www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Krimosi u fudbalu
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
stevakrpelj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 1:18 am    Naslov poruke: Krimosi u fudbalu Na vrh strane Na dno strane

Gledam kako se blizi privatizacija klubova sve je vise nekih likova koji su se obogatili na nesreci ovog naroda.Sve se nesto motaju oko fudbalskih klubova ,muka mi je od njih,zbog njih vise ni na fudbal necu ici,njima je svejedno ko igra u klubu bitno je da donosi novac,ja tako ne gledam na to.


_________________
Moj klub je prvak bio, i opet ce biti on,
a Ja zelim samo jedno da Zvezda bude sampion...
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa neki kazu da je privatizacija domacih klubova najbolje resenje, cak je o tome pisano i odje na sajt, ali TAJ sto ce da kupi taj klub kupice ga iz svog interesa , ane iz interesa drzave, igraca ili navijaca.

_________________
E da mi je, da mi je
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Srbiji fudbal vise nije igra!U Srbiji fudbal je samo "nacin" da se zaradi novac.To je sada samo cist biznis i marketing pok okriljem kriminala i mafije.Svako ko danas kupi neki fudbalski klub iz Srbije, kupice ga iz cistog (svog) interesa i koristice mu uglavnom za "pranje novca" i kao pokrice za neke druge poslove i nacine na koji zaradjuje taj novac.

_________________
Master
 
ma11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 97

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima se moze se! Sad
 
dovla1982
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 83

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je normalna pojava u "banana" zemljama.. kao sto je nasa

iste pojave se mogu sresti u Bugarskoj, Rusiji, Ukrajini... i slicnim ..
ipak se u fudbalu okrece veliki novac, vrlo lako se moze oprati.. tako da
dok je i fudbala kod nas bice i kriminalaca u njemu
 
dragon8126
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Dec 2005
Poruke: 92

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odavno je fudbal kod nas u rukoma kriminalaca,jer kako drugacije nazvati ljude koji sede u vrhu fudbalskog saveza koji samo brinu o tome kako sto vise da napune dzepove,i da pozivaju mamine i tatine sinove u reprezentaciju.Takodje cim se neki domaci tim plasira u ligu sampiona,potrce da prodaju igrace a onda se pitaju zasto su nas na takmicenju izblamirali.Ni nasi fudbaleri nisu nista bolji,dok igraju na strani kidaju se na terenu,a kada igraju za reprezentaciju setju se po terenu kao manekeni,cast pojedinima koji ovo ne rade vec ostave sve na terenu.
 
zmajpaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 64

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u svim sportovima su lopovi
 
gewilon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Miljan Miljanic je i dalje glavni u nasem fudbalu! Glavni i dalje i za reprezentaciju (zato sto i prosli onako kako smo prosli na svjetskom prvenstvu) i za klubove.

Dok se ne makne ekipa oko njega i on sam, necemo mi gledati jos svjetlosti na kraju tunela
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gewilon je napisao/la sledeće:
Miljan Miljanic je i dalje glavni u nasem fudbalu! Glavni i dalje i za reprezentaciju (zato sto i prosli onako kako smo prosli na svjetskom prvenstvu) i za klubove.

Dok se ne makne ekipa oko njega i on sam, necemo mi gledati jos svjetlosti na kraju tunela

A otkud tebi to da je Miljanic glavni u svemu tome?

_________________
Master
 
zli_dis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 110
Mesto: Backo Dobro Polje

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dragan Stojkovic Piksi - Ubedljivo najveci mafijas i lopov u sportu!!!

_________________
- BACKO DOBRO POLJE -
 
booksna_tata
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 45
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od prvog do zadnjeg
 
dosadno_mi_pa_sta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2007
Poruke: 84
Mesto: tu preko bare

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je zalosno sto se kriminal i pranje para uplelo u sport!! al jbg-a ovo je Srbija sve je ovde moguce tako da jedino klubovi mogu da opstanu ako ih drzi neki krimos koji ce da finansira klub opremom!!

_________________
ja ja u zivotu imam sve!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Krimosi u fudbalu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon