www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta ko svira....ako svira??!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sviram gitaru i klavir! nemam nikakav bend vec samo za sebe! retko kad i uzmem da sviram, ali kad dobijem napad to traje bukvalno seo dan!

 
Tha_A
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 365

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj, sjecam se da sam negdje s 5 godina svirao frulu Laughing
Sad vise ne, i opcenito nista ne znam svirati, hehe. jbg, mali glazbeno obrazovan ko tena Very Happy

_________________
 
voj.Misic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jun 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo harmoniku a sad cu malo i klavijaturu.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sviram gitaru.
Trenutno za sebe,a u dogledno vreme ko zna?Možda i ja pobedim na Eurosongu. Laughing Laughing Laughing Razz Da li kao kompozitor,tekstopisac ili se i ja pri'vatim mikrofona ne znam,ali čuće se. Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz
I bolje mi ide solo sviranje nego pratnja.E,lakše mi je da naučim da sviram nešto po notama,nego po akordima.Mogao bi pre da zapamtim sve Betovenove simfonije od prve do poslednje note nego nekoliko akorada.
Pošto vidim da nas ovde ima dosta ''muzikanata'' mogli bi smo,stvarno,da osnujemo bend.Mogli bi da se zovemo:''Domaći.de filharmonika''. Laughing Laughing Laughing
Što se pesama tiče,za to se ne brinite:Ja sam u slobodno vreme stihoklepac(tekstopisac amater) i majstor-plagijator(za muziku i tekstove) tako da samim tim ispunjavam sve uslove da radim za ''Grand Production'',a vala i ''Gold Music'' i ''Renome'' Laughing Laughing Laughing

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sviram ako se to može reći sviranje. Bavim se didžeingom - znači na svom gvožđu(mixeti i dr.) mixujem i td. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________

 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavrsila sam osnovnu muzicku skolu i svirala klavir. A posto nemam na cemu, sada nista i ne sviram. Vjerovatno nisam zaboravila kako se to radi al' tehniku 100% jesam Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sviram GITARU vec nekoliko godina, a uspput pomalo i BASS...
Sviram i akorde i ritam i solo, ne biram, zavisi kako mi sta dodje...
Zao mi samo sto ne mogu da pevam, nemam nikakve glasovne mogucnosti...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gitaru

gitarski heroji su mi bili Vlatko Stefanovski i Joe Satriani. Embarassed
 
Flower1985
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 29 Sep 2007
Poruke: 4862

russia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svirala gitaru, piano... Ali mislim da sve vec zaboravila. Sad

_________________
...мяу!
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 7:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sviram harmoniku profesionalno vec 8 godina Very Happy
Ali tako smrsa ....nadam se da ce se to isplatiti kad tad....
Sviram iskljucivo narodnjake... Smile
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam 7,8 godina svirala gitaru u nizoj muzickoj skoli Smile i nikada je nisam volela....mada cenim i postujem i taj instrument Very Happy

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
Yaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2008
Poruke: 11
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bubnjevi su zakon i obožavam ih, ali volim i gitaru

Pozz

_________________
J n P 4ever
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Sta ko svira....ako svira??! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon