www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta ocekujete od partnera?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
slatkica87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 141

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 12:07 am    Naslov poruke: Šta očekujem od patnera? Na vrh strane Na dno strane

Pa na početku svake veze javljaju se neke fantazije kao i očekivanja od te veze, kao i očekivanja od patnera,ali treba da svatimo da stvarnost nije uvijek zbir naših očekivanja,pa se čovjek mora navikavati i na razočarenja kao i na ispunjena želja .
Prije , svega treba uzeti činjenicu da niko nije savršen , niti smo mi svi isti,ali ako patner nemože da ispuni ono što mi očekujemo od njega , onda nam preostaje ili da se priviknemo na tu činjenicu ili dda tražimo nekog ko će da ispuni to što želim,ali...
Nevaraj te sami sebe,niko nije ustanju da ispuni svaku našu želju,pa bi ta potraga za savršenim bila beskraja,zato ...
Priviknimo se da neće uvek biti ostvarene naše želje, a život sa patnerom iskoristite najbolje što možete kako bi i ti i on bili ipak " sretni ".


 
Vanjce
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jun 2006
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocekujem da bude iskren i pravedan jer sam i ja takva prema njemu...
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa, kao shto nijedna osoba nije savrshena, tako nijedna veza nije savrshena. Razocharanja uvek ima, pitanje je samo da li cete i kako cete ta razocharanja prevazici...

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
emotivnalooda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 124
Mesto: Subotica-Palic

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paznju,ljubav,postovanje,sigurnost,isskrenost.....i bebu Very Happy

_________________
Toliko koliko sam ja slaba ti nikad neces biti jak..
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kratko,jasno i jednostavno ljubav Wink Mislim da ne treba tu nabrajati nista specijalno...zna se sta znaci i kako se ponasa neko ko nas voli, i kako se ponasamo mi kada nekog volimo, tako da od onog koga ja volim ocekujem samo jednu stvar - to je ''love in return" Wink

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da me razume i onda kada sam neraspolozena i kada mi je potrebna paznja..kada shvatim da je moj zivot jedna obicna rupa kada nema njega pored mene da tu prazninu ispunjava..da se ne ljuti sto sam nekad odsutna duhom i mislima..da se ne ljuti onda kada ga mozda opterecujem svojim problemima i nekim glupostima i bezveznim tripovima..da shvati da sam takva kakva jesam..da ne mogu da se promenim onda kada on to pozeli...da ga ovakva kakva jesam volim vise nego sto bi on ikada mogao i da pomisli da ga iko moze voleti...i da ostane uz mene....i onda kada se scucurim kao mis sva pokisla i tuzna...zbog necijeg prekog pogleda i drugarske kritkie..jer sam takva..ranjiva..i slaba...i ne umem biti ono sto nisam...i da mi kaze dve sto mu padne na pamet...da ne cuti..da ga ne osecam pored sebe kao stranca o kome sve manje znam...da se otvori prema meni bas onako kako bih se ja prema njemu otvorila....i da me voli..barem upola od onoga koliko bih ja mogla voleti njega... Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poštovanje, ljubav, iskrenost
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocekujem njeznost, luda iznenadjenja, da mi povremeno kaze da sam mu lijepa, da sam sexy i da ga uzasno palim. Da me zavede kad me pozeli, da me odvede na veceru za nase specjalne dane. Da uvijek bude pored mene da mi obrise suze, da me smiri kad sam ljuta i agresivna..... Nocu da me slusa, i ne smije da zaspe dok ja pricam! Da mi cita knjige kad mi je dosadno, a isto tako da ima zivaca za moj shopping. Da voli da se ljubi sa mnom, da radimo gluposti, trcimo po kisi, vodimo ljubav u parku, u napustenoj zgradi....ma svugdje. Bilo bi lijepo da zna da mi otpjeva neke pjesme, da zna potaknuti leptircice u stomaku svojim rijecima, da me natjera da drhtim u njegovim rukama.....da bude moj Andjeo. Sad
Nadam se da nije previse ovo sto trazim.... Sad Sad Sad
 
alma2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2006
Poruke: 90

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da mi uzvrati ljubav koju mu ja pruzam .Istom njerom .. Wink
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav, iskrenost, poverenje, paznju!
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo ću pomisliti da nisam ja dovela možda do razočarenja? Da li sam previše očekivala? Kao što je moj voljeni rekao - nikad ne očekujem previše. I u pravu je.Onda su uvek neke nove stvari, osećanja nova i drugačija, više im se radujemo. Objektivno gledano, očekujem samo onoliko koliko i ja mogu njemu pružiti. Na prvom su mestu ljubav i poštovanje. Bez toga i dolazi do sukoba.
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 2:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ocekujem da me voli, i da me pazi , da mi poklanja paznju i to je to, ne trazim nista vise
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Sta ocekujete od partnera? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon