www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Predlozite formu nove emisije na nasem radiju
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~
::  
Autor Poruka
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 6:56 pm    Naslov poruke: Predlozite formu nove emisije na nasem radiju Na vrh strane Na dno strane

E ovako, ukoliko imate predlog za neku novu emisiju i imate u glavi kako bi voleli to ga izgleda i da zvucu ovo je mesto gde to mozete i upisati, a mi smo tu da vase predloge razmotrimo. Razlog je taj sto za sada u glavnom imamo emisije sa muzickim zeljama, pa ne bi bilo lose da se ubaci i neka nova emisija malo drugacije forme. Arrow

 
ststeva_ar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 9:12 pm    Naslov poruke: Neka rok emisija Na vrh strane Na dno strane

Nisam upucen u vas program, jer sam se tek zakacio za vas radio, mozda bi mogli da ubacite neku emisiju sa starim rok pesmama, corba, dugme...
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 50

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 9:32 pm    Naslov poruke: Re: Neka rok emisija Na vrh strane Na dno strane

ststeva_ar je napisao/la sledeće:
Nisam upucen u vas program, jer sam se tek zakacio za vas radio, mozda bi mogli da ubacite neku emisiju sa starim rok pesmama, corba, dugme...


Ima....ide subotom od 21h Wink
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko se ja secam, trebalo bi da bude emisija sa muzikom `90. Moram da pitam kolege sta je do kraja bilo sa tim? Smile
 
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i trac partija ako bi se moglo
 
Simopi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 10 Jun 2006
Poruke: 32

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mozda bi mogli imati talk show npr.vezan za svjetsko prvenstvo,vijesti ili tako nesto.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je dobro na radiu domaci.de.

Medjutim mogli biste ponekada ubaciti barem pola sata i muziku tipa Maksima Mrvice ili neku drugu klasičnu muziku.

Very Happy

Jer recimo ne volimo svi CECU koju toliko dižete u nebesa i već je dosadila iako joj je album novi izašao prije nekih dva -tri dana Rolling Eyes Shocked Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa znas kako, ono sto VECINA ljudi trazi, to se pusta, ukoliko imamo... Kad idu muzicke zelje ide sta slusaoci traze. Ja ne mogu recimo da pustam klasicnu muziku, jer je ne slusam ni sama, tako da ako hoces takvu emisiju na radiju, prijavi se za voditelja... Mr. Green

_________________
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Pa znas kako, ono sto VECINA ljudi trazi, to se pusta, ukoliko imamo... Kad idu muzicke zelje ide sta slusaoci traze. Ja ne mogu recimo da pustam klasicnu muziku, jer je ne slusam ni sama, tako da ako hoces takvu emisiju na radiju, prijavi se za voditelja... Mr. Green


Ja bih se rado prijavila za voditelja ali imam i suviše obaveza tako da ne bih mogla ispunjavati još i obaveze voditelja tu..

Mislim svako ima svoj ukus , a o ukusima je deskutabilno raspravljati. Ovdje je bilo da se da prijedlog..pa eto ja sam predložila i ne misleći da se to MORA prihvatiti.

A u suštini meni kad se šta sluša mislim sada na Maksima ili na klasičnu muziku ja to sebi laganice pustim na uvce hehehe

Pozdrav i samo vi radite svoj posao i ovako je radio domaci.de najbolji Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Darkiz
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Jul 2006
Poruke: 74
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znate u cemu je fazon posto i ja radim na radiju !
Forsirati samo najnoviju muziku !
A za stare pesme praviti emisije!
Radim na narodnom i na zabavnom radiju !

Sto se tice emisija mozete imati npr. Mini koncert !
Koji treba da traje od prilike 45 min eventualno sat vremena !

Slusaoci predloze tri izvodjaca a ostali glasaju i ko pobedi njega slusamo 45 min.
Ako imate sponzora pobednika nagradite !

Mozete da imate takodje emisije pod nazivom SMS Jukebox da vam salju poruke uzicke zelje i pozdrave

Takodje mozete da promovisete album svakog novog izvodjaca !

_________________
Darkiz
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E Darkiz je dao dobru ideju mogli bi da napravite mini takmičenje baš bi to mogla Daca
da odradi u subotu kad pušta dobru stari zabavni rok . Pošto ste stvarno preterali sa Cecom . Nek za početak izabere 4-5 pesama po njenom izboru dok to ne oživi bilo bi mnogo zanimljivije i nadam se više slušalaca Wink
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 4:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre je kod nas na "Pan" radiju bila emisija u kojoj voditelji postave neko pitanje, a slusaoci odgovaraju. Nagradu je dobijao onaj koji da najsmesniji odgovor.

Mogli bi i vi nesto slicno.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~ -> Predlozite formu nove emisije na nasem radiju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon