www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ne dam te nikom....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se nikada desilo. Mozda zato, sto smo na tu temu cesto diskutovali u vezama,
pa i oni momci koji bi me mozda i "terorisali" nisu to cinili iz gore pomenutog razloga.
Komentar je uvek bio : Ako jedna strana misli da ne ide - onda tu nema sta da se prica. Rastanimo se civilizovano i kao odrasli ljudi.


 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi je par puta.
Jedan je bio u pravom "macho" fazonu tipa: Ne mozes ti mene ostaviti,ne mozes ti meni spustiti slusalicu itd... (sto sam ja,naravno,sve i uradila :devil: )...
Drugi me je molio da to ne radim.Nije mi nikada pretio,vec me jednostavno molio da razmislim itd... Culi smo se stalno,dok nije prihvatio.
Treci je kombinacija.Pokusavao je na sve nacine: bio je i nezan,i umiljat,i grub...ma bukvalno sve...

Inace,mnogo mi se svidja post od alihan.
Drugo je kad te ne da nikom osoba koja ti nije nista znacila,a sasvim druga stvar je suprotno.Moze biti dokaz ljubavi,a moze biti dokaz suete,egoizma itd.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste, desilo mi se, ali kad je za mene kraj onda je stvarno kraj. Nije mu pomagalo moljakanje i izvinjavanja. I danas, posle godinu i po od raskida ume da me nazove i da se kao nesto opet izvinjava, ali mu je sve dzabe.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma desilo mi se da me daviii decko od 2000 godine i josh uvek ne moze da shvati da necu da budem sa njim..i pretili mu svi zivi,i ja fino pokusala...i menjala broj..i nadje me uvekk..haos

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se to nije desilo, ali znam jednu situaciju:
Decko je mladji od devojke 3 godine, ciganin, pravi se faca.
Ona se spandjala s njim jos kad je on bio 7 razred a ona 2 godina.
Njoj je imponovalo da bude s njim, da bi se vozila skuterom, da bi joj kupovao sta god ona pozeli. Njen otac se mnogo protivio i zbog toga ne razgovara sa cerkom. E, sad je njoj doslo da nece vise da bude s njim pa mu je vratila sve sto joj je kupio, ali ne moze tako sa ciganskom mafijom, pa je on nadje da "razgovaraju" i ubije Boga u njoj. Ona je modra dosla u skolu, desna ruka joj utrnula ne moze da je pomeri, sva plava...
Ti sad gledaj s kim se kacis...

_________________
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 6:14 pm    Naslov poruke: haaa...prava tema devojke,konacno Na vrh strane Na dno strane

Moj drug je vetj odradio posao,moj dragi je dobio batine Sad
Ali shta vredi kad cu se opet natji s njim... :angel:
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 3:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se davno sa mojim sadasnjim momkom... Nije hteo da prihvati cinjenicu da je gotovo bio uporan i ja sam pokusala ponovo i evo traje vec 8 godina... Wink

_________________
Happy & Married
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 3:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad tad ce morati prihvatiti da je gotovo.... ti se tako ponasaj da je kraj i kraj Very Happy
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma objasni mu da je gotovo,lepo,stalozeno,smireno...valjda jedom skonta,morace!
 
Simpa girl
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 308
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste, imnogo mrzim takve tipove...

_________________
princess
 
nenica1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 221

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste, i neda mi mira.... pokusala sam na lepi nacin da ga oteram od sebe... al devojke napas je on
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada zelim da prekinem s nekim ne moze nikakvim recima ni gestovima d me ubedi da nisam u pravu jer ja se odlucujem na taj korak kada mi vise nije stalo ili kada me povredio neoprostivo tako da nema ubedjivanja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ne dam te nikom.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon