osoba koju sam ikad u zivotu voljela. I nece mi se nikada vratiti.....iako tvrdi da me jos voli, ali da ova veza nema smisla....
A razlog zbog prekida jos uvijek uopce neznam.....
Sad
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko je meni jos poznato ima jedna narodna izreka: Drugarstvo je zlatna zica.
Naravno nije veza drugarstvo, ali mi se cini da vecina tih veza prerasta iz izvesnog drugarstva. Neka brzo prerastaju, neka sporije. Sada o masci koju je postavio: Najvise dva-tri meseca je moguce da odrzi takvu masku. Vise ne ide -->> pokazala su naucna istrazivanja. Naravno ide i duze, ali je to vec sizofrenija, tj. slabiji obik iste. Ako primetimo da nesto ne valja onda krenemo uvek od sebe i trazimo "greske" kod sebe. No, to moze, ali ne mor da bude ispravno. Jer u svakoj vezi dolazi do uspona i padova emocija, tj. privrzenosti i osecanja ka/prema partneru. Jedino sto stvarno funkionise je razgovor; cist, nezajedljiv, otvoren do bola, bez ikakve maske. A vracanje samog od sebe na neke bolje puteve to je vec utopija. Dakle, samo uz otvoren, prijateljski razgovor izgladiti sve. To znaci krenuti od otvorene paste za zube, preko nehotice ostavljenih carapa na foteli, ka nonsalantno ostavljenom parfemu na kuhinjskom stolu, do stvarnog razloga zahladjenja odnosa. Jer sve te malenkosti se gomilaju u jednom, a kako smo po prirodi dobri, tako ne zelimo da povredjujemo drugog(citaj partnera). Tako se te sitnice nagomilavaju i nagomilavaju....
Kod nekih dolazi do eksplozivnog praznjenja istih, kod nekih opet dolazi do zahladjenja, tj. postaju apaticni prema svom partneru. Sada da se vratim na onu izreku Drugarstvo je zlatna zica. Dakle, samo razgovor kao punopravni partneri vas izvlaci iz svega toga. Pri tome nikako da se cuvaju nekakvi aduti u rukavu. Jer to samo moze da pokvari jos vise sve. Da se nastavim na izreku: Kada pukne moze da se nastavi, ali ostaje cvor. Tacno tako, ali je onda na nama samima da se potrudimo da taj cvor nasom paznjom i obostranim obzirom dovedemo do potpune simbioze sa ostatkom zlatne zice.
Ako ne ide, onda kud koji mili moji i siroko nam toplo Polje Glamocko.
Jer pre njega/nje smo takodje bili sami i nismo znali da je sa njim/njom lepo. Dakle, prekratimo muke svima. Kako neko rece: Bolje kraj sa mukama, nego muke bez kraja.
Toliko za sada od mene.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
veca_vestica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 08 Feb 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kumche zaista dobro receno! Nista ni za dodati, nista ni za oduzeti! Svaka cast!
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pricala bih sa njim, pokusala bih da shvatim u cemu je problem, pa ako se ni posle 2-3 meseca ne promeni, odnosno ne pokaze zelju ni volju da se ta situacija resi - verovatno bih raskinula.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad..tj vrlo cesto sami forsiramo veze za koje znamo duboko u sebi da nemaju nikakvog izgleda..sada ne pricam o tome da li je ta veza brak, ili cista veza...jednostavno vrlo dugo zivimo sa nadom da ce se neke stvari promeniti...to se ume oduziti i trajati godinama...neko vec rece izvrsno i to muskarac ako se ne varam...da zene vrlo cesto sebe zavaravaju i tolerisu neke stvari pod parolom promenice se to..a ne promeni se...jednostavno treba hrabro podneti cinjenicu da se veza raspada i polako se izvlaciti iz nje..nista drugo ne moze manje boleti od toga...ovo nekako dodje najbezbolnije...onda ne budes ti taj koji je ostavljen, kao jedna od nasih forumasica, a izvuces i sebe iz necega sto je ionako isforsirano...mogla bih o ovome govoriti satima, ali trenutno nemamvremena da poblize objasnim ono o cemu govorim ali mislim da sam samu srz vec napisala...tesko je preseci nesto sto je trajalo jako dugo...a nesto sto nema buducnost..nesto sto smo gradili na sopstvenim mislima vise nego na nekim realnim stvarima...zivite uz nekoga svakoga dana i vidite kako se udaljavate od njega ili on od vas i ostajete i dalje u tome..i nadate se..cemu se nadate..kad jednom krene nizbrdo, tesko se vraca uzbrdo..verujte...samo je pitanje dana kod koga ce pre puknuti i ko ce pre ispoljiti nezadovoljstvo... Wink zato bolje da vi budete ti Wink
Opet, ne kazem da ne treba dati priliku...ali pre svega priliku trebamop dati sebi da budemo srecni...a ako nas ta veza vise ne cini srecnima, onda se treba iz nje izvuci...polako ili odjednom..kako je kome lakse Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 3:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razgovaraj s njim..Razgovor je najbitniji za svaku vezu..Iskren razgovor....Kazi mu kako se osecas,pitaj ga zasto je takav,da li je do tebe il do njega...Zamoli ga da ti kaze iskreno i otvoreno(valjda si toliko zasluzila posle svih tih godina) gde vodi takva veza ,da li planira da se varti starim navikama,i ono sto ce mozda zaboleti al da li te jos voli kao sto te je voleo...Njegovi odgovori ce ti biti dovoljni da shvatis sta i kako..al pokusaj da ga saslusas mozgom a ne srcem..pokusaj (mada znam da je to tesko) da o svemu razmislis hladne glave...zapitaj se i sama da li je on vredan tvog truda ako se vec on sam ne trudi oko vase veze i ako mu nije stalo...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LaNa83 je napisao/la sledeće:
Razgovaraj s njim..Razgovor je najbitniji za svaku vezu..Iskren razgovor....Kazi mu kako se osecas,pitaj ga zasto je takav,da li je do tebe il do njega...Zamoli ga da ti kaze iskreno i otvoreno(valjda si toliko zasluzila posle svih tih godina) gde vodi takva veza ,da li planira da se varti starim navikama,i ono sto ce mozda zaboleti al da li te jos voli kao sto te je voleo...Njegovi odgovori ce ti biti dovoljni da shvatis sta i kako..al pokusaj da ga saslusas mozgom a ne srcem..pokusaj (mada znam da je to tesko) da o svemu razmislis hladne glave...zapitaj se i sama da li je on vredan tvog truda ako se vec on sam ne trudi oko vase veze i ako mu nije stalo...
slazem se u potpunosti mada bih dodo ako mu nije stalo onda zdravo.......

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po hiljaditi put je napravio istu gresku,i ako se znamo godinama,a opet mu pruzam priliku...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Jos jedna sansa!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon