www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi Koncert?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 9:44 am    Naslov poruke: Prvi Koncert? Na vrh strane Na dno strane

Koji je bio vas prvi koncert sto ste slusali uzivo,ko je zavredeo vasu paznju?

Moj prvi koncert je bio u Zrenjaninskom legendarnom klubu Zeleno Zvono ne secam se pre koliko godina,svirali su Orthodox Celts..... Sad{|= :wav:



_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
Alexa985
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Nov 2004
Poruke: 89
Mesto: Nepoznata lokacija, negde izmedju jave i sna, u zemlji racunara, video igara, piva i lepih devojaka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koncert Ljube Alicica u Sapcu, pre dve godine...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 23, 2004 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam 7 godina, Dzej je pevao u mom selu Bavanistu ! Bilo je fantasticno ! ! ! Wink
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 24, 2004 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auuuu....prvi koncert na kom sam bio je kada sam imao tek 9-10 godina. U stvari tada sam skoro stalno isao na caletove svirke. Sto se vecih koncerata tice...prvi, i jedini pravi koncert na kom sam bio je koncert Deep Purple-a u Beogradu prosle godine.
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 24, 2004 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od većih?
Možda koncert YU Grupe, početkom sedamdesetih?
Hala sportova, Novi Beograd, dupke puna!
E deco, deco... to je bila svirka! Upravo su se vratili tada sa nekog snimanja
LP u Londonu...
A Manhattan se rodila 7 godina kasnije?

Shocked

Manhattan je napisao/la sledeće:
Razz

....dobro, možda ti zavidim na godištu, al' ti meni zavidiš na godinama....


Nikako, te godine sam već imao, nego...
Pazi sad, koncert kod Hajdučke česme, krajem sedamdesetih, Bijelo dugme u NAJ izdanju,
nas koja stotina tisuća iz cele ex Yuge...
E, i to si propustila... pa ti vidi sad ko je u prednosti...

Very Happy

Edit by PiNkLaDy...spojila sam ti poruke...

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 24, 2004 8:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi koncert-76 ili 77 bjelo dugme Rolling Eyes starija sestra je morala da me vodi sa sobom.secam se guzve i onog -bosanac Rolling Eyes ali vise velikog plasticnog belog dugmeta
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 24, 2004 9:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tu negde pocetkom 80-tih koncert Riblje Corbe na sajmistu u Leskovcu.....bilo je ludo i nezaboravno.....a ono sto mi posebno ostalo u secanju da me je drug bukvalno okupao paculima (Hogare jel znas taj miris)....????....pa kad sam stigla kuci u sitne sate keva htela da se ispovraca od njega....hahaha...za one mladje to je zaista poseban parfem...pomalo podseca na nesto trulo.....ali smo ga mi obozavali..... Laughing (MI- mislim na moje hipi drustvance...) Mr. Green

_________________
 
komshinica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 01, 2004 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam prvi put bila '88. na Avala festu u Zoo vrtu koji je tad bio prazan. Alen Islamovic sam na bini s gitarom i bilo je ok Very Happy

_________________
Nista u zivotu ne razveseljava tako kao kad nas gadjaju pa promase!
 
lex
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 58

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 260
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 07, 2004 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...prvi...Joooj...davno, davno. Druga polovina sedamdesetih. Buldožer. Više od koncerta mi je ostalo u sećanju da su ga najavljivali nekim belim "fićom", sa registracijom LJ sa ogromnim megafonom na krovu...(nešto kao u Bluz Bradersima), a za volanom lično Marko Brecelj...Da, koncert beše u Apatinu, u tadašnjem Domu omladine...horsko pevanje uz Život to je feferon osvojilo me i drži evo skoro već trideset godina...

O,o.o...
život šta je to
to je feferon
crven ili žut...


Za Alexu...mislim da se radi o Čorbinom koncertu na TAŠu 01. septembra 1979. godine....mžda grešim....

_________________
"...jer...šta ce ti sloboda, ako nemas čast..."
 
ComfortablyNumb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 7
Mesto: Neoplanta

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni ne secam se vise...Verovatno neka punk svirka sa vise anonimnih bendova..A prvi ultra koncert je bio na Soulfly u BG....nezaboravno.

_________________
there are 10 types of people in the world: those who understand binary, and those who don't.
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj prvi koncer je bio bajone na tsmajdanu

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 1:40 am    Naslov poruke: Davno je to bilo Na vrh strane Na dno strane

Bilo je jako davno, isao sam u osnovnu, svirala je neka grupa poput Osvajaca. Ali znam da mi je bilo super, puno curica itd...
Bas mi je krivo sto se nesjecam koja je to grupa bila. Stosta se covek nesjeca a sto je bilo prvi put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Prvi Koncert? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon