www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta ocekujete od partnera?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 7:52 pm    Naslov poruke: Sta ocekujete od partnera? Na vrh strane Na dno strane

Ma koliko vam veza bila lepa, ma koliko voleli partnera ili partnerku, pre ili kasnije imaćete bar neki sukob. Pre ili kasnije, shvatićete da vaš partner ili partnerka nisu onakvi kakvi ste vi očekivali da budu - nije baš svaka njihova reakcija i postupak onakva kakvu vi priželjkujete. Tada, naravno, dolazi osećanje manjeg ili većeg razočarenja. Sad, kako reagujete na to razočarenje?


_________________
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pocetku mi je krivo,ali kasnije se covek navikne na sve i na svasta,na kraju krajeva razocarenja su na svakom cosku zivota,pa sto ne bi bila i u ljubavi?!U sustini razocarenja se i dogadjaju zato sto ljudi nisu dovoljno upoznali jedni druge,upadaju u brakove posle nekoliko meseci zabavljanja i posle se cude...za dobru i stabilnu vezu je potrebno vreme,da se ona izgradi,da partneri shvate sta ona druga polovina voli a sta joj smeta.A ljudi ne rade to...a to je nazalost razlog propalih veza
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo, da me prihvati onakvog kakvog jesam, kao sto cu i ja nju.
A ostalo... doci ce samo po sebi. Very Happy

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ma koliko vam veza bila lepa, ma koliko voleli partnera ili partnerku, pre ili kasnije imaćete bar neki sukob. Pre ili kasnije, shvatićete da vaš partner ili partnerka nisu onakvi kakvi ste vi očekivali da budu - nije baš svaka njihova reakcija i postupak onakva kakvu vi priželjkujete. Tada, naravno, dolazi osećanje manjeg ili većeg razočarenja. Sad, kako reagujete na to razočarenje?

Prvo da se razumemo, niko nije savršen Wink
Drugo, bilo kakva da je veza, ne može uvek da se prolazi bez sukoba, bilo većih bilo manjih, to je sasvim normalno. Od partnera/partnerke ne može da se očekuje nemoguće, jer i oni su ipak živi ljudi, navikli su na neki način života koji njima odgovara. Pa ne možemo mi tek tako da ušetamo u nečiji život i govorimo mu kako da se ponaša i kako da odreaguje u nekim situacijama. To je veza iz ljubavi (uglavnom) izmedju dvoje ljudi koji su se nekako pronašli u nečemu i zaljubili jedno u drugo a ne vojska pa da jedan drugom komanduju.
Malo je glupo očekivati da će partner/partnerka uvek odreagovati na isti način kao i mi jer nisu oni mi. Pa čak i da su klonirani opet će imati brdo drugih osobina koje mi nemamo.
Razočarenje......hm..... Dešava se, ali se za sada dobro nosim sa tim jer je to uvek bilo nešto manje-više očekivano, retko kad je bilo iznenađenja Wink

_________________
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo ja u startu ulazim u svaku pricu s saznanjem unapred da niko nije bas potpuno onakav kakav bi ja volela da bude i kakav ocekujem da je, a verovatno tj. sigurno nisam ni ja. Naravno da niko od nas nije savrsen, i to je jednostavno tako, samim tim ja to tako i prihvatam. Problem je kada ljudi naprave sebi neku sliku i ideal o nekom u glavi i onda se razocaraju kad vide da nije sve uvek bas tako. Ja sam naucila da to ne radim, vec prihvatim stvari onakve kakve jesu, naravno dok mi to odgovara i dok taj neko time bas ne pokusa namerno da me povredi. Dok ide ide, kad ne ide cao...U principu kada nekog volim, ja ga volim sa svim njegovim vrlinama ali i manama i isto to ocekujem u reciprocitetu. A sukobi manji ili veci su nesto sasvim normalno u bilo kakvom odnosu posebno u ljubavi. Dok god mogu da se izglade ok je Wink

_________________
 
ILIMAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 218
Mesto: Najlepsi grad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 8:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od razocarenja.
Mora mi biti prijatelj i ljubavnik, podjednako je vazno jedno i drugo
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ILIMAR je napisao/la sledeće:
Zavisi od razocarenja.
Mora mi biti prijatelj i ljubavnik, podjednako je vazno jedno i drugo

Mislim da je ovo apsolutno tacno,nema prave ljubavi bez prijateljstva...jer krevet je krevet,a razum je nesto sasvim drugo
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ocekujem da me voli i da zeli da imamo kvalitetnu vezu. to podrazumeva da zelimo da upoznamo jedno drugo u pravom svetlu. ocekujem da mu je bitniji nas odnos od njegovog ega i da je otvoren za resavanje problema.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno da je presudan razlog zbog cega sam se razocarala...Ako je nesto sa cime mogu ziveti i sto se jednostavno gubi medju svim vrlinama koje ta osoba ima - onda savrseno! Takve mane mogu se i zavoleti. I prihvatam ga takvog kakav jeste i sebicno cuvam za sebe, jer sve prethodne sam ostavaljala zbog mana sa kojima nisam mogla da se nosim (ili oni sa mojim)...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
DJ_C
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2006
Poruke: 58

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2006 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do razocarenja mora nekad doci a mora da se nauci kako se preko toga predje...Vezu netreba prekinuti zbog jednog malog razocarenja, jer ces na kraju traziti negog savrsenog sto u sustini nije moguce!!!! Idea
 
Sandric2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 38
Mesto: dojcland - krajina

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa naravno da ima samo mene i da me voli Very Happy
da se ne menja...
da mi ispuni sve zelje Very Happy itd...
ali ja sam vec nasla svog princa 8)

_________________
Wink KO ME PROBA- PAMTI ME DO GROBA Wink
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekako se ne razocaravam. Pa nisu oni krivi, sto i ako ne ispune moja ocekivanja, jel da? Mogu samo u sebe da se razocaram, sto ga nisam lepo procenila i nisam procenila koliko moze i hoce. A to nije njegova greska. Ni sama nisam uvek onakva kako bih nekad b=volela da budem, a mislim da svi mi imamo te i takve trenutke! Onda je malo nerealno, od nekog drugog, ko je izgradjena licnost, "napravljena" od sasvim drugacijih "materijala" od nas, ocekivati da rade sve ono sto smo mi zamislili! Nerealno! U najmanju ruku! Prihvatila sam ga takvog kakav je! I takvog ga volim! I ako sutra, ne daj Boze, uradi nesto sto ce me povrediti-necu se razocarati sigurno. Jer sam realna. Svi mi radimo, ono sto NAMA PRVO odgovara i mislim da je licimerno reci drugacije! Prema tome-ne vidim zasto on ne bi imao to pravo!? Moze da me povredi, da me potceni, da uradi ne znam ni ja sta, ali tesko da me moze razocarati!

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Sta ocekujete od partnera? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon