www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zelje, cestitke i pozdrawi! [RsM]
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 10:53 pm    Naslov poruke: Zelje, cestitke i pozdrawi! [RsM] Na vrh strane Na dno strane

Tekst nekoliko snimaka grupe "Rokeri s Moravu"

ŽELjE, ČESTITKE I POZDRAVI!

- Tri, četiri! Radio televizija "Moravski plićak"! Želje, čestitke, pozdravi, EPP i mali oglasi nema jerbo je u naš studio Lepi Sisoje sponzor. Poštovani ljubimci EPP-a i reklama, eve vi ga Sisojev džinglov:
- Kad ja pevam, uši bride i još svašta radim pride.
- Svadbari, rođendandžije i ispraćatelji, sad će da čujete šta sve ovaj inkriminisani nudi i predlaže na nadmoravskoj visini od 17 metara, to jest, sa četvrtog sprata našeg radio-TV centra. Izvol'te!
- Pevam na svadbe, preuzimam mladoženjine bračne obaveze prve bračne noći, podbadam starog svata u slabinu da ne hrče za trpezom, obezbeđujem sitan kovan novac za kuma da se ne bruka kad dečica nagrnu – izgore ti, kume, kesa.
- Joj, i osim toga?
- Nakrc'o sam pun tavan čuveneg ruzmarina iz Prrrčnja, koji lično okačinjem.
- Aaa, za svekrvu?
- Tešim svekrvu i brišem joj suze radosnice, kontrolišem bakšiš i uveseljavam svatovi iz vazdušnu pušku.
- Fantastično! Šta još, Sisoje?
- Pevam ispraćaj u vojsku, uterujem lovu od gosti i odma ih turam na regrutovu štednu knjižicu "Ljubljanske banke".
- A, ako se pogodite?
- Putujem s njega do kasarnu, i pevam dežurnem oficiru na kapiju, tj. na uvo.
- To je lepo. I još?
- Pevam na rođendani. Sem toga, duvam u svećice umesto odrtaveli slavljenici, preventivno je'm torte margarinuše, i roštilj od mleveno meso (sem ovčetinu) da, ne daj Bože, neki kašnije ne ispovrće oči.
- Ondak?
- Igram masne fote sa gosti.
- I sa gošće
- Istovaram kese đubretuše u komšijsko dvorište. Kuj pošalje unapred podatke o slavljeniku, mogu da mu sročim zdravicu kao na prrrr: "Nek je srećan, Gaćešiću, sretan i nek' živi još stotinu leeeta".
- Jao, lepa pesma
- Mogu da vi bidnem interpretator na slave, preslave, krštenja i pokrštavanja, a predlažem i svoje učešće na sledeće manefestacije:
- Koje su, a to su?
- Ispraćaji na porođaji i sačekivanje ispred porodilišta
- A ako ispadne muško?
- Pa, šta? Duplo košta.
- A šta ima još?
- Mogu vi izmišljam imena za ribice, papagaji, pokinezeri i sinajske mačke; specijalno na konjske trke dekoncentrišem konja favorita uoči starta
- A šta je sa autsajderem?
- Eee, njemu pevušim na uvo polku "Moj očka ima konjička dva..."
- Dobro, dobro, dobro! Ako je za vajdu, ovo vi je dosta. Dragi slušaoci, ponude mož' da pošaljete na njegovu, to jest, na Sisojetevu adresu: Tozovčevo sokače 3205. Zafaljujemo sponzoru na gostovanje.
- E, leba ti, prekrati mi neki paradajz. Ogladneo sam.
- Nema problema, Sisoje. Sve može jerbo ovo je
- Radio televizija "Moravski plićak"!
● ● ●
Želje, čestitke, pozdravi, EPP i mali oglasi
● ● ●
Prodajem polovne sveće i kurblu za "Pežova".
● ● ●
Mojoj draaagoj komšinici Milevi čestitam srećno ukopavanje kamena temeljca za skeptičku jamu i da počupa, brate, one koprive pored puta da se ne žarim kad dolazim kod njojze!
● ● ●
- Dozvol'te da se nametnem s jednu recitaciju.
- Čekaj, bre!
● ● ●
Opravljam kišobrani za dve osobe.
● ● ●
Izdajem dvokrilni šifonjer, ogledalo zasebno, mlađem bračnem paru bez dece. Šifra: "Devize unapred".
● ● ●
- Dozvol'te da vam se nametnem s jednu recitaciju.
- ŽELjE, čestitke i pozdravi!
● ● ●
Mojem debelem zetu Radoju predlažem da hitno omrša, jerbo za tri meseca ne verujem da će da ulegne u njegovoga "Citrojena"!
● ● ●
Novo na tržište: "Grebon" džileti! Kad te žena ne bije s teflonem – obrijaj se džiletom "Grebonem". Kada stružeš bajati tapeti – pomogni se sa "Grebon" džileti!
● ● ●
Mojem bati Predragu želim sretno nasilno useljavanje u vešernicu kućneg saveta i odlazak na kružno putovanje.
● ● ●
Mojoj miloj šurnjaji iz prvog braka koja je onomad svrrršila na veterinarski fakultetu preperučujem: Kremenka, molim ve, dođite da mi dresirate kokoške da nosu jaja.
● ● ●
- Dozvol'te da se nametnem s jednu recitaciju.
- Izvol'te, bre.
- Di to […] opalim te s mašicama. Nigde nema tak'i čvarci ko u Našicama… Fala!
● ● ●
Menjam moje mesečno sledovanje benzina od 40 litara za 400 grama vate.
● ● ●
[starački glas] Dobrodržeći osamdesetogodišnjak, siroče bez oca i majke, dobro situiran, traži srodnu dušu do 25 godina starosti radi sentimentalne veze i eventualnog braka. Šifra: "Život je pred nama".
● ● ●
Degustiram žvakaće gume po kućama, iznosim posteljine na luftiranje i pozajmljujem cigare do prvog.
● ● ●
Komšiji Svetozaru Krstiću, njegove komšije Milisav, Radisav, Stanislav, Brenislav, Ninoslav i Miroslav čestitau lako položen vozački ispit iz deveti put i kupovinu "Vartburg karavan tourist"
● ● ●
- Ajde, bre, bubnjar. De, koncentriši se i zategni tu papuču!
● ● ●
Familija Milenković iz Novu Galeniku pozdravlja medecinsko osoblje iz dom zdravlja s Novi Beograd, a posebno doktora Ljubišu i medecinsku sestru Snežanu, te im želu prijatno dežurstvo
● ● ●
Majka Rajka pozdravlja sina Milivoja da se vrne kući
● ● ●
Baba Stanika i deda Radisav želu srećno stupanje u brak unuki Zvezdani i zetu Tiki, a njinom sinu Veselku želu sretan drugi rođendan
● ● ●
Malem Džeraldu Milisavljeviću sretan prvi rođendan čestitau majka Melanija, otac Ljubislav, sestra Fransoaz, sestrić Staniša, tetka Sinđa iz Mičigen, teča Radovan iz Platičevo, ondak ujka Milivoje, ujna Radomirka iz Brzu Palanku, stric dipl ing arh Krstivoje Leponogić iz Beograd – Petlovo brdo i strina razumem_ga… Rozamunda, pa ondak baba Velimirka i deda Momčilo, prabababa Milunka, pradeda Gvozden i ostala mlogobrojna familija
● ● ●
- Agencija za upoznavanje, zbližavanje i spajanje "Selotejp" organizuje tradicionalni novogodišnji doček uz internacionalni menu.
- Imperativ: oberštrumbarfirerova i serfoklovana štucmudnovača kao ladno meze, nasecane suve šimšarke i nogavice od barmuda za plažu; ondak toplo predjelo: pohovane šmirgle i teleće dokolenice vunene sa štrumflama, ondak vruće piktije i džigerica od kornjaču.
- A specijalitet kuće: punjene jastučnice sa perje od kinesku patku,
- i jagodinske hoklice u karamel sosu i flambirane kravate
- u šatoru!
● ● ●
- U četiri ujutro ima da bidne servirana "zornjak" kisela čorba ako se neki opijanio!
● ● ●
U program učestvuju:
- Stevo Krkota sa njegove ličke pesme,
- Trajče Živanovski – Šit, sa ciganski hitevi
- i Suzana Grdibabić – kraljica tuuuge
- a posebno će ve useveljava... uveseljava mađioničar Gile Makarona sa njegove klovnovske tačke i
- svadbarski kupus!
● ● ●
Pažnja, pažnja! Hemijska industrija modernih egzotičnih nijansi, skraćeno HIMEN, obaveštava vas: Kada dođe vreme za farbanje jaja za odgovarajuće namene, obratite pažnju na naše kesice sa sledećim natpisima: "Jajoplav" za modra jaja, "Jajožut" za žućkasta, "Jajoriđ" za vaša riđa jaja, "Jajobež" za digitalna, bežična jaja
● ● ●
[pederski glas] "Stilo Dulence", salon za ulepšavanje. Cedim mitiseri; vršim deratizaciju bubuljica; očupavam, ispumpavam, stružem i zamazujem problematičnu kožu; presađujem višak obrva na manjak trepavica; stimulišem rastanje noktiju te stilski obrađujem čukljeve i kurje oči.
● ● ●
[šiptarski naglasak] Obaveštavam ga moju svastiku Rafeti Đenđiku da sam joj ga nabavio kosiljicu za šišanje brkova. A potenciram, da kad mi ga ošiša, da dođe da mi ga poćeša donju leđu i... nemam ništa više
● ● ●
Samostalni medecinski zubar Anđelko Duspara, to jest ja, izlečujem vaš bolestan zub, dolazim na poziv jerbo vadim to po kućama. To mogu da vi uradim kako sa anastaziju, tako i bez njojze. Javite se, molim, na šifru: "Za vaš svež zadah"
● ● ●
- Ako se češete, drapate i perutate ima da vi pomogne biljna apateka Stojka Mršibodlje sa njegov melem… "Mršibodljin" koji će natrljate na perutavo mesto. Protiv znojavljenja ispod mišku i na tabani opet će vi pritekne u pomoć Stojko sa njegovem tonikem "Znojko". Ako ve muče stidni žuljevi, Stojko Mršibodlja preperučuje "Antišuljin", preperat na bazi svinjske masti sa alevu papriku. Stojko vi je dobar za sve, a za ćelavci…
- Eeee, tu ništa ne pomaže!
● ● ●
Ždrljekovačke svakodnevne novine "Ždrljetika" organizuju takmičenje u trčanje uvis s kladivo pod mišku. Sve to za veliki pehar koji će da preda Dara Lecedarka, konobarica u kafanu "Kod trticu".
● ● ●
[pederski glas] SIS! Za prijatne trenutke sa voljenom osobom: SIS – Senzualni Ispodstomačni Stimulator. SIS – kratka reč, veliki užitak! SIS
● ● ●
Izdajem garažu površine dva i po ektera, prodajem staklenu vunu za pletenje poulovera, i ženske skejtbord daske za izolaciju čajne kuhinje od šipka!
● ● ●
Domaći brendi – "Travka pobrljavka". Kuj se naboka, mora i da šljoka!
● ● ●
Svi mi kažu: "Dobrivoje, ajd' odsviraj kolo tvoje". Pada lova kao kruške. Lepe mi na čelo šuške.
● ● ●
- Mašinica štrika – štanc! Glava mi je sasvim glanc.Obiđoh Evropu i Afriku sve u želju da nađem periku.
- Hehehe, imam kosu za još jedno pranje. Pretekla mi od prošli put.
- Ne mora se zabrinjavate, kosa će vi izdžiklja ako koristite sprej "Tršavko"
● ● ●
Prodajem komplet varjače u duborez. Garnitura za 12 osoba
● ● ●
Apotekarka. Držeća, neiskusna. Dvaput udavana, jednom razočarata traži partnera za tablići. Šifra: "Kec karo"
● ● ●
Menjam moju ženu Stamenu od šes'et godine za dve mlađe od po tries'.
● ● ●
Jeftino i kvalitetno turam celofan na tegle za slatko i zatežem, kako i sa gumicu, tako i sa lastiš… Ooovaj, zaboravio sam! Šifra: "Pumpa za biciklu"
● ● ●
- Vršim tešenje ucveljenih usedelica, telefonski i na poziv lično: 457-277!
- K-k-kako, bre, dete to???
- 457-277
● ● ●
Za vašu diskoteku "Jugocokula" preporučuje NOVI HIT: "Mala kujna 2 sa 2, a kraj šporet kuvam ja. Sa varjaču mešam ja da mi ne bi zagorela".
● ● ●
Prodajem kolor peglu, registrovanu do sledećeg prveg maja ili je menjam za sveže okrečenu fasadu sa predpranje i daljinski upravljač.
● ● ●
"Milisav Sound" iz Donju Grmušu nudi vi dijamantski hit "Di si pošla s krmeljive oči"
● ● ●
Prodajem sirovi trupci, totalno suvi i pogodni za lumperije, letve i potpalu.
● ● ●
- Traže se dvojica jaki', ograničeni ki terasa, da ne znu u sâd… [prim. red. da se ne razumeju u baštu]
- Zašto, bre?
- Da popunjavu ukršteni reči i to jedan vodoravno, a drugi uspravno!
● ● ●
- Žgoljavci! Ako u bližu budućnost hoćete da se istačinjete sa napregnuti mišići, nabavite brošuru "Atletska figura i intelegencija" [sledi idiotsko smejanje]
- Nemoj, bre, lupaš ki otvoren prozor!
● ● ●
Zamoljavam sledeći rođaci dve tačke: zeta Milovana, prijatelja Murka, gazda-Borka, šurnjaju Slavicu i sestru Snežanu da umanje 'ranu i piće mojem debelem zetu Radoju jerbo je ukrupneo ki dunjac u pasuljevinu…
● ● ●
Povratnici! Grancle, štancle, grljokne, ekslablajzeri, sablajblajblajbingeri možete nabaviti u selo Muzaće, Štrajsefras strase četiri!
● ● ●
- Je l' ima, bre, sade u ove kafane nešto suvo da zamezim?
- Slaviteljka, proviri, de, boga ti, da l' su se osušile one moje pantalone?
- Nisu, al' mogu da im nasecam suve šimšarke.
● ● ●
Čestitamo mom kumu Aci iz Dušalovići kod Čačak četres i šesti rođendan s pesmu "Procvetale kelerabe male, bata Sale kupi mi penkale"
● ● ●
- Vremenska prognoza vremena:
- Kiša će pada i dalje ako ne prestane, bre!
- Svašta. Stvarno svašta.
● ● ●
Radio "Moravski plićak". Rokeri s Moravu ve pozdravlju sve đuture totalno. Izvin'te ako nešto nije bilo u redu i fala, bre!
● ● ●
- Je li, dečko, bre, šta radiš ti to, a?
- Parketiram, lakiram i stružem dok spavam!
- Dobro, dečko. Ajde struži… struži…
● ● ●
- Ajde, Zvonimire, rekni to da ne zaboraviš!
- Zamoljavam moju baba-Velu da ne je mlogo masno, slano i slasno jerbo ne stoji dobro sa pretiskem.
● ● ●
Trikotažla "Klot-frket" iz Donje Brijanje nudi vi modeli iz kolekciju "Jesen-zima-leto '83-će na 82-gu", koji su, a to su: duboke patike "Besna Jerina" sa hozn-tregeri, ondak bermuda sa rol-kragnu nagrađeni sa "Zlatnu pršutu" i dokolenice sa kratki rukavi i dvotarifno brojilo.
● ● ●
Srećno, kako sklapanje, tako i rasklapanje braka i uselenje u montažnoj kući šurnjaji Veselki želi Dača iz Babušnicu
● ● ●
TV "Moravski plićak" noćas vrši direktan prenos uglja sa železničku stanicu po kućama. Sem toga, radio "Moravski plićak" za sledeću Evrozviziju preperučuje mešoviti par "Si solda badavadžija" i Dado Kalambur i njihov hits: "Kra, kra, krastavčići kiseli pa mali, jutros su mi teško na želudac pali".
● ● ●
Kupujem radnu knjižicu sa upisanih 25 godina radnog staža.
● ● ●
Doktor magistar Dražeja Bukovac-Lezibara sa privremeneg rada u Garnišparterkiflenu želi sretan put do kasarne "Lepi vojnički dani" njojzinu suprugu Bokčetu.
● ● ●
Zbog radi odlaska na medeni mesec prodajem 12 komata betonskih ploča od po 600 kila, ondak električnu šamlicu i japanski agregat "Bušimicu" od 4½ KW, ondak rende za tirolsku salamu i dve ženke od bizonski pacov, kvalitetne i skotne.
● ● ●
Putnička agencija "Sedi di si, ni za di si nisi" pozivlje ve lično na vikend u Egipat! Tamo ve očekuje Tucankamenova grobnica i ostali njini strakofazi.
- Piroćanci, upoznajte Egipćanci! [piroćanski naglasak]
- A đe ćeš tamo, Jadomire, avetinjo?
● ● ●
Čestitka sa telopsa radio "Moravskeg plićaka":
- Dragi tata Borko, čestitam ti kupovinu traktora "Frgusona" i želim ti da konačno zaoreš duboko. Stop. Mama Unka, javi mi, boga ti, da l' si mi pripremila novu teglu sa malolučane paprike. Stop. Pazi, leba ti da se moj debeli zet Radoje ne privuče, pa da mi ih ize
● ● ●
Učitelj Gile Hadžikarabiberović iz Zavlaku kod Krupanj, želi srećan veliki odmor njegovim đacima Kići, Mići, Dići; a svastiki Draginji vesele momačke dane.
● ● ●
A mi preperučujemo novi hit: "Svaka šerpa ima svoj zaklopac"
● ● ●
- Radio "Moravski plićak"! Pozdravljamo ve sa još jednim oglasem.
- Kaži, dečko, koji je to oglas. Kaži, kaži…
- Iznajmljujem večernje odelo sastavljeno od sledeći sastojci: liht-zelene pantalone, svetloplavi sako, zagasito tamno crvena košulja na žute štrafte, roza leptir-mašna, bele čarape, crne cokule sa teget pertle, beretka sa erkondišn rupe, dva kila bele boce, frtalj kile koprive, onda brate mogu da ti turim i jedan patišpanj "A la Lukrecija Bordžija" u unutrašnji džep…
● ● ●
Prodajem garnituru od "Loto" tiketi koji su pogodili… zamalo. Ovo je šesto dopunjeno i okoričeno izdanje sa mojim predgovorem.
● ● ●
Dopunjavam televizori sa boju, čekam da se osuši pa lakiram, teram antifriz u frižideri i podgrevam plastični termosi na bubnjare.
● ● ●
Gazda-Borko, ala ti je ljutaaaa. Brrrrrrrr… Sipni lečka vodu, će pregoriti licna
● ● ●
- Je li bre, šta je, bre dečko, ovom dečku, bre?
- Ma, pusti...
- More, napio se ki šumska inspekcija od tri člana!
● ● ●
Prodajem plac za parkiranje i iznajmljujem natpis "Ugalj stiže". Ispirem kante za lož-ulje i još mogu da vi uvučem lastiš u unterciger. Dabome.
● ● ●
- Š'a je, bre, dečko, bre?
- A?
- Može neki drugi datum, bre?
- Može, bato, koji 'oćeš! Petog oktombra u šahovskem klubu "Šah-mat-šuh-šeh-pat" otvaramo izložbu "Krompirova zlatica u borbi protiv sušu". Ulaz besplatan, a izlaz kroz kujnu.
● ● ●
Šleps služba "Pupak i prpak" od vaše putničko vozilo aranžira ikebanu po japanskem sistemu "Kukumiki". Po želju, u manje saksije.
● ● ●
Visoki stomatolog 180cm Smotislav Vrtikapa ondulira zubi i restaurira mostovi. Vrši kontrolisanje čuvara postavljenih ispod mosta, bre, i struže plažu od kamenac.
● ● ●
Strasno rasturam veš-mašine na prosti činioci, sa garanciju i ugrađujem mine u hemijske olovke. Telefon: 211-***
● ● ●
Moj debeli zete Radoje, moram da ti se izvinem lično što na ove ploče ne da te pominjem. Međutim, koristim se ovom prilikom da pozdravim tetka Lepu i teča Raku i njiovi vrapčići: Lolu, Tomu, Milu, Zoku, Idu i maloga Milančeta; mojeg poštara Žolu iz Bele Vode, prodavce široke potrošnje Voju, Miju, Žarka i Živka; popa Miću, a ujedno zamoljavam aerodrom Skopje da vrne naš kufer da ja ne dolazim po njega!
● ● ●
Prijatelje, ako ste usamljen, ako oćeš pravoga partnera, ako je vaš brak u krizu, obrati se, bre, bračnem savetovalištu i salonu za masažu "Budisavka"
● ● ●
Odričem se mojih dugova, a ni ženu ne priznajem.
● ● ●
Znamenita putnička agencija "Sedi di si, ni za di si nisi" koja je čuvena po tome što je poznata, organizuje odlazak na kolektivno bolovanje.
● ● ●
- Horoskop za ovu nedelju:
- Bik: Ona volina moj komšija Prda u narednem periodu ima da bude biven s kaljavu tarabu!
- Divokoza: A ona koza, njegova žena Elizabeta, ako se bude bacala s razni otpaci u moj bunar ima da svrši na opštinskem sudu!
● ● ●
Neprimetno i bešumno besim roletne, premešćam ragastovi i jedem za dvojicu u vašem stanu.
● ● ●
Tepisi persijaneri, krpare i otisoni otresam s lični praher za male pare. Šifra: "Dača Prakljača"
● ● ●
Menjam poljski klozet za dva češka čučavca!
● ● ●
Prodajem ukrasni telići i prasići u prirodnu velečinu, pogodni za čuvanje u trpezarije, predsoblje i garniture
● ● ●
Prodajem most za zubi, malo korišćen i duboke patike "Najk", razgažene, brez pertle i telefonsku slušalicu brez mikrofon.
● ● ●
Obaveštavam estradne koleginice da sam rešio: od Nove Godine će se ženim. Poslednji rok za prijave – ponedeonik. Audicija će se održi na pomoćnem terenu stadiona "Crvene zvezde"!
● ● ●
Venčavam se, draga, popodne u sredu.
Za taj slučaj šurim svinju od sto kila.
Dvojica svedoci mene će privedu.
Dođi da se venčaš i ti s mene, mila.
● ● ●
Pozdravljam mojeg opasnog prijatelja i njegovu ženu Macu i zamoljavam ih da mi telefonem čestitu novu ćerku. Pripremio sam pivo ladno ki zmija i pitu s mesom puna tepsija.
● ● ●
Stavljam čepovi u uši, grizem zanoktice i razređujem obrve u podrumu koviljačke banje.
● ● ●
Devojku kompletne lepote s telefonem tražim i ne pitam šta košta. Šifra: "Intelektualni šarm Pomoravlja"
● ● ●
Prodajem dvestalitražno plastično bure za kupus, ili ga menjam za manju vetrinu [vitrinu] i dve futelje [fotelje] sa ispadnuti federi.
● ● ●
Podučavam učenice i studenkinje
● ● ●
Nudim oformljene gliste i dresiranu kratkovidnu pantljičaru sa kontaktna sočiva
● ● ●
[završetak pesme "Daj ribu"]
- ... Pa, dobro, kakvu ribu?
- Kljukanu
- Ja vi preperučujem punjenu štuku u luku, ondak deveriku u kratke pantalonice i sladoled u fišek od čistu novinu. S kobaju na plotnu a la svastikin but, ondak dinstovana krkuša na starogradski način. Može?
- Dalje
- ... morske cokule, pisaći sto na žaru za tri osobe na žaru, lokacija na severnem ledenem polu, usijana plotna u frizu, dimljena somovina i dunje sa ormana, srdelice i pohaban kaubojski šešir, mrena na ražnju...
- Je l' imate govedinu na alaski način?
- Imamo i to, samo to zavijemo pa nosite kući.
● ● ●
[završetak pesme "Drma plovak"]
- Ja bi vi preperučio da pecamo na cigaru
- Pazi samo na fitilj da se ne ukvasi!
- Nemoj neki slučajno da mi puši u ovem čamcu.
- Izvin'te, je l' se skida neki na sledeću?
- E, Ćoro! Ribe mi izlizale glistu, je l' mogu da se poslužim sa tvojega crvića?
- Može, Sisoje, al' se plašim da će ostanemo totalno brez ribu.
- Dete, da platim. Šta smo imali, da vidimo. Imali smo od imperativa votku "Kazačok", muljani mečkani pasulj, teleće dokolenice
- ... i češalj belog luka
- ... osam famfarone, ondak glavno jelo: mutke zgrljokne, preklapice u sos od zglajznice,
- I od pića smo imali vino belo "Skandarlija"
- Posle će idemo kod "Dve bele butine"
- Bušan, bre, čamac!
- Turi prst da ne potone.



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baba i deda pozdravljaju unuka kome su amputirane noge pesmom "Ne klepeci nanulama"

Majka i otac pozdravljaju cerku kojo su amputirane ruke pesmom "Tasi Tasi Tanana"

_________________
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je vec crnjak, ali na radiju je stvarno bila emitovana poruka:
"Cerki Ani cestitam drugi rodjendan i da nam pozivi jos toliko"

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svojoj supruzi cestitam 95 rodjendan uz pesmu "Sexy body"!!!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecna izgradnja kuce sa pesmom "Udri grome" Mr. Green
Srecan odlazak na ratiste zele roditelji sinu sa pesmom "Ucini bar jedan pogresan korak" Mr. Green
I 2. verzija poruke koja je napisala Gertruda...
Srecno amputiranje nogu detetu od roditelja sa pesmom "Skaci,skaci" Mr. Green
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svojoj sestri od 165 kg zelim srecnu Novu godinu uz pesmu:Tanana Mr. Green
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sretan polazak u vojsku WC solji zele joj otac Bojler majka Kada i brat Vodokotlic uz poruku "PUSTI VODU NEK GO*NA ODU" Laughing

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Zelje, cestitke i pozdrawi! [RsM] Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon