www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

rituali i amajlije
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 7:24 pm    Naslov poruke: rituali i amajlije Na vrh strane Na dno strane

Imate li ritaule prilikom nekih svakodnevnih dešavanja?Kad krećete na sastanak sa dragim, kad krećete na ispit, kad krećete na put ili na posao?Da li verujete da vam je neka garderoba "srećna"?Da li nosite amajlije? Rolling Eyes
U sledećem javljanju ispričaću vam svoja iskustva....
a sad vi Laughing



_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne.....nisam sujeveran osim sto obozavam svoj srebrni lancic bez kog sad ne znam dal bi mogao....jako sam se vezao za njega (i to mi je pomalo cudno)
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 30, 2004 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rituala imam kol'ko ti volja, ali zato što sam čovek od navike;
...amajlije, to je već ozbiljno: imam 2 amajlije; jedna je srebrna alka koju sam podigla na Akademiji još '98...pripita, ne razlikujem crno od belog i nešto me tako ujelo za oko, kad ono srbrna naušnica....nosim je i volim, veliki smo prijatelji...
....druga i efektnija amajlija mi je stvar Jesus od Joan Ozborn (ne polazim na ispit pre nego je sebi pustim i obrnem jednom refren..."what if god was one of us, just a slut like one of us, just a stranger on the bus trying to make his way home")
....pesma koja me nepogrešivo maleriše je Walking on a broken glass od Any Lenox.....ko je i napisa!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 06, 2004 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam neke posebne rituale...sujeverna jesam ali ne preterano, a amajlije imam..jedan mali slonic, privezak od dragog kamena koji sam dobila od sina za rodjendan, ne odvajam se od njega.....i osveceni mali zlatni krstic...koga nosim ili na nausnici ili na lancicu.....

_________________
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bas....samo misu nedjeljom ne volim propustiti..ak propustim poslije mislim da je to razlog sto je nesto krenulo naopacke 8-[

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o da.pol odjece iz ormara ne nosim jer gad god obucem nesto od toga ne ide mi nista onako kako treba.
a pod amajlije valjda spada privjesak na lancicu od kojeg se ne odvajam od kad sam ga dobila na poklon, dakle vec vise od godinu dana.to je cudotvorna medaljica, ne znam da li znate za to.uglavnom to je medaljica s likom gospe, iskovana prema gospinim uputama prilikom jednog ukazanja.kazu da je dovoljno samo da ona dodje u posjed osobe kojoj je potrebna pomoc ili zastita, ali da bi se trebala nositi stalno oko vrata.cim sam je dobila stavila sam je na lancic i nikad je ne skidam.ni kad se tusiram ni kad spavam niti nosim drugi nakit da ne moram skidat nju.svaki dan, svake minute ona je na mom vratu.par puta sam ju morala skinut da je popravim jer mi je pocela padat i nisam se ugodno osjecala dok mi nije bila na vratu.uglavnom primjetila sam da sam se promjenila od kad je nosim.nestali su i neki moji strahovi i problemi o kojima sad ne bi, ne bojim se vise niceg zlog, niti vise imam bilo kakve nocne more,vjerujem da me stiti.jer tocno sam skuzila nagle i jako ocite promjene od kad asm je pocela nosit.al mozda pod krivom temom tipkam jer ja to ne bi nazvala praznovjernoscu.

_________________
 
Mario Zmaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 26 Jun 2006
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 6:30 pm    Naslov poruke: ??? Na vrh strane Na dno strane

pa ne znam bas,oko tih stvari nisam siguran.Ima par stvari koje retko skidam,2 prstena i lanac su mi mnogo bitne stvari i skoro ih nikad ne skidam mogu da ih uracunam u amajlije.
 
vlajkov s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 70

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekako verujem da svaka misao ima svoju energiju koju "saljemo gore" i ona nam se vrati:dobro-ako su nam i misli dobre. sopstvene misao,to je najjaca amajlija Smile
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne robujem ritualima, ali mi je recimo obicaj da svratim u omiljenu pekaru pre ispita, ili da se ne brijem dok se ne zavrsi ispitni rok.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 2:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, jedino sto imam od amajlija su dve ogrlice. Jednu sam sâm napravio, a drugu dobio od druga.
Ovu prvu najvise nosim, ali je zato cesto ostavim "da se napune baterije" Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 4:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nijesam sujevjerna, ali kad mi mamin zlatni prsten sa crvenim, neobicnim cirklonom bude taman, nadam se i da ce mi postat amajlija Wink Wink
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rituali?!? Jedini ritual mi je ujutru kad ustanem da se umijem i operem zube. Mr. Green
Praznovjerna (sujevjerna) nisam i cak mi idu na zivce ljudi koji to kad su samnom pokazuju i koji mi govore nemoj to uradit, de ovo. Mislim, svako ima pravo na svoje misljenje i smatram da ako ja nisam sujevjerna ne mora niko da mi nabija nesto na nos jer je to njegovo misljenje. Valjda svako ima pravo na svoje misljenje, i postujem svacije misljenje. Ako neko smatra da mu nesto donosi srecu, to je za mene super. Ako mu to pricinjava zadovoljstvo da se osjeca bolje, nek onda radi i vjeruje u sve sto ce mu pomoci.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> rituali i amajlije Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon