www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bulimija
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve je do volje, i da... nikad neces uspjeti sama... samo uz strucnu pomoc i dobre ljude oko sebe

 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam licno posmatrala kod moje sestre i to je pocelo sa njenih 16 god.a danas ima 24.Ja nemogu to da razumem zasto jer nikad nije imala neki razlog da padne u tu bolest.Ipak mislim da je drustvo tu puno krivo i bila je vec dva puta na terapijama(zadnji put pre godinu dana)i tada mi je rekla da to ona nikad nece moci prekinuti jer je to tako normalno za nju sad da ona nemoze da zivi drugacije...ipak uspela je da kad pojede nesto netrci na wc nego bar 1 sat tu sedi i gleda TV ili nesto drugo i uspela je da se ugoji 10 kg.Ali ponekad je sila jaca i opet padne...Ja mislim da tu nema trajne pomoci jedino ako sa svom snagem to ona sama sebi pomogne... Sad

_________________
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 29, 2009 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Ja sam isto jednom davno bila na putu da postanem kronicna bulimicarka, i anoreksicarka. Wink Na svu srecu sam prestala to da radim, i izvukla se iz toga.
A kako i zasto? E pa uvijek sam dobro izgledala, imala dobro tijelo, bila popularna, i onda mi se dogodila jedna nesreca u zivotu zbog koje sam se promjenila potpuno. Imala sam samo 17god, i plakala sam doma i samo jela. Visoka sam 176 i dosla sam do 72kg. Mozda sad ne zvuci puno, ali s obzirom da sam uvijek imala oko 60-62, to je meni bilo i PREVISE!
I onda sam odlucila svoj zivot dovesti u red, i smrsaviti. Za nekoliko mjeseci sam skinula 10kg, Wink to je bilo nevjerovatno i mama je mislila da cu biti anoreksicarka.
Ali prestala sam to da radim, i nikakve posljedice mi nisuu ostale od toga.
Sad sam sretna, i jedem za dvoje ( Embarassed ) , i nebi vise zbog izgleda unistila svoj zivot. Wink Sve se da rijesiti uz pravu podrsku, i snaznu volju. Jer najbitnije je da ti je dusa i savjest mirna, a izgled i takve gluposti su nebitne.



Sličan problem sam i ja imala. Nisam nikad bolovala od toga ( pu pu daleko bilo.. ) ali sam bila na putu,barem sam se tako osećala.
Pre 2 godine sam skinula 13 kg za 3 meseca. U početku mi se jako sviđalo kako izgledam,drugarice su mi rekle kako sam se prepolovila,kako je lepo i ja sam se lepo osećala ali vremenom sam uvidela da nije to to.. Neutral Visoka sam 172 a imala sam 50 kila Rolling Eyes
Kada sam se pogledala u ogledalo nisam mogla da verujem koliko sam mršava,moje butine su bile ko moja ruka..Jednostavno sam se zgrožavala. I onda sam sebi rekla nema više tako,da dobijem još neku bolest a to mi ne treba.. Evo sada imam 63 kile i opet muku mučim da stignem do 56 Embarassed Mr. Green ali bez gladovanja. Samo sam smanjila ishranu i vežbam redovno. Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Bulimija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon