www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta ko svira....ako svira??!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
ma_samo_opusteno
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 220
Mesto: Nis-Negotin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sviram klavijature, to me privlaci...


_________________
ma samo opusteno ljudi jer zivot je samo jedan i niko nam nece dati drugi...
 
Le_Piaf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: ivinice

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

još od malena sviram harmoniku, ponekad sam pokušavao da sviram i gitaru ali mi to nije uspjelo
jedino što znam da sviram a da je slično gitari a to je saz ili šargija

_________________
senad
 
Karlo7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2005 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zilika je napisao/la sledeće:
...al samo onu pjesmu ide ide patak-nju jedino znam,hihi :travolta:


To je prva pjesma sto sam je naucio svirati u zivotu doduse na igracki - djecjem klaviru. Poceci i uzori su razni, nekome Beatlesi, Stonsi, a nekome Ide ide patak. Smile
 
tipkovnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 15

PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bubnjevi od 8 godine, završio visoku glazbenu školu i sada sam na studiju za bubnjeve i baš mi je super
 
keza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Feb 2005
Poruke: 72

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sviram gitaru, nekad bolje, sada losije jer ne vjezbam. E prava sam ljencuga!
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mladja volela sam da sviram sintisajzer...i dobro mi je islo.
Dosta sam stvari umela sa odsviram...ali sam odjednom prestala. Neznam zasto.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
JUZNIVETAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 112
Mesto: ZAGREB-DOBOJ

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EL.Gitaru (solo) narodnjaci ... tipa južni vetar... a model gitare Jackson Soloist model 6 active electronics i pojačalo roland cube 60w rms... 8)

_________________
...P...R...E...L...U...D...E... @ JV
 
~`SrPsKa_DeVoJka`~
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 80
Mesto: sydney

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj! ja jednom pokusala da sviram gitaru i nokat mi se zamalo nije slomio...zato ja sviram klavir
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KLAVIR, zaqo mi je sto nisam dalje nastavila da napredujem... Sad je malo kasno da se obucavam..

_________________
SlatkaMala
 
vikira
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 165

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao klinka svirala sam klavir a sad mi je draza gitara
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam svirala gitaru negdje 7-8 godina onda sam odustala od toga jer sam htjela naučiti svirati bubnjeve pa mi to nije uspjela jer bi me starci izbacili iz kuće da sam donjela bubnjeve. A kad sam bila mala htjela sam svirati saksofon hehe
 
nextmanja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bass gitaru
Kalvijature
Gitaru
Bunjeve (malo)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Sta ko svira....ako svira??! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon