www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Klasici
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  

Volite li klasicnu (ozbiljnu) glazbu?
Da, volim je i redovno je slusam
23%
 23%  [ 8 ]
Da, volim je ali je rijetko slusam
35%
 35%  [ 12 ]
Pa onako, volim neke samo kompozicije
23%
 23%  [ 8 ]
Ima samo jedna klasicna stvar koja mi se dopada
5%
 5%  [ 2 ]
Ne, ne volim je, to je stvar proslosti (tko to jos slusa?)
2%
 2%  [ 1 ]
Ne mogu je podnijeti koliko je dosadna
8%
 8%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 34

Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 8:59 pm    Naslov poruke: Klasici Na vrh strane Na dno strane

E sad, netko ce reci, pa koji je vrag ovom aurelianu, tu gdje se pise o narodnjacima, gdje tremolo lako moze proc pod broj Cecinog grudnjaka, e sad se on tu nasao raspitivati o klasicnoj glazbi...

Volite li klasicnu (ozbiljnu) glazbu?

Ne volim bas ovaj pojam "ozbiljna" glazba, po tome ispada da je svaka druga glazba, sta valjda, neozbiljna...

Ali hajde - volite li klasicnu glazbu? Bar nesto? Bolero od Ravela, Mjesecevu Sonatu od Beethovena, Zabranjene Igre, Turski Mars od Mozarta, Aranjueza, ulomke iz Carmen, bilo sto (nabrojah par popularnih stvarki)???

Ili ste bas od onih koji odmah promijene stanicu cim cuju klavir/violoncelo/violinu i nekakvu vec klasiku???



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
jelenajo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 699

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim ali jako retko slusam,najvise mi se svidja 4godisnja doba od Vivaldija a narocito ptolece

_________________
Na vrhu uvek ima mesta,ako se krene sa dna!!!!1
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prija samo u posebnim trenucima 8)
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izuzetno cenim klasicnu muziku...Volim je ali je ne slusam cesto...Iskreno,bas je retko slusam...Ali,ima mnogo kompozicija koje mogu da cujem u svakom trenutku...
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim volim Very Happy ..slusam je samo kad sam smorena, tj retko Very Happy ..tad uvek dodje dobro..
inace Bethoven - Za elizu mi je onako nesto najjace od klasike

_________________
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako volim klasičnu glazbu. Najviše volim u zadnje vrijeme Maksima Mrvicu i jednostavno sam luda za njegovom glazbom.
Naime kada sam najviše napeta opustim se uz tu vrstu glazbe .
Ovaj mjesec u Sarajevu počinje da se dešavaju predstave vezane s tim pravcem i jedva čekam da to počne. Već sam rezervisala karte i napokon nešto lijepo i opuštajuće u mome gradu.
Samo mislim da se ova vrsta glazbe treba slušati i osjećati dušom i srcem a ne ušima da bi se stvorilo pravo osjećanje koje ona želi da predstavi.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
vkmiro
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 25 Jul 2004
Poruke: 12

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 9:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je jedina muzika koja nikada nece dosaditi...
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 3:46 am    Naslov poruke: Klasika Na vrh strane Na dno strane

Klasicnu muziku ne slusam cesto, ali ima dosta kompozicija koje mi se svidjaju. Pre svega od Beethovena - "Oda radosti", "Za Elizu", "Simfonija broj 9", "Meseceva sonata", zatim od Mozarta - "Turski mars", "Don Giovanni", od Straussa - "Valcer na plavom Dunavu", od Smetane - "Vltava", od Ravela "Bolero", od Mendelsona - "Svadbeni mars" i uvertiru "San letnje noci"....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nara vno da slusam klasicnu muziku i mislim da je bolja od gomile gluposti koje se danas mogu cuti na radiu,tvu i sl....
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da. Volim klasiku i cesto je slusam. Volim da slusam operu. Na koncerte klasike idem istim zarom kao i na rock koncerte

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, volim klasika muzika. Ne slusam bas mnogo, ali mislim da Ceaikovski ili Chopin su kompozitori za sve vremena.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam baš neki ljubitelj te muzike zbog toga što jednostavno nema pesme .. jedino kad bih mogao tu muziku da slušam je recimo kad su neke svečanosti pa ono na početku da se postavi neko i da odsvira neku klasiku .. a ovako .. teško

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Klasici Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon