www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

navigacija za mobilni telefon
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
mica:)
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 3:30 pm    Naslov poruke: navigacija za mobilni telefon Na vrh strane Na dno strane

cula sam da moze da se stavi navigacija na mobilni. htela bi da znam koja je najbolja kompanija za to (ali ne i najskuplja) i sta mi sve tacno treba. predlozili su mi nav4all (jer je besplatan) i tomtom. ja se bas i ne razumem tako da bi bilo kakva sira informacija pomogla.

 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao prvo ti treba mobilni sa kojim to mozes raditi . kao drugo ti treba software za taj telefon i ako nije neki noviji ( kao ovde od Telekoma sto ima vec sa antenom GPRS ) onda ti i treba ta antena ..... mozda ti ispadne jeftinije da kupis mali PDA koji sve ima i kosta negde od 250 Evra pa navise nema kraja ... I ne znam gde zivis...ako je to negde u SCG ili uopste u bivsoj Jugoslaviji onda ti mogu reci da ima samo katre sa glavnim velikim ulicam ( magistralom i Autoputevi ) i to j to ... ako si negde iz EU e onda moze tu mozews naci i mravnjak sa tim cudom Mr. Green

_________________
 
graf50
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

potpuno se slazem sa sasom. preko pda je mnogo bolji kvalitet. ali ako neces da potrosis tolko para postoji drugo resenje. dosta kompanija se pojavilo koje provajduju software za mobilne. dve super kompanije su tomtom i nav4all. pretpotstavljam da mogu da se koriste i za pda ali obe kompanije daju super mape. pa cak i scg. a da ne pominjem sto nav4all ima i sprpski jezik. jedina razlika je sto nav4all trenutno daje svoj software besplatno a tomtom ne. plus ako nemas gps mozes da ga narucis od njih direktno i nekosta mnogo. nadam se da ovo pomaze.
 
Ivan015
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Okt 2006
Poruke: 44
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 23, 2008 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se totalno razocarao u GPS... Npr nokia n95 8gb koja kosta kao svetog petra kajgana ima integrisan GPS, pritom je usluga gps-a besplatna zahvaljujuci americkoj vojsci i ja pored svega toga moram jos garminu da pljunem 100+e ili nekom drugom neku kintu, a jedino garmin ima iole rutabilnu mapu srbije Rolling Eyes

Mislim, stvarno nema smisla... Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> navigacija za mobilni telefon Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon