www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta ko svira....ako svira??!
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 8:59 pm    Naslov poruke: Sta ko svira....ako svira??! Na vrh strane Na dno strane

Moja najveca ljubav su bubnjevi koje sviram od svoje 6. godine. Prvi javni nastup mi je bio na Muzickom Toboganu u 2. razredu osnovne skole. Svirala se pesma "Igra rock.....cela yu". Prvi pravi bend sam imao sa 16. godina a trenutno se svira u dve grupe "HI RISK" i "RED CLOUD". Uglavnom se tezgari a sa ovom drugom grupicom se priprema ozbiljan album. Uglavnom je to neki Rock fazon...nekad zesce nekad blaze,sve zavidi od mesta i mase kojoj sviramo.

Pored toga,sviram i gitaru...ali samo za drustvo kada nam se dernja i zeza....e tu se svira sve i svasta,uglavnom komercijala i domace stare dobre stvari!

Zifela muzka!!!


 
*Jedinstvena*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Jul 2004
Poruke: 131
Mesto: Lausanne

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E svaka ti cast!


Ja sam kao klinka svirala harmoniku i klavir
al me to bas nesto i nije privlacilo pa sam tako pocela da se zanimam tenisom

_________________
--------@Jedinstvena@--------
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam razvaljivala na sintu samo tako..Inace u poslednje vreme slabije..vise imaju prednost daire hahahaha!
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svirala neka klavir..nekad bilo..sad sviram svilen konac...khhhhhhhmmmmmm

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 30, 2004 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ih sve muzicar do muzicara....aj napravimo neku grupu i nazvacemo je "PAPCI" .... sviracemo sve sto moze da se pojede hehehe!!!
...samo sto cu ja umesto po bubnjevima,lupati po usima!!!
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 30, 2004 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ahahahhaah..ajde..je l mogu ja da krestim.ups..htedoh reci da pevam?????????

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 12, 2004 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako neko treba da vam zavija pratece vokale... tu sam! Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 27, 2004 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

harmonika od osme do četrnaeste godine ....
a netaknuta, na žalost, više od 10 godina.... Sad
Ali još stoji u jednom uglu sobe u maminoj kući, s nadom da će jednom opet doći na red i te note.....

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 27, 2004 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svirala klavir ,zavrsila muzicku skolu,a posle sam se presaltala na pevanje...i ostala jos uvek tu...

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Pero
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Sep 2002
Poruke: 19
Mesto: Backi Petrovac

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 28, 2004 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja sviram gitaru al onako za svoju dusu...A sad planiram da probam da naucim klavir malo...
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 05, 2004 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam svirao ni jedan instrument, imao sam veliku zelju da osnujem grupu ali mi se zelja nije ostvarila zbog vise razloga..........bas steta sada bi bili Srbski Stonsi.........Smile)))

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 24, 2004 2:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Duvam u mikrofon celog zivota...a sviram i harmoniku povremeno...mada sam pocela da je izbegavam,smeta mi grudima ))
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Sta ko svira....ako svira??! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon