www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasa draga drugarica Annabel_Lee na 2 sptaicu :)))))
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 6:52 pm    Naslov poruke: Nasa draga drugarica Annabel_Lee na 2 sptaicu :))))) Na vrh strane Na dno strane

Drugarice da ti pozelim sve najbolje posto sam prva primetila da si stigla polako na drugi spratic zelim ti jos puno postica i jes mnogo lepih trenutaka sa nama Razz Wink


_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Gaga021, kako si me samo iznenadilaaaaaa Smile Smile Smile , diiiivna si, zaista, xvala, xvala, xvala,...puuuunoooo :signthanks: :84:

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anabel cestitam na drugom spratu...sad smo komsije na istom smo!! Mr. Green
Zelim ti jos puuuno spratova i da se jos puno druzimo!!!!!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@miskopisko, komshija Smile , xvala na chestitkama Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sekice moja najdrazaaaaaaaaaaa...:zagrljaj: Sve cestitke od mene i sve najbolje,da predjes jos bezbroj spratica i ispises bezbroj postica...:redlips2: sve NAJ,NAJ,NAJ,da mi budes uvek srecna,nasmejana i zadovoljna,u svakom pogledu...da ispunis sve zeljice i planove...:zagrljaj: i da se sto pre vidimo...:zagrljaj: sekice,sve znas i sama,da te mislim uvek i svuda i da sam uvek tu...i uvek cu i biti...ljubuckam te NAJ,NAJ,NAJ da pukne bassssssssss....Wink :redlips2:
A evo i mali pokloncic,sekice,posto znam da to volis...:zagrljaj:



I jedan odmor za tebe i mog zetica...:zagrljaj:


Ljubuckam te i grlim,sekice,NAJ,NAJ,NAJ....:redlips2:

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve naj naj od srca, cestitke!!! Wink

_________________


 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam na ovom uspehu i zelim ti jos puno postova, predjenih spratica i lepih trenutaka s nama na domaci.de Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@PiNkLaDy Sekiceeeeee, xvala ti na diiiivnim chestitkama :zagrljaj: Xvala na chestitkama & diiivnim zeljicama & Tweety-ci & ruzi & odmoru za tvog zetitja & mene (je l' to da mi ne patimo kad nam vi odete ? Smile ) & na sveeemu, sekice moja najdraza :redlips2: :love_u: ...xvala ti shto si moja seka :hearts: :hearts: :hearts: Ljubi te & grli tvoja sekica, jedva chekam da se vidimo lichno :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj:

@GiGi Xvala puno na chestitkama Smile

@skorpijica Xvalaaaaa, i ja sam sretjna shto sam ovdi & shto vas imam :hearts:

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitan od srca! Wink
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 8:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno cestitke i od mene samo napred Bravo

_________________
I C E M A N
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@vilenjakinja Xvala puuuuno Smile !

@Sascha336 Xvala na chestitkama Smile !

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel-cestitke i od mene velike pogotovu sto zivis u Kraljevu,u prelepom gradu u koji vrlooo cesto idem!!!! Razz Razz Razz

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Nasa draga drugarica Annabel_Lee na 2 sptaicu :))))) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon