www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ne dam te nikom....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa znam,i ja sam imala takvog napasta... ali pokusaj da ga izbegavas,da ne primas njegove pozive,nisi kuci i na kraju ce se tad-kad smiriti vec

 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo se ali nisam ostala i dan danas kad me vidi on isto to radi moli da mu se vratim.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko je tacno vremena proslo od kad ste raskinuli?
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo se ali obicno ljudo shvate tek kad izgube .Zato i toliko cimanja na kraju.

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
MariY00s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jun 2006
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ubedi ga da ti ne treba...
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj bilo je toga!
Ne mozes ih se otarasiti!
Ako im kazes istinu (tipa:svidja mi se drugi,ne svidjas mi se,volim tvog druga....itd) odmah polude i pocinju da pricaju svasta o vama te nema ni nade za neko drugarstvo posle!
A ako ih slazete (znas ovo vise ne funkcionise,ne znam sta se desilo sa nama....itd) onda navaljuju da isprave greske i onda su tvrdoglavi i ne prihvataju raskid....

Ma cudni su oni skroz Rolling Eyes

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ko je ikada mogao da shvati muskarce??
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E da znas....mnogo su cudne zivuljke!
Nikako im ugoditi Rolling Eyes

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako im ne pokazes ljubav onda je to problem a ako im pokazes onda jednostavno shvataju da imaju moc nad tobom i ode sve u...

_________________
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto si gora prema njima vise trce za tobom,iz iskustva.Meni se desilo da jedan decko s kim sam bila,a to mi je najveca greska u zivotu,bude sa drugim devojkama,a meni ne da da budem sa drugim.Cak se i potukao sa jednim deckom s kojim sam izasla.A za sve to vreme on je bio sa drugim devojkama,ajde objasnite mi to!Psiho!

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je onaj fazon kao ja smem da diram tudje ali moje ne diraj

_________________
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mi se desilo samo jednom... ali nakon 2-3 razgovora u kojima sam se trudila da budem sto odlucnija i hladnija,prihvatio je...
Ali i dan-danas nije mi jasno sta ko dobija zadrzavajuci na silu osobu pored sebe...
Kada jedna strana hoce da raskine-raskidate... Nije bas komplikovano...

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ne dam te nikom.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon