www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jednostavan zivot
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da je namesteno, njima je posao da emisiju tj. epizodu ucine sto zanimljivijom i iz tog razloga prave "sprdacinu" sa ljudima...Ja ih redovno pratim, nekad se nasmejem njihovim glupostima i kako se usudjuju uraditi neke stvari a nekada se zgrozim i stvarno mi je zao jadnih lkudi... Very Happy Wink


_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
jelenaa12
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 25

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 2:01 am    Naslov poruke: kako vam se cini jednostavan zivot II?? Na vrh strane Na dno strane

da li je druga sezona bolja od prve??
 
banelazic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 167
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čini mi se isto da je. tek je počeo serijal pa ćemo videti kako će se odvijati radnja...

_________________
mislim, dakle postojim
 
adnanius
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Nov 2005
Poruke: 72
Mesto: visoko

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je jednostavan zivot super, ali mi je americka verzija nekako bolja

_________________
Nivo inteligencije na planeti je konstantan a populacija raste
 
kalaver
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 105

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 9:51 pm    Naslov poruke: h Na vrh strane Na dno strane

Meni je to najjaca emisija svih vremena. Ana I Marijana su skroz lude. A tek sta sve rade! UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUuu

_________________
!!!!!!!!!!!!!!!
 
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su one totalno lude...Sad kad su vodile onu emisiju na lokalnoj TV stanici,umirala sam od smeha,da ne poverujes kakvih sve ljudi ima...
 
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A suknjice sve krace i krace... Meni su super,ali mogle su malo prikladnije da se obuku za to,sta ja znam,valjda tako moraju da privlace paznju.Idu da muzu krave u Jagger majcicama...lol
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je to glupost ko to jos gleda
kao nase Paris Hilton i frendica uzas

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Markky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 568

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne pratim doticnu seriju,tako da nisam u mogucnosti da dam svoj komentar.
Ako lici na Simple Life 2,onda mogu reci da i nije nesto spec..ali je Ana svakako ludja od Paris Smile
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je to skroz ok..njih dve su toliko okacene da to nije normalno.zanimljiviji mi je ovaj drugi deo zato sto menjaju mesto boravka
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

II deo mnogo bolji po meni...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je drugi serijal mnogo mnogo bolji

_________________


Love don't let me go
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Jednostavan zivot Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon