www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta ko svira....ako svira??!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
ComfortablyNumb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 7
Mesto: Neoplanta

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam svirala klavir, zavrsila nizu muzicku...Sad sviram bas...ako se to moze nazvati sviranjem....Napravili smo bend pre 3 dana.


_________________
there are 10 types of people in the world: those who understand binary, and those who don't.
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idem 10 god u muzicku skolu sviram klavijaturu po splavovima

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja gitaru...

_________________
Crvenokosa lutalica
 
RavenClaw
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 11
Mesto: Novi travnik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sviram gitaru (i bass gitaru), te bubnjeve.

_________________
Govori jedna plavisa drugoj:
- "Mogu vjerovati da rode nose djecu, al' da pauk dize auta, to nema sanse..."
 
darjan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 4

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos uvek pokusavam da naucim da sviram gitaru....ali ulenjio sam se u poslednjih godinu dana uopste i ne vezbam. Hteo sam da oformim bend sa prijateljima ali.... nista od toga, bar za sad... jednog dana, nadam se Smile)
 
drazenmm
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sviramgitar vec dugo dugo
 
The Cetko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 8

PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Harmonika dugmetara donela mi mnogo para
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo svirao tamburicu (bisernicu) u osnovnoskolskom tamburaskom orkestru.
Stara me upisala na klavir u nizu muzicku ali to me tad zanimalo manje od nogometa, puno manje...

Teenager bjeh kad mi se pozeljelo svirati gitaru, vise manje zbog toga jer su cure voljele dva decka iz razreda koji su svirali gitare.

Od tad, gitara (i bas), je moja najdraza draga stvarka...

Pikam i bubnjeve...
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sviram bas gitaru od 11 godine , gitaru sebi i drustvu za dusu (nekad i gusu), a hobi mi je (takodje od 11 godine), promena bendova. Do sada jedno tridesetak, a u poslednjem sam 4 godine.

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
MUSIC SUPERSTAR GIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sviram klavir, ali sam nazalost morala da prodam moj....takodje pevam od kad znam za sebe Very Happy

_________________
* S I M O N A - M U S I C W O R L D F A M O U S S U P E R S T A R G I R L F O R E V E R *
 
david01
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sviram klavir!Idem u muzičku školu!Obozavam svirati
 
zvucnjak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja idem na muzicku akademiju, sviram harmoniku, malo klavir, nabavljam klavijature a voleo bih da naucim i bas-gitaru...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Sta ko svira....ako svira??! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon